Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • iSpirit

    To je tak, když si člověk uvědomí, že dělá práci, při které by nedostal ani hypotéku na 2+1...

  • Zypoman

    Kráčím s tebou vlastně celou novinářskou kariéru skrze více projektů. Den, kdy jsi mi napsal, jestli se nechci přidat do Games týmu, byl nezapomenutelnej. Díky ti za všechno!

    Určitě se vidíme a nekončíme! Díky ti moc kamaráde!

  • Vašku, tvoje psaní mi bude chybět. Budou mi chybět i tvoje longplaye s Alešem. Nebo, že by tak úplně neskončily? Tajně doufám a věřím.

    V každém případě vše nej v "novém životě", ať se ti podaří všechno na co sáhneš. Namaxuj "Endurance" a "Mental health".

  • Vašku hodně štěstí a úspěchů v nové fázi života. 

  • kulhy_parici_spici

    A't se daří, nosil jsi v sobě odkaz staré gardy. Díky.

  • Diky za všechnu tu práci v průběhu let na Games. Urazil jsi obrovský kus cesty od prvních článků a videí. Mám radost, že můžu dál sledovat tvoji tvorbu jako věrný fanoušek Tam a zase zpátky - na historický podcast s Bětkou se těším, to zní papírově jako skvěly projekt :-). Doufám, že najdeš, co hledáš!

  • Hidden

    Ackoliv je cela redakce bezesporu kvalitni, Vaskovy texty jsem cetl tak nejak nejradeji. Skoda, ale abych pouzil otrepanou frazi, zmena je zivot. Takze hodne uspechu kdekoliv, kam te (nikoliv vlastni) vetry zavanou!

    Namarie!

  • Nebudu lhát. Nikdy mi sympatický nepřišel a streamy s ním jsem ani nezapínal. Hlavně kvůli jeho české angličtině, kdy s Adamem nejsou schopni dát dohromady kloudnou větu bez použití jediného anglického výrazu.  I tak přeji v další pracovní štaci úspěch.

  • Ta fotka nešťastná docela sem se lekl

    • Thanquol

      haha on to byl asi takovej provokativní záměr.

  • WhySoSad

    No tak já si ten profil zase založím, abych se mohl rozloučit...

    Byl jsi pro mě takovým spojovacím článkem mezi starou gardou, která pro mě byla během dospívání v podstatě druhou rodinou a tou novou skvadrou, ke které jsem si dlouho hledal cestu. Vlastně jsem si doteď neuvědomil, že jsi tu tak strašně dlouho. Bral jsem tě na úplném začátku jako rušivý prvek, jako někoho, kdo se vetřel do staré gardy, která fungovala ve stejném složení roky a roky. Stačilo ale pár podcastů, článků, recenzí, abych úplně změnil názor a pochopil, ze jsi úplně stejný magor jako všichni ostatní. Samozřejmě v tom lichotivém slova smyslu. Budeš tu sakra chybět, ale věřím, že stejně jako někteří další ze staré gardy rozjedeš nějaký vlastní projekt, který se bude motat kolem her. 

    No nic, tohle mě teda nějak vzalo a zahrálo na melancholickou vlnu. Poslední zbytky mýho dospívání a lidí s ním spojených, ač o tom ti dotyční nemají vůbec tušení, je fuč...

    • kulhy_parici_spici

      Pro mě to bylo dospívání v dospělosti, ale jinak naprosto rozumím tomu co píšeš a podepisuju to.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit