Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hej lis mam problem s spoustenim wow CATA

    mam 4.0.6. spravnej realm i ten vas launcher sem sosl a nakopcil ae po spusteni hry mi to jebne eror _________ error 121 DBFilesClient\AnimationData.dbc has wrong size ( found 24, expected 32) nechapu co to po me chce ae uz me to sere *16*
  • WoW jsem hrál od příchodu TBC. Začínal jsem klasicky na freečkách. Vydržel jsem u něj asi 4 roky a jsem rád že už ho nehraju. Podle mě nejlepší hra co je, extrémně náviková. V době kdy jsem to fakt hrál to bylo klidně 6 hodin denně 7 dní v týdnu. Na Wotlku mě to naštěstí nějak přestalo bavit. Po dolevlování dvou postav na 80 jsem se na to vybod a začal hrát zase jenom na free TBC serveru. Po dalším roce jsem s wow seknul úplně. Občas bych si zase zahrál, ale riskovat že mě to zase chytne se mi moc nehcce *4* Jenom dodam že celkem jsem měl nahráno asi pů roku čistého času. Zpětně nechápu jak sem u toho moch tolik sedět.
  • WoW jsem hrál od příchodu TBC. Začínal jsem klasicky na freečkách. Vydržel jsem u něj asi 4 roky a jsem rád že už ho nehraju. Podle mě nejlepší hra co je, extrémně náviková. V době kdy jsem to fakt hrál to bylo klidně 6 hodin denně 7 dní v týdnu. Na Wotlku mě to naštěstí nějak přestalo bavit. Po dolevlování dvou postav na 80 jsem se na to vybod a začal hrát zase jenom na free TBC serveru. Po dalším roce jsem s wow seknul úplně. Občas bych si zase zahrál, ale riskovat že mě to zase chytne se mi moc nehcce *4*
  • Preed
    reagujem na post ''08.02.2011 23:12 KREI (anonym)'' nikdy som nepovedal ze heal je lahky ale v urcitych veciach s tebou zasadne nesuhlasim a koncim tuto nasu ''debatu'' z mojej strany lebo je to ako mlatit hlavou o stenu,uz davno som zistil,ze bavit sa o wowku a hlavne na takychto weboch nema zmysel a opat sa mi to len potvrdilo,nechal som sa uniest...
  • Tak já neřikám že sem TOP jem řikám že se mi zvedá tlak když mi někdo řekne že je to jednoduché... At si udělá heal de zkusit třeba chimareona :D
    Navíc myslim si že když progresuju HC raidy tak o své clase a healování něco znám...
    Co se týče cata sem chtěl říct že bliz stěžuje hru na špatnejch místech... Třeba rogue kterej s multilate a evistence natočí přez 40k dps... To je přece výsměch...
    Že mám něco proti tankum a dps? Z mejch zkušeností to sou právě oni co nadávaj na to jak je to easy... Co udělal bliz? Ztížil to healu...
    Výsledek na raidu? DPs a tanci nadávaj na to že to heal nedává...
    Výsledek na games.cz? Dps a tanci nadávaj na to jak je to easy...
    Tank i dps dělaj to stejné... Stejná rotace 1,2,4,1,2,3
    Zkuste heal když se vám to zdá jednoduché :)
  • Preed
    Ocividne mas problem s obtiaznostou healovania v cata lebo miesto toho aby si bol rad,ze je to challenge tak pises nerdrage na games.cz a tvoje dva hlavne problemy su,ze ti dochadza mana a malo healujes,mana ti bude dochadzat lebo konecne to urobili tak aby si jej nemal nekonecno,takze ak by to vratili tak ako to bolo bol by to fail,s tym nic neurobis a healujes malo,lebo ako som uz povedal,raid nedostava tak rychlo dmg ako pred tym,tym som myslel to,ze tank nedostane ranu za 2/3 hp ale za 1/4 hp a raid tak isto,takze nemozes cakat,ze mu budes davat healy za 1/2 hp ked nedostava taky dmg a s tym sa tiez nic nestane lebo sa snazia dostat z toho stavu ze v pvp/pve dostanes ranu/heal za cele hp,proste zdvihli hp ale dmg/heal zostal,okrem toho z tvojho postu je citit,ze nemas rad dpska/tankov lebo to maju lahsie ako ty a nic tam nerobia a len ty progressujes cely boj,co je blbost,healeri mali vzdy vacsiu ''zodpovednost'' ale zas az tak vela ne,jedine boje kde sa fakt progressuje heal aspon z normal contentu su Chimaeron,Al'akir,Nefarian a Halfus ak je zly setup,nikde inde si nepametam ze by mali healeri problem skor sa wipovalo na ine veci,takze to ukoncim tak ze L2P :P
  • Navíc co se stane když dps dojde mana? Vůbec nic...
    Co se stane když dojde healu? Wipe...

    At se progresuje co se progresuje tak je to ted vždy jen progres healeru...
  • No jako mana dochází ale mé healy healujou stejne jak ve wotloku...
    A že raid de pomalu dolu? Je uplně jedno jestli de dolu pomalu nebo rychle když stejně tu manu budeš muset použít na to aby si ho vytáhnul nahoru...
  • Chápu ten postoj a zřejmě bych měl stejný názor na tvém místě, nicméně musím v oponovat ve dvou tebou zmíněných věcech. První je ta, že si stěžuju, nestěžuju - jednak jsem to psal, že nejde z mé strany o stěžování, ale o můj pohled na věc a to tak, že nesouhlasím s některými mechanismy jak je to momentálně ve hře nastavené, to není žádné whine, stejně tak bych pak mohl tvrdit, že si naopak stěžuješ ty že budu mít za půl roku stejný gear/mounta jako ty teď, prostě to není whine jelikož s tím nelze nic udělat jen si tu vyměníme své názory na věc.

    A potom tedy nesouhlasím v tvrzení, že hraní fotbalu v sestavě fotbalového týmu je podobná situace. Ten příměr je imho nepřesný a závádějící, všichni koupíme stejnou hru, ta hra obsahuje nějaký základní content do kterého já tedy ve své "nafoukanosti" 10man raid normal logicky počítám, někdo jiný možná ne, a pak je tu hardcore content do kterého budu počítat 25man raidy, hc raidy, arény s vysokým ratingem, hc gear atd. Za fair přístup považuju, že mám šanci vidět v nějakém rozumném časovém horizontu základní content pokud nejsem úplný vidlák pro kterého toto není možné. Doufám, že si už v tomhle rozumíme.
    Ten příměr by z tvého úhlu pohledu měl být spíš k vrcholovému sportu, kdy já trénuju jednou týdně a ty 5x týdně a já bych chtěl stát na stupních vítězů s tebou. Jenže já bych nechtěl, já chápu že nemůžu. Z mé strany je ten příměr naopak podobný hraní golfu, zaplatíme oba hráčský příspěvek, ty hraješ 5x týdně na hřišti a dokonce vyhráváš i turnaje. Já hraju 1x týdně, ale nikdy jsem neviděl 5jamku na hřišti, protože tam mohou podle správce hřiště hrát jen hráči co hrají 2údery pod pair. No mě by stačilo kdybych mohl obejít to hřiště celé alespoň jednou v životě, turnaje jsou pro mě logicky mimo možnosti.

    Souhlas s tím, že kdo tomu obětoval svůj soukromý život, má mít právo na unikátní naleštěné mounty, gear a tituly, úplný souhlas.
  • Co za měsíc ... 24th Feb head-start for people who preordered :) tzn jen 19 dní. A to nás ještě čeká beta 7 od 15. do 22. února. Dvěma slovy: nemohu se dočkat :-P
  • Rift má dobrý příběh, když to člověk čte. Ale Rift se hlavně dobře hraje a má nádherný svět. Působí na mě asi tak jako Azeroth / Calimdor před 7 lety :) Doufám, že se udrží, potenciál na to má.
    WoW bylo super, ale tím myslím WoW bez datadisků. Bylo to težké, epiců jak šafránu, skvělé raidy pro 40 lidí. Možná se teď aspoň něco s cata vrací, nevím, ten už jsem si nekoupil a ani z komentářů lidí si názor nemohu udělat.
  • ta hra nevypada spatne, ale chybi ji jedno, pribeh ktery u wow je uz od warcraftu 1, rift si zahraje plno lidi, ale skonci jako jina MMO rychlej nastup rychlej upadek, podivas prolezes a smazes, wow nastoupilo po velmi podareny serii a hlavne pribehu warcraftu a ve wow ho jeste umocnili a proto se porad drzi, tod muj nazor :)
  • musis to brat tak ze kdyz prislo wow chytlo spise starsi rocniky ktere nemeli problem s pochopenim situaci na bossech ted to hraje hodne 10-15 letych a samo tato generace vidi jen to co pada co budou mit na sobe a jak to budou vsem vykladat co si lootnuli, ale samo pokud blizz proto neco neudela tak to mit nebudou a nebot tato generace je nejsilnejsi na finance blizzardu tak jim to co nejvice umoznuje, musis to brat tak, ze za ta leta to uz neni WOW ale wow blizz penezenka, takze muzes mit vse a rozhoduje o tom uz jen stravenej cas u wow, skill atd. uz s wow nema nic spolecneho :)
  • hoj hoj ber to takto, ted to kazdej progresuje hraju wow taky sakra dlouho o kousek dyl jak ty, v WOTLK taky nebyli hned trade na random raidy jako nejsou ted, a toho ze neprijdou se nebojim G si to obehaj plno lidi to prestane zase hrat a trade se bude jen hemzit a nebudes vedet s kym driv, ted si hru uzivej pokud te bavi stejne tam ted kazde wipuje, jsou tam od pondeli do pondeli, kdyz na to koukam ted, kolik jsem u toho travil casu v 7 nastup 11 konec 2 den to same a takto porad dokola, ted lognu, dam si 2 3 HC kde si krasne zahrajes skocim s kamosem ve 2 SCC BT TK kde se jen nevericne nechapu co se tam muselo na lvl 70 delat a co se tam deje ted z bossu vylootujes 250g/2 za 2 3 mesice bude plnej trade invite na raidy a pak se tam pujdu podivat a da se to za den cely :) tak proc tam litat ted kdyz dalsi datac bude skoro az za rok :D podle me to je stejny jen to udelali tak ze nejedes AOE AOE AOE BOSS AOE AOE AOE BOSS ale musis koukat kde se co deje, tak neboj mas zaplaceno ale HC hraci vidi jen ten raid a pak hlavni mesto kde stoji jakoze asi jsou kingove ze maj na sobe co maj na sobe :D ale tomu se clovek muze jen smat :D proc budu platit 350 mesicne abych byl ted 1/2 roku v jedne jeskyni celej tejden :D kdyz to muzu jit za 4 mesice a bejt tam 1 den, ted si uziju celeho sveta wow a pak se nachvili zavru do tech jezkyni :D
  • Vždy mi každej nadává za co říkám, že nemám srovnávat věci co se srovnávat nemají. Nemám srovnávat real life se hrou atd. Ale tady já prostě nemůžu.

    Modelová situace chodíš hrát fotbal, hrajete tam super parta. Všichni platíte stejný příspěvky. Ale holt ty máš práci, rodinu a další věci. Takže nechodíš moc na tréninky, nevíš co změnil trenér a co chce atd. A pak tě štve, že se nedostaneš do sestavy. Jenom když je někdo mimo. A nedej bože, že Frantu chce nějakej lepší tým, kde by mohl toho dosáhnout mnohem víc a mohl se i někam podívat. Ty si řekneš "ale dyť já jsem stejně dobrej jak Franta". Ale co chceš? Nikdo tě nevidí, páč nehraješ, páč na to nemáš čas. Holt prostě on pro to ten čas obětoval, obětoval pro to mnohem víc než ty (víc toho co je na to potřeba). Tak co potom chceš? Neříkám, že dělá líp, že sere na rodinu nebo na práci. Ale prostě každý svého štěstím strůjce. Nemůžeš po nikom chtít aby dal všechno, aby jsi měl stejný šance jako Franta. Protože, jak on by k tomu přišel? On pro to obětoval čas se svojí rodinou, ale zase dosáhl něčeho co chtěl. Takže ty vlastně, bys chtěl to samý co on ale zároveň mít všechno ostatní. To prostě nejde. A ani v tom zatraceným WoW to nejde.

    P.S. Neříkám, že máte hrát WoW. A máte v něm mít prioritu. Já taky nemám, ale zas na druhou stranu si nestěžuju, že něco nemám, že se někam nepodívám. Prostě holt na to nemám, prostě nemůžu. Páč nechci obětovat večer u WoW místo toho abych šel s přítelkyní do kina. Doufám, že chápete.

    P.S.S. A proto mě štve zlehčování, zjednodušování. Páč i za ten čas co tomu obětuju mi přijde na nic. Jelikož to dostane každej druhej. Každej se chce nějak blejsknout i když jenom malinko jak v reálu tak ve hře. Třeba pěknej rare mount. Tak proč ho dávat všem? Proč ho nedat jen těm lidem co proto, obětovali (dejme tomu) všechno?
  • Tak já jsem byl vždy healer, baví mě to nejvíc. Ale bohužel naše guilda nemá jinýho tanka, ať už člověka co na to má classu nebo člověka ochotnýho dělat tanka. Prostě jsem se přizbůsobil. Já si zas na druhou stranu myslím, že healování je teď mnohem zábavnější. Musíš u něj trochu přemýšlet. A ne dát follow na tanka a občas tam něco dát za heal. Já jsem takhle spokojenej.

    A ano máš pravdu, tankování je nejlehčí:) Ale na druhou stranu mě mrzí fakt, že tanci jsou tací unifikovaní. Stejný defensivní CD a tak podobně, stejný CD na hlavní spamovací spell. Je v podstatě jedno s čím tankuješ. (Nemyslím teď, že každej má trochu jinak avoidanci či mitigation. Bo jak se to píše.)
  • Preed
    spravili to tak aby vam dochadzala mana nie jak vo wotlku a to plati aj na dps a healujete relativne malo lebo spravili hru tak ze raid nejde tak rychlo dole tak logicky nepojde rychlo hore(samozrejme su situacie kde to tak je,ale to je princip boja a ne pravidlo) a vzdy platilo aj bude platit,ze dps je ''easy to play,hard to master'' ked failne tak sa vacsinou newipne ale rozdiel medzi dobrym a zlym dps je velmi velky ale ak mam hovorit zas seba tak warlock je dost velky ojeb,vela vela veci na sledovanie posledne slovo co ma napada je,ze je to easy..
  • Já jen upravím, že pokud se snažíte vylevlovat archeologii, tak nevykopete na jeden zátah 3 artefakty, ale pouze 3 fragmety v počtu od 3-6 ks, což je trochu rozdíl *3* (jeden artefakt je 30 - 150 fragmentů) a věřte, že najít neco opravdu užitečného (staff nebo trinket) je opravdu na dlouho, pokud nemáte sakra štěstí.

    PS: pokud s archeology začínáte, tak artefakty z fragmentů nepřeměňujte, dokud za kopání dostávaté skill. Od určité úrovně je kopání zašedlé a skill již získáváte pouze pomocí přeměny fragmentů za artefakty...
  • vypadá to docela dobře
  • Řikám mám 11/12 a 12. progresuju... A vše až asi na toho maloriaka kde je to o kikování... Je vše jen o healu... Třeba chimareon nebo chogal... To je peklo pro heal a dost dobře si nedokážu přesdtavit že bych tam měl jít s pugem... Kterej by měla bejt normal úroven určena...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit