Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • leaknut byl i gameplay actual prealpha footage za to holku

  • jurb83

    Mne sa najviac pacia "experti" aj tuna, ktori to po zhliadnuti 90 sekundoveho videa hejtia, ze ake to bude, ked to vyjde za 2 roky. Chalani, ked ste taki machri, chodte si podat lotto, alebo euromiliony....

    • Třetina lidí z RockStaru včetně spoluzakladatele co dělal snad na každý jejich hře rockstar opusiltila před třemi lety a víme jak to dopadá pak dopadá 

    • tak snad kouknu a vidím, ne?

  • pc verze 3 roky daleko rip 

    • jindra.veliky

      Kvůli tomuhle koupím konzoli 

      • jurb83

        ja som kupil kvoli returnal :) oplatilo sa

      • jack

        GTA 5 jsem koupil 4x . Nejdříve na PS3, pak na PS4, pak na Steamu a nakonec za 0 na EPICu. Možná nyní vynechám první tři nákupy :)

        • tak dost možná kvůli takovým jako vy ta hra vyjde na PC o rok až dva později

      • Veskoslav

        Kupovat 5 let starou konzoli, tedy před koncem cyklu? Jo, to dává smysl. Obzvlášť když vyšlo tolik PS5 exkluzivit.

        • medveddd

          Koupit za pár tisíc z druhé ruky konzoli, odehrát si na ní těch pár exkluzivit (a o rok dřív GTA), třeba využít toho, že tam je spousta her portnutých na PC za zlomek ceny, a zase ji za podobnou cenu prodat...

          Co je na tom nesmyslného?

        • lito

          v té době bude dávno PS5 Pro, takže buď v klidu Veskoslave, za ty prachy to bude skvělá koupě, určitě lepší než grafická karta za deset litrů na 1080p.😉

          • Veskoslav

            Ach Litousku, krapet žiješ v cenách minulosti.. 

            Pod 10k seženeš jedny z nejlepších 1440p karet v poměru cena/výkon a to 6750XT.

            Pod 8k seženeš overkill v podobě 6700. Nebo 4060, 3060 12 Gb nebo 7600XT.

            Navíc PS5 Pro je pořád ve hvězdách a nikdo nic nepotvrdil. Jenom dohady, včetně parametrů, ceny i data vydání. 

            • lito

              overkill?

              https://www.youtube.com/watch?v=7ae7XrIbmao&t=1156sTady máš podrobný test, jestli je 4060 připravená na budoucnost.

              😂

              • Veskoslav

                Reakce na příspěvek:

                Ale já overkill psal k 6700. Ne k 4060 chlape:)

        • No jestli ji chce kupovat kvuli te hre, tak to smysl dava.

          • Veskoslav

            Nedává. A nikdy to nedávalo. Vyhodit 10k za "jednoúčelovou" konzoli je prostě nesmysl, pokud ji nevyužije na jiné exkluzivní hry. Obzvlášť když Gta VI  prostě bude graficky osekaná protože se to vyvíjí na současné konzole. 


            Je to stejné jako když si známý koupil VR kvůli Alex. Má v tom téměř 150 hodin. Přesto toho teď lituje. Zjistil, že je služba na zapůjčení VR:-:)

            • Derp_1337

              Pokud ve VR utopil aspoň 150 hodin, tak bych řekl, že to měl celkem dobrou investici. 

              Nevím, proč by toho měl litovat, pokud teda nekoupil nějaký VR set za 20k a víc. 😂

            • lito

              Alyx ty Alexo.

              Co nedává smysl pro tebe, může dávat smysl pro jiného. Nech si ty soudy.

              • ravux

                Reakce na příspěvek:

                On asi myslel Alex Mynarovou. Pak by tech 150 hodin davalo smysl.

              • Veskoslav

                Reakce na příspěvek:

                Proč? Protože si to řekl. A ano, spletl jsem se v názvu, omlouvám se.

                • lito

                  Reakce na příspěvek:

                  já jsem si koupil PS4 čistě kvůli Bloodborne, měl jsem mnohem výkonnější PC v té době, nikdy jsem nelitoval, že jsem Bloodborne hrál první den, pořád je to jedna z nejlepších her historie. PS4 jsem se na konci cyklu zbavil za nějakých 5 tisíc.  

                  • Veskoslav

                    Reakce na příspěvek:

                    Pokud vím, Bloodborne vyšel 1,5 roku po uvedení PS4, pokud si pamatuji dobře. Velikouš píše, že si kvůli tomu koupí konzoli. Pokud nebude PS5 Pro, tak si koupí konzoli 5 let po uvedení (pokud počítáme, že GTA VI vyjde před Vánoci roku 2025). 


                    Vidíš ten rozdíl?:)

                    • Jevo83

                      Reakce na příspěvek:

                      No a? Mas ludi, ktori si aj dnes kupia GameBoy classic.... 

                      Nerozumiem, preco tu na fore maju niektori potrebu robit druhym ludom financnych poradcov

    • jj a to uz bude pak graficky stara hra :D

      • Veskoslav

        To bude už při vydání. Lidi krapet zapomínají, že ekvivalent GPU současné generace konzolí je 6700. Tedy GPU roku 2020.

        • Derp_1337

          Jo, ale na uzavřeném systému (konzole) ta grafika bude většinou lepší než v otevřeném systému (PC), kde jsou sice usazené trochu výkonější grafiky, ale je tam šílená variabilita a vývojář musí počítat s hromadou možností komponentů.

          Zkráceně: optimalizace na PC je v posledních letech na houby a tak hry vypadají hůř než jak by mohly vypadat.

          • Veskoslav

            Doporučuji kanál Iceberg Tech. Udělal více než zajímavé video v nastavení PS5 a jeho alternativě v podobě klasické GPU. Spoiler Alert: Ne fakt to není tak, jak píšeš v první větě:) To mohlo platit možná ještě u PS3 či Xka. Ale současná konzole je více pc než kdy jindy. 


            A upřímně optimalizace byla vždycky problém a ani konzolím se nevyhnula. Ale chápu tvůj bod:)

            Video (i ostatní, co má stojí za to): https://www.youtube.com/watch?v=wyCvEW0DCbk&t=1308s&ab_channel=IcebergTech

            • Derp_1337

              Jo, ale to RX6700 po technické stránce není úplně totožné s grafikou s PS5, spíš je to o trochu lepší. 

              RX6700 má trošku vyšší takty, má dedikovaných 12GB VRAM, zatímco PS5 má sice 16GB RAM, ale musí to sdílet s procesor. Atd. 

              A hlavně za RX6700 koupíš prakticky skoro celou konzoli PS5 (Slim).


              Ale jinak pěkné srovnání. Má to k sobě blízko.

  • Taronyu

    Vyzerá to krásne. Vice City som mal najradšej, takže prostredie za mňa super.

    • To stejny proste ala styl Los Angeles a celkove oblast Kalifornie, aby to nebylo nuda tak Miami ... proste nuda a nuda. Ano je to jinde ale proste kdyz se na to podivam, vypada to skoro stejne :D

  • Ja si treba myslim ze je uplne jedno jakej je trailer 💁‍♂️😀 proste dokud si to nezahrajeme tak nebudeme vedet jestli to je dobry nebo spatny 💁‍♂️nebo ne? 

  • Nikde nieje napisane, ze ide o ingame zabery, napriek tomu ludia saleju.Ja ked vidim tie socialne siete v trailery a art styl, ktory napoveda ako velmi budu tlacit na milion skinov v mikrotransakciach tak mam skor odpudivy dojem...

    Ale chapem, najvacsiu hernu zakladnu tvoria hraci 13 - 17 rokov a taki ako ja co hrali este GTA I su uz neni cielovka.

    • Mlady to zaplati, protoze podoji rodice :D Hra ale nic moc, pravdou je proste to ze vidime to stejne xy na stejne brdo. Miami, kus jinde dobre Los Angeles a Kalifornie. Hra bude neco jako Bonie and Clyde. Lidi jsou proste zasekany na tom stejnem :D 

    • Jojo, bez radši hrát gta 1. Tam byl svět ještě v pořádku. Tam vývojáři cilili na lidi 30+.

    • Veskoslav

      Gouranga! Jsem starý....

  • jack

    První slova v traileru a rty a obličej se podle nich vůbec nehýbou. Mass Effect serie měla lip sync na této úrovni. Očekával jsem, že mě to odrovná, ale asi už jsem starej a viděl toho moc a dnešní HW je asi slabý na pořádný posun ve fyzice obličejů, chůze, jízdy aut, destrukce prostředí... 

    • Je to zvláštní za mě se teda hýbou naprosto v poho. Ono využívají technologii kterou použili v LA noir.Kde snímali přímo obličeje a mimiku.Na svoji dobu to bylo něco s RDR2 to posunuli o velký značný kus dál tady mi to přijde ještě o fous lepší.Tak  že vzal sis brýle?

  • Jevo83

    Z traileru mam pocit, ze Rockstar nevyvija hru, ale kresleny sandbox ako podklad pre zdielanie na socialnych sietach. 

    Hlavnou cielovkou nie su hraci, ale followeri a streameri.

  • zx_spektrum

    Jeden z hlavních lidí kteří na dělali na GTA3 až GTA5, Leslie Benzies (producer, lead developer), řekl: 

    Miami in the 1980’s is so iconic it would feel strange to revisit the city in a different time period.

    A měl pravdu, je to divný. Vizuální i technické kvality tam jsou (pokud je to in-engine capture), ale náznaky příběhu, postavy, obecně cokoliv co se děje v traileru - meh. Já teda od nich ani nic víc nečekal, takže aspoň nemůžu říct, že je to zklamání.

  • Nevím proč ale cítím   z toho zklamání 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit