Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nikde nieje napisane, ze ide o ingame zabery, napriek tomu ludia saleju.Ja ked vidim tie socialne siete v trailery a art styl, ktory napoveda ako velmi budu tlacit na milion skinov v mikrotransakciach tak mam skor odpudivy dojem...

    Ale chapem, najvacsiu hernu zakladnu tvoria hraci 13 - 17 rokov a taki ako ja co hrali este GTA I su uz neni cielovka.

  • jack

    První slova v traileru a rty a obličej se podle nich vůbec nehýbou. Mass Effect serie měla lip sync na této úrovni. Očekával jsem, že mě to odrovná, ale asi už jsem starej a viděl toho moc a dnešní HW je asi slabý na pořádný posun ve fyzice obličejů, chůze, jízdy aut, destrukce prostředí... 

  • Jevo83

    Z traileru mam pocit, ze Rockstar nevyvija hru, ale kresleny sandbox ako podklad pre zdielanie na socialnych sietach. 

    Hlavnou cielovkou nie su hraci, ale followeri a streameri.

  • zx_spektrum

    Jeden z hlavních lidí kteří na dělali na GTA3 až GTA5, Leslie Benzies (producer, lead developer), řekl: 

    Miami in the 1980’s is so iconic it would feel strange to revisit the city in a different time period.

    A měl pravdu, je to divný. Vizuální i technické kvality tam jsou (pokud je to in-engine capture), ale náznaky příběhu, postavy, obecně cokoliv co se děje v traileru - meh. Já teda od nich ani nic víc nečekal, takže aspoň nemůžu říct, že je to zklamání.

  • Nevím proč ale cítím   z toho zklamání 

  • No graficky je to žrádlo!! 😎

  • skaven

    mne to pride ako nejaky Cckovy akcak z 90-00 rokov.. ale asi kazdy si s takym trashom musi prejst.

  • Kdyby nesaskovali s celou to debilitou ohledne oznameni data vydani traileru apod. a proste jen flakli trailer na net kdyz je hotovy tak, jak se to dela normalne, tak bysme zadny uniky neresili.

    Za me zatim asi nejvetsi zapor v tom, ze jsou hlavni "hrdinove" naprosto jasne profilovani jako grazlove. To v minulych dilech bylo preci jen trochu nejasnejsi, mozna jen trochu vic "romantizovanejsi" jak ve starych mafianskych filmech, coz asi k dnesni dobe prilis nesedi, tak tam proste rovnou soupli dva bezskupulozni hajzly jako hlavni hrdiny aniz by se to snazili necim maskovat.

    Co se tyce vseho toho social BS doufam, ze to nebude prilis na ocich a z herniho hlediska to pujde ignorovat uplne.

  • Veskoslav

    Vypadá to jak nový Watch Dogs od Ubisoftu.

  • Veskoslav

    Pardon, zrovna to na mě skončilo na FB, tak jsem  si říkal, že když už kazit den, tak hned z rána:)

  • twicer

    Ty seš ale party pooper, to jsem si teda přečíst nechtěl. :D

  • Veskoslav

    Tak R už potvrdilo, že to půjde první na konzole. Takže bych počítal spíše 2026...

  • x_ander

    Je to.... hrozně obyčejné.

  • lol 2025 to jsou komici, kdzdopadne prvni GTA co me trochu zaujalo.

  • No jo. Ale z pohledu gameplaye bylo RDR2 dost chudé. Buď jsi jel na koni z bodu A do bodu B. A nebo jsi vystřílel pár vln protivníků. Z pohledu hratelnosti tam skoro nic jiného nebylo a spíš to bylo o kochování se tou atmosférou. Nevím jestli by jim něco takového prošlo u GTA. Tam už lidé očekávají mnohem větší herní sandbox. A ořezávat ho kvůli "tohle v té době nebylo" by se nemuselo moc vyplatit.

  • Trailer o nicem, material docela nalakal. Na konzole a multak jim se*u, chci to na pc a singl. Petka me bavila moc, snad to neposerou v ramci dnesni doby.

  • Veskoslav

    No tak jsme se dočkali. A upřímně kdyby člověk nevěděl, že je to trailer na GTA VI, tak bych si myslel, že je to další hra od Ubisoftu. 

    Ačkoliv nemám rád V. díl, tak trailer měl úplně jiné grády. A možná to bude i tím, že když vyšlo GTA V. Měli jsme tu Xbox 360 a PS3 jako hlavní konzole a bylo mi o 10 let méně. 

  • homeles8

    Já bych viděl trochu problém i v těch 10 letech. Prostě 12 letej kid kterýmu rodiče tenkrát koupili GTA 5, tak už začíná mít i jiný starosti, kdo si to v 17 koupil z peněz z brigády tak má dnes práci, manželku a dítě a komu přišlo dětinský už GTA 5, tak je na to prostě už moc starej. Ale asi si to stejně zahraju, no. :D 

  • Dolero

    Série GTA byla vždycky karikaturou Ameriky, někdy více, někdy méně (asi nejvíce parodických a satirických prvků je přítomných ve VC a SA), kdy tvůrci takříkajíc drbali do tehdejších či nedávných společenských norem. Komediální složka GTA vychází z překrucování nám známých věcí.

    Naopak RDR nemá ten ráz, protože tehdejší doba je dávno pryč, tvůrci ji nikdy nezažili a ostatně ani není nikdo, kdo by si vůbec něco pamatoval. Komediální složka RDR (nepokrytě menší než v GTA) vychází z využívání stereotypních prvků Divokého západu a westernové tvorby a jejich posunů na absurdní úroveň.

     To je obrovský rozdíl oproti GTA, které si prostě střílí z věcí, které dobře známe, zažíváme je, či je mnozí, včetně tvůrců, zažili. 

    GTA je prostě dnes hra, ve které tvůrci reagují na aktuální témata, což kde ostatně vidět i v tom traileru na VI. RDR v tomhle naopak nemá váhu, protože použít přelom 19. a 20. století pro zesměšňování dnešní doby nelze. 

  • Hidden

    Tu prehrsel zaberu ala socialni site mohli mit skutecne omezenejsi, zdalo se to zbytecne zduraznene (a rekl bych, ze ve hre nejake variace socialnich siti budou mit dost podruznou a celkem nedulezitou roli, neco jako ve Watchdogs), ale jinak mi trailer prisel celkem dobry. Meli, pravda, uz i lepsi trailery, ale tento me nejak vyslovene nezklamal.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit