Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Třetina lidí z RockStaru včetně spoluzakladatele co dělal snad na každý jejich hře rockstar opusiltila před třemi lety a víme jak to dopadá pak dopadá 

  • Derp_1337

    Jo, ale to RX6700 po technické stránce není úplně totožné s grafikou s PS5, spíš je to o trochu lepší. 

    RX6700 má trošku vyšší takty, má dedikovaných 12GB VRAM, zatímco PS5 má sice 16GB RAM, ale musí to sdílet s procesor. Atd. 

    A hlavně za RX6700 koupíš prakticky skoro celou konzoli PS5 (Slim).


    Ale jinak pěkné srovnání. Má to k sobě blízko.

  • leaknut byl i gameplay actual prealpha footage za to holku

  • tak dost možná kvůli takovým jako vy ta hra vyjde na PC o rok až dva později

  • tak snad kouknu a vidím, ne?

  • Jevo83

    No a? Mas ludi, ktori si aj dnes kupia GameBoy classic.... 

    Nerozumiem, preco tu na fore maju niektori potrebu robit druhym ludom financnych poradcov

  • Je to zvláštní za mě se teda hýbou naprosto v poho. Ono využívají technologii kterou použili v LA noir.Kde snímali přímo obličeje a mimiku.Na svoji dobu to bylo něco s RDR2 to posunuli o velký značný kus dál tady mi to přijde ještě o fous lepší.Tak  že vzal sis brýle?

  • Veskoslav

    Doporučuji kanál Iceberg Tech. Udělal více než zajímavé video v nastavení PS5 a jeho alternativě v podobě klasické GPU. Spoiler Alert: Ne fakt to není tak, jak píšeš v první větě:) To mohlo platit možná ještě u PS3 či Xka. Ale současná konzole je více pc než kdy jindy. 


    A upřímně optimalizace byla vždycky problém a ani konzolím se nevyhnula. Ale chápu tvůj bod:)

    Video (i ostatní, co má stojí za to): https://www.youtube.com/watch?v=wyCvEW0DCbk&t=1308s&ab_channel=IcebergTech

  • mi teda naopak přijde že v minulých GTA byli bezskrupulozní zločinci (GTA 5) a low-life gangsteři (SA), a tady ti spíš budou "oběti společnosti s dobrým srdcem". No uvidíme

  • Veskoslav

    Pokud vím, Bloodborne vyšel 1,5 roku po uvedení PS4, pokud si pamatuji dobře. Velikouš píše, že si kvůli tomu koupí konzoli. Pokud nebude PS5 Pro, tak si koupí konzoli 5 let po uvedení (pokud počítáme, že GTA VI vyjde před Vánoci roku 2025). 


    Vidíš ten rozdíl?:)

  • jurb83

    Mne sa najviac pacia "experti" aj tuna, ktori to po zhliadnuti 90 sekundoveho videa hejtia, ze ake to bude, ked to vyjde za 2 roky. Chalani, ked ste taki machri, chodte si podat lotto, alebo euromiliony....

  • jurb83

    ja som kupil kvoli returnal :) oplatilo sa

  • To bylo spíš hrozně lineární strukturou misí, hratelnost samotná byla dost bohatá a ve freeroamu jsi mohl dělat spoustu věcí. Jen potom když jsi spustil misi, tak ti naskočil game over jen proto že ses vzdálil od NPC nebo nestihl zabít enemáka v přesně daný moment. Zastaralý design misí je bohužel velký problém Rockstaru a překvapivě nejotevřenější možnosti měli ve stařičkém GTA 3.

  • medveddd

    Koupit za pár tisíc z druhé ruky konzoli, odehrát si na ní těch pár exkluzivit (a o rok dřív GTA), třeba využít toho, že tam je spousta her portnutých na PC za zlomek ceny, a zase ji za podobnou cenu prodat...

    Co je na tom nesmyslného?

  • Veskoslav

    Ale já overkill psal k 6700. Ne k 4060 chlape:)

  • lito

    já jsem si koupil PS4 čistě kvůli Bloodborne, měl jsem mnohem výkonnější PC v té době, nikdy jsem nelitoval, že jsem Bloodborne hrál první den, pořád je to jedna z nejlepších her historie. PS4 jsem se na konci cyklu zbavil za nějakých 5 tisíc.  

  • ravux

    On asi myslel Alex Mynarovou. Pak by tech 150 hodin davalo smysl.

  • To je mi jasne, to nikde nerozporuju, ja ps5 mam, ale chci to jako vse primarne na pc.

  • lito

    overkill?

    https://www.youtube.com/watch?v=7ae7XrIbmao&t=1156sTady máš podrobný test, jestli je 4060 připravená na budoucnost.

    😂

  • Derp_1337

    Jo, ale na uzavřeném systému (konzole) ta grafika bude většinou lepší než v otevřeném systému (PC), kde jsou sice usazené trochu výkonější grafiky, ale je tam šílená variabilita a vývojář musí počítat s hromadou možností komponentů.

    Zkráceně: optimalizace na PC je v posledních letech na houby a tak hry vypadají hůř než jak by mohly vypadat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit