Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kdyz vas to wow tak stve tak ho nehrajte a budete v klidu jak ja :p navic raci zbystrete ohledne nove mmo RIFT ktera ma vyjit za mesic...hraji betu a reknu vam...wow se muze jit zahrabat, prave se nasel jeho nastupce !
    • Co za měsíc ... 24th Feb head-start for people who preordered :) tzn jen 19 dní. A to nás ještě čeká beta 7 od 15. do 22. února. Dvěma slovy: nemohu se dočkat :-P
    • ta hra nevypada spatne, ale chybi ji jedno, pribeh ktery u wow je uz od warcraftu 1, rift si zahraje plno lidi, ale skonci jako jina MMO rychlej nastup rychlej upadek, podivas prolezes a smazes, wow nastoupilo po velmi podareny serii a hlavne pribehu warcraftu a ve wow ho jeste umocnili a proto se porad drzi, tod muj nazor :)
      • Rift má dobrý příběh, když to člověk čte. Ale Rift se hlavně dobře hraje a má nádherný svět. Působí na mě asi tak jako Azeroth / Calimdor před 7 lety :) Doufám, že se udrží, potenciál na to má.
        WoW bylo super, ale tím myslím WoW bez datadisků. Bylo to težké, epiců jak šafránu, skvělé raidy pro 40 lidí. Možná se teď aspoň něco s cata vrací, nevím, ten už jsem si nekoupil a ani z komentářů lidí si názor nemohu udělat.
    • vypadá to docela dobře
  • WoW is just stupid, stupid super embarrassing for small ladies!
    • *7* *7* "Nejhorší hlupáci jsou ti, kteří se nebojí svoji hloupost předvést a jsou na ni hrdí."
  • jsem úplně rád, co blizz s cata udělal. healování je teď mnohem těžší, než v bc a wotlk. tankování taky a co si budem povídat, tak i dps to má teĎ těžší, protože špatný dps zatratí celou grupu :) fighty nejsou monotonní a musí se dávat pozor na víc věcí, než jak někdo psal, jednou za čas trapně uhnout
  • Pro me uz wow vubec neni, ja jsem spise RP hrac... zpocatku to tech 6 let slo ale cloveka to prestane bavit kdyz udela vsechny Q ve wow a zbyvaj mu jen dungy/pvp a to ho nebavi.
  • No myslím,že kdo píše,že Cataclysm je nuda,tak je to s prominutím hlupák,kterému chybí styl hraní Wotlk (mačkat 3tlačítka a občas utéct do strany před ohněm nebo podobnou kravinou).V Cata jsou podle mě jak HC,tak Raidy zábavnější ohledně věcí,které se musí dělat(samozřejmě ne všichni bossové).Myslím,že se blizzardu tento datadisk povedl po delší době.Spousta věcí je těžší např. healování od kterého dost healerů z Wotlku přestalo,protože to bylo hard a tak trochu pořád je...ale stačí se jenom pořádně vyznat ve své classe nic víc.DPSkům nestačí už jen klikat na 3DPS tlačítka...prostě podle mě je to o něco zábavnější a nejspíš tento týden už přijde patch,který zase přinese nějaké změny.
    • Mě zas příde že to tem healerum stížili tolik že ted stojí vše jen na healerech...
      • kostejnesmrtelny
        Taky jsem si říkal. Magmaw i Omnitron jsou v podstatě healer-check, ale u Maloriaka už to zase vypadá jinak :-)
        • Řikám mám 11/12 a 12. progresuju... A vše až asi na toho maloriaka kde je to o kikování... Je vše jen o healu... Třeba chimareon nebo chogal... To je peklo pro heal a dost dobře si nedokážu přesdtavit že bych tam měl jít s pugem... Kterej by měla bejt normal úroven určena...
    • Ne vsechny classy mackali 3tlacitka.Ikdyz arcane to bylo neco strasneho 1tlacitko top dps.
      Nektere classy ted mackaji min tlacitek nez ve wotlk.
      A ten patch prinasi akorat hromadu hotfixu.
      Meni classy,ktere nedavaji dmg,(retri,..),k davaji do craftenych opasku a chest moznost dat gem(z bs dira do opasku se nepocita)
      Creatures leading up to Halfus are now immune to Mind Control.
      Maloriak will no longer be interrupted while casting Release All Minions.
      Terrastra will cast Quake regardless of whether Harden Skin is interrupted or not.
      .
      .
      .
      • Já vím...to bylo tak nějak všeobecně řečeno...nebylo to o 3tlačítkách,ale prostě i Raidy byli jednodušší podle mě...většinu času za DPS jsi stál a jel DPS až na pár bossů,kde jsi se musel trochu hýbat.
    • Kolac_svk
      Vsetci tu kecate iba o zabijani drakov ... drakov ... drakov a to istu cast publika vobec nezaujima, napriklad mna ak chcem zabijat drakov tak si mozem zapnut Dragon Age a nebudem az tak ochudobneny. Neviem co ti pride az tak zabavne na dungeonoch v CATA asi to ze sa niekde preletis na drakovy a vypalis par ohnivych gul :D...
      Je tu aj vrstva co chce vediet nieco PVP, take slovo je nove co ?
      PVP stoji za hovno mate tu tak 2 druhy class a to tie co su imba a potom ty druhi ...
      A ten bajny patch tak otom tu Blizzard blabota tak mesiac az dva dozadu, nebol by som si vobec isty ci ho mienia chlapci uskutocnit *12*
      • BTW patch má bejt tenhlecten tejden...
        www.mmo-champion.com
      • Ty jsi asi něco pil ne...kdyžtak si přečti ten můj text ještě jednou a najdi mi tam jednou slovo drak :D .... jinak dungy jsou zábavnější jak jsem psal tim,že DPSko už jenom nemusí stát a klikat na 3tlačítka panebože (ale tobě to asi přišlo velmi zábavné :-) každý má svůj vkus).Jinak kdybych hrál PvP,tak sem klidně něco napíšu,ale bohužel mě PvP nebaví skoro vůbec,takže bohužel... nikdo neřiká,že patch bude bájný až na tebe opět :-) a ano vím to sám,že blizz říkal,že patch bude už před měsícem nebo kdy,ale zase na jednu stranu ani mi to nevadí.Lepší když udělají pořádně a za delší dobu.
        • Kolac_svk
          Asi nepoznas slovo ironia >.< ?
          Okrem toho kedysi fungoval taky achievment Dragonslayer :+) dufam ze nemusim prekladat...
        • PvP tě nebaví páč ve wowku není :) je tam něco hodně hodně vzdálenýho..
          • Kolac_svk
            To je ten problem:+) trochu ludia z blizzu zabudaju ze istu cast publika laka PVP a nie PVE, okrem toho mas sutaze - arena tournamenty ktore tu niesu pre panov drakobijcov :+O
  • Cata = nuda ... wow hraju 4 roky a Cata je jedno velke zklamani ... gear nafarmeny za tyden .... reputace taktez ... archeology vyskillovane ... jedina vyzva HC mody ... jinak tam neni po 14 ti dnech co delat ... LFG new MMORPG /w me
    • Star Wars: The Old Republic. Melo by to vylezt ted na jare snad.
    • Lol piča dňa.
    • Jo ja uz taky wow nehraju mam tam vse hotove dokonce i cata achievments chce to neco noveho pridat XD naky raidy dungy cokoliv tedkon porad hraju jen Starcraft 2.
      • Chcete mi říct že tu všichni tři máte dole 12/12 25hc?
        To ste asi fakt dobrý a hrajete za nákej zahraniční team protože žádnej českej team toto nemá...
        • Pochybuju ze ho ma nekdo z nas dole na hc.Jedna se spis o to,jak kazdy pise,ze cata je hc a jak wotlk bylo easy.

          Kolik cesko-slovenskych guild melo dole: alone in the darkness 25 v ulduar gearu - 0
          tribute to immortality v toc gearu: 0
          svetovych guild melo dole hc lk 25 bez buffu: 0 ( zabit bez buffu s 284 gearu se nepocita )

          cesko-slovenskych hracu melo splneny glory of hc po mesici ve wotlk :dali se snadno spocitat.
          v cata: kazdy 3.hrac na DT :D

          A ohledne tech killu 12/12 na hc 3-mozna vice bossu bylo sundano bugama http://media.mmo-champion.com/images/news/2011/january/Simulacrum.jpg a o neffovi postovat nebudu :D a bugy maj i v Exploration v tol barad a takovou pitomost zatim neopravili,problemy s realm first achivy spousta guild co to dala jako prvni nedostali achiv ale dostali to jine guildy co to dali o tyden pozdeji a navic stale nejsou schopni odstrnit jim realm first,takze na servrech maji stejne realm firsty i 3guildy *8* *4* *4*
          • Pokud je mi známo tak aspon BD a EQ tyto achievi měli...
            A navíc tohle jsou první raidy je jako Uld a ICC...
            Mělo by se to srovnávat s Naxem...
            • Myslel sem to tim že byl 1. raid v datáči...
              Ulduar a td. už byli další raidy které se chodili v epic eq a lidi už znali své lvl...
            • Melo to vice guild ale zadna z cz-sk v danem contentu.Bd dali yogg+0 na 25 az v toc gearu a tribute to immortality dokonce s 284/277 gearem.

              A Naxx nebyl novy raid , byl to dost velky fail, vratit stary raid do noveho datace a sam blizz to priznal.

              Za zabijeni bossu bugama v tbc a wotlk dostali guildy bany a sebrali jim killy a ted nic neudelaji.
            • *Ne jako Uld a ICC...
    • zkus rift.. sice zadna slava a vse teprve na pocatku, ale myslim ze dokaze zabavit a nejakej potencial k rozmachu a komunite to ma
  • Amylee.Anderson
    Moment...tohle neni recenze? To nechci vidět, jak bude vypadat -_-
  • No nv jestli hcka jsou tezky, v epic gearech se davaji uz zergem 10min run.Ve wotlk zergem az s toc gearem :).Glory of cata heroic je trapny,jediny tezky achiv byl headed south,polovinu z nich sem dal z randomem :D.Glory of wotlk heroic bylo podstatne tezsi,anub myslim do 3min.,v old kingdom last boss,nemluve o oculusu.V cata hc kdyz to posere tank tak ty bosse utankuje i dpsko :),vetsina abilit dava IK,uz sem par bossu tankoval v dps kdyz to posral tank a dokonce jednou i bet tanka a healera a to boss mel 80% hp (Ozruk).Takze glory of hc wotlk i hc ve wotlk > glory of hc cata i hc cata.
    • Tak pokud seš takovej boreček tak tě přece náký dungi už dávno nezajmaj a máš dole nefariana na 25hc že? :)
    • ja som hral wowko asi 2 roky napriek tomu niečomu nerozumiem napr. "IK" alebo "bet" a číta sa to aj mne ťažko.
      • IK-insta kill
        bet-mělo bejt bez
        :)
    • ty musis byt dost zavislak co ? XD takhle psat jsem videl jen 3 lidi.
    • Mopped
      Někdo mi říkal, že hráči WOW jsou divní. Po tvém příspěvku tomu začínám věřit. Nemůžeš to napsat normálně? Nebo je to tajná šifra jen pro vyvolené.
      • Tohle nejde napsat normálně česky. Jsou to slovíčka, která se ve WoW prostě používají a zkracují a zrychlují komunikaci. To, že ty jim nerozumíš, je věc jiná...
        • Amylee.Anderson
          Nejde, ale člvěk se naučítyhle kraviny a pak píše tak, jak píše.
      • Amylee.Anderson
        WoWko mrdá četinu, co? Mam podezření, že tenhle příspěvek napsal jedna moje spolužačka...No na přesdržku.
  • Dvacet "predrecenzi", ci snad "rozsireni recenzi" nebo jak to nazvat a to jeste pred samotnou recenzi? Ke vsemu o hre, ktera jednu cast absolutne nezajima a druha ji zna lip nez autor? No nevim, uz stacilo, ne?
    • MrSanta
      Já jsem uprostřed, WoW v podstatě nezmám (hrál jsem zhruba rok před TBC a navíc spíš jako singl *1* ), ale rád si o něm přečtu a zajímá mě. Takže miminálně pro jednoho čtenáře je tento článek přínosem.
  • luxus, uz druhy rozsiahly clanok a to este stale nebola recenzia. diky za objasnenie pribehu, ako prilezitostny hrac som to nikdy nemal cas skumat. len tak dalej games :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit