Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
    • Yasuke je taky relativne nova mini-serie na NF

  • Lukyz

    Nezlobte se na mě, to fakt není vůbec nic rasovýho, ale jen Ubisoft vám prostě naservíruje hru z feudálního japonska po který lidi slintají léta, aby vám pak nabídl hru se sloganem "We hide in plain sight" s dvoumetorým černochem jako jednou z hlavních postav 😅 Mě to prostě přijde jako úlet, nehledě na to jak Naoe (ne)bude propracovaná jako charakter 😅

    • Je to politický aktivismus a do her to nepatří.

    • Ve video rozhovoru o indie hrách říkal Pavel že se prý jedna o skutečnou historickou postavu v Japonských dějinách 😄 tak aspoň budou snad i v jiných ohledech historicky přesní 🥲😄

      • Derp_1337

        No ta "skutečná historická postava" byl v reálu jenom nějaký sluha a poskok. Rozhodně to nebyl žádný samuraj či ninja. 😐

    • spoock

      Dneska se černoši dávají všude, bez ohledu zda to dává smysl. Ubi si jede svoje kvóty. No, já si raději počkám na Ghost of Tsushima 2, protože to je defakto taky Assassin´s Creed koncept.

      • Tak tohle zrovna smysl dává, narozdíl od černochů v předhusitském Posázaví. Yasuke existoval, i když pravděpodobně nebyl žádný samurai, ale jen sluha a páže (plus exotická kuriozita) Ody Nobunagy. Na druhé straně Anjin (bělošský Angličan v Japonsku) taky existoval, ale realita taky nebyla úplně taková, jak ji vykresluje Nioh 1 že.

        Ten pravý problém asi je, že už Mirage žádnou díru do světa prodeji neudělalo, vypadá to, že značka už prostě netáhne jako kdysi. Jestli tohle bude stejný propadák, tak asi vidíme posledního "velkého" asasína vůbec.

        • Hidden

          No, podle Ubisoftu se Mirage minimalne v prvnich tydnech prodaval dobre (podobne jako Origins a Odyssey), takze to propadak podle vseho nebyl. :)

          • Ok, každopádně to byl výrazný pokles oproti Valhalle, a jak znám tyhle korporace, tak když není furt nějaký růst, tak je to špatně.

            Nevim, já mám prostě takový pocit, že tohle bude brutální propadák, už z těch ohlasů na trailer.

        • Tyhle velké firmy mají projekty na x let dopředu takže se ještě velkého ac určitě dočkáme ale bylo by zajímavé sledovat co by dělali moc úspěšných značek v poslední dekádě nevymysleli

    • Třeba se to bude odehrávat převážně v temných tunelech :)

    • jurb83

      Mimochodom by som chcel vidiet japoncov v stredoveku ako medzi seba beru cernocha...

      • Tohle je zrovna historicky dobře doložené (stejně jako běloch  - Anjin z Shoguna)

      • spoock

        přesně tak, asiati jsou všeobecně xenofóbní

        • Sierra117

          https://en.wikipedia.org/wiki/Yasuke :-)

    • JamesFaith

      Tak technicky vzato ten slogan sedí, protože když ten černoch v kompletní samurajské zbroji včetně celoobličejové masky půjde po ulici, tak se bude skrývat všem na očích, protože obyčejní Japonci uvidí jen velkého samuraje. 

      Jak kdysi říkali v jendé staré české komedii, uniforma krade tváře, a když je tváčř zakrytá, platí to dvojnásob. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit