Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Má nejočekávanější hra!

  • vonTossis

    Jednička mě nějak moc nevzala a nedokázal jsem ji dohrát.  V mnoha detailech to bylo nedotažené a kostrbaté. Jsem zvědav,  jak významný posun bude ve dvojce. Vlastně bych si ji rád zahrál a chtěl bych s ní být spokojený. 

    • jurb83

      Mna dlho odradzal subojovy system, kvoli tomu som hru "dohral" az na treti raz, ale treba to brat skor ako stredoveky pribehovy survival simulator ako cRPG.

  • A budou řemdihy?

    • Řemdich je vcelku raritní zbraň, i když v dané době a lokaci by se jich určitě pár našlo. Ale neviděl jsem jednu z nejpoužívanějších chladných zbraní všech dob ani žádnou z jejích odvozenin. Samozřejmě myslím kopí a ostatní dřevcové zbraně. Asi by musel být nějaký postih (třeba že by nešlo nosit v batohu), ale je to divný středověk bez ostrého kusu železa na dlouhém klacku.

    • Ne ale kadibudky už budou prý..... Museli si na to ale upravit Cryengine. Trvalo to jen několit let...

      • x_ander

        Kabibudky byly už v jedničce, takže... píšeš blbosti.

        • Inquisitor

          Největší kritici se většinou rekrutují s těch co hru buď nehráli vůbec, nebo deset minut:)

  • Row

    Tak doufám, že jestli bude opravdu oficiální český dabing, že se obrátí na autory (nebo alespoň hlavní herce) toho z jedničky. Měl sice své mouchy, zejména občas v konzistenci upravených dialogů (což by normálně řešil lepší budget a následné opravy a dotáčky), ale vesměs je fakt dobrej a rád bych si zas poslechl Jindru i Ptáčka od jejich původních herců.

    • Možná v nějakých menších rolích, ale jinak doufám, že to dostane super profi dabing od skvělých herců.

      Ten český dabing je skvělý na poměry, v jakých vznikal, ale tady čekám výrazně víc.

    • Carnage666

      Já doufám, že to je tutovka že to budou dělat stejný lidi.

  • morokura

    Engine bych neřešil, věřím že to za 6 let vyladili, zoptimalizovali a graficky se to zdá více než dobré :).

    • Ano, graficky to vypadá pěkně...až na to že si budeme muset zvykat na nové obličeje (minimálně u Henryho 😂). Spíš se obávám že si ta grafická krása vybere daň na náročnosti na GPU 🥲 Snad si tentokrát poradili s optimalizací lépe, můžeme jen doufat.

      Také doufám že plánují kolektorku.

      • uaxpk

        Musím přidat k medvedddovi. Já to tenkrát hrál s kartou GTX 960 4gb taky v klidu (a naštěstí bez větších chyb).

      • medveddd

        Mně teda hra běžela dost v poho na tehdy dva roky starém budget kompu s GTX 1060 na high.

      • skaven

        neboj sa, nadzabu tam upscalling a bude to poriesene


        • Duptcheck

          Snad ano

    • morokura

      reakce na BohumilCisar

  • BohumilCisar

    Vypadá to úchvatně a stejně krásně to odprezentovali do světa. Ovšem poslední slide, ve kterém vidím nápis "CryEngine", mě trochu znervózňuje 😀

    • michaelfoucault

      Přesně... Není snad horší engine než právě CryEngine.

      • twicer

        Hunt:Showdown dokazuje, že minimálně gunplay a práci s audiem zvládá více než dobře. Neodsuzoval bych jeho potenciál.

    • no on je to dost predelanej cryengine k jejich potrebam... kdyby mohli vratit cas a vedeli jak to s nim dopadne asi by si radsi vybrali unreal...ja jen doufam ze udelaj ceskej dabing ... 

      • michaelfoucault

        Neudělají. Nejsou na to prachy.

        • Inquisitor

          Dabing je potvrzený

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit