Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak za to že deš hc s guildou máš +150% do repky s guildou... To ti nestačí?
  • 11/12 na normal za 4 večery tejdne... Jak dlouho by si tam teda musel bejt na hc?
    Já mám taky 11/12 s tim že nefa už máme skoro dole a brzo začnem hc ale přece jen si myslim že 4x4večery tejdne na to už proste většina hráčů nemá čas... A bejt jima byl bych nasranej že se tam třeba vůbec nepodívám...
    BTW: Sem healer a těm to ted bliz nejvíc stížil... Všechny fighty jsou jen o nich... Tanci... Dps na ty se to zvládne vždy...
    Healer má ted hovno prd manu... Healy healujou v pomeru kolik maj hráči hp taky hovno prd... Musí sledovat co dělaj ostatní hráči a přizpůsobit se a eště je při tom držet živý a eště zvládat taktiku na bose...
    Proto začínám dostávat enrage z toho jak sem každej píše jak je to easy... A přitom maj nákou dps clasu a hrajou někde na free kde zrovna začal ulduar...
    (To nebylo na rockstar ale na všechny ty lidi co sem tyhle blbosti píšou a hned vedle toho maj že už přestali hrát někdy u TBC...)
  • Podle me je to nastaveno zcela spravne. Pokud hrac te hre venuje tolik casu, tak je nefer, aby jiny hrac, ktery hraje jednou tydne zvladal stejny content. Na druhou stranu mi prijde rozumne postupne poskytovat ruzne boosty, aby se na konci zivotniho cyklu daneho kontentu do nej dostali i ostatni..
  • nehral sem v kuse. v tom roce to mohli bejt tak 4-5 mesicu (ano ze zacatku me to bavilo, ale jak sem zjistil že hra nema vetsi potancial....) .Ultimu Online hraju už od roku 2000.... Ale bohužel Ultima je moc Hardcore RPG pro většinu hráčů.
  • Zkusím napsat pohled z druhé strany mince. Podnikám, jsem otec dvou malých dětí, wowko hraju ve svém nuzném volném čase tak plus mínus 4roky. Nepatřím mezi HC top hráče, dokonce nepatřím ani mezi hráče tvé úrovně. Ne protože bych nemohl se svým pidimozkem pochopit taktiky a sehrát se s ostatními hráči, ale protože mi prostě na pravidelné sezení 4x týdně 3h od - do v raidu nezbývá čas. Jsem prostě normální casual hráč wowka, hraju když mám čas. V dobách TBC jsem dlouhé týdny farmil gear než jsem mohl jít vůbec první heroic nebo nakouknout do Kara, s vydáním WOTLK se mi otevřel nový svět stíhal jsem chodit jednou týdně guildovní raidy, stihl jsem Naxx, Ulduar, TOC, ICC, stihl jsem kromě primárního ranged dps i udělat tanka a odchodit s ním ICC až k 11/12 s 10% buffem. Zkrátka jsem si užil end content za relativně málo herního času. Teď přišel Cata, do kterého jsem se pustil cca na silvestra, týden jsem questil (krásně si užil všechny příběhy ze všech zón), zbytek ledna vyběhal 346 gear a nějaké exalted epicy a boe. Dojel jsem obě hlavní profese a archeology na top. Teď když mám relativně vybavenou postavu abych mohl zkusit nějaký raid, tak je pro mě defakto konec end contentu, jelikož se do raidu zřejmě nijak nedostanu. Proč? 1x týdně už na sehrání v žádné guildě nestačí a i kdyby mě osobně třeba stačilo, o casual hráče do raid groupy v cata nikdo nestojí, co se skládali ve WOTLK raidy na trade a generalu jako alternativa pro otrlejší masochisty to už dneska není, protože to není s randomem hratelné. Jaká je šance pro casual hráče zahlédnout end content? Jaký je mezi námi rozdíl? Platím stejné peníze, troufnu si říct, že jsem schopen podobných výkonů, mám podobný výchozí gear.... ano je to ten čas, čas od - do pravidelně x hodin xkrát týdně. Čas je zabiják casual hráčů. Wotlk bylo casual friendly ale taky hňupfriendly to nepopírám, cata momentálně rozhodně není ani jedno. Jsem rád, že HC není teď degradováno jako bylo ve WOTLK, ale pokud bych si mohl vybrat tak bych jako casual uvítal aby normal raid byl vhodný i pro casual tak jak to bylo u wotlk a heroic raid pro ten zbytek hráčů. Tenhle příspěvek není myšlen jako pláč nad tím, že to tak je, s tím se prostě nedá nic dělat pokud o tom budou rozhodovat lidé jako Ghostcrawler. Chtěl jsem jen ukázat druhou stranu mince, tak jak to vidí casual hráč, který si zaplatil stejné jídlo, ale maso zůstalo v kuchyni.... jestli si jako rozumíme *1*
  • Já jsem byl včera se psem a můžu vám říct že je tam dneska krásně :)
  • No jak uz tady někdo psal ,také nepatrim mezi HC top hrace, ale ve wowku uz mam lecos za sebou v soucastnosti mam skoro full epic (bez jednoho itemu) a 11/12 bossu dole ,samozrejme ze normal a to vse za 3x vyjmecne 4x 4 hodky raidu tydne, nase guilda není moc velika lvl 14 a mame 2x R1 a R2 pricemz v R2 davaji 5/12 ,ale rychle se uci a urcite nas brzy dozenou. No co jsme chtel rici ,ze tohle vsechno je mozne ziskat pro prumerneho hrace,když jen trochu bude chtit. Je to sice také o sehranosti a skillu na raidech nacvičit taktiky na bossech ,ale vsechno jde a i kdyz se 50 x wipne tak to nevzdavat. A doufam,ze Blizzard opet nenapadne davat fialky zadara, tak jak tomu bylo ve wotlk, kdy hrac doexpil a za par hodin mel full epic (hnus) Nejhorsi bylo ,ze u toho vubec nemusel premyslet aby neceho dosahl.

    Jinak co se Cata tyce, tak je to povedeny datadisk ,ale trosku zamrzi jiz zde zminovany 15% buff do HC , jelikoz jestli někdo nezna sou klasu a neumi CC a trochu pouzivat mozek při minibossech ,tak ten opravdu ve wowku nema co delat , svet je krasne prepracovany ,skoda jen tech bugu a není jich malo
    Doufejme ,ze se bude postupovat porad stejnou cestou a další pathce a datadisky se nebudou menil dle placicich deticek na blizzardovskych forech ,ale hrac ,ktery chce neceho dosahnout musi pro to take neco udelat.
  • Dyť jsem to napsal... Já si přece neprotiřečím. Když to chtěj udělat lehký tak ať to přece maj všichni. Proč by lidi co si tam mlasknou random to měli mýt s Lucky o tolik jednoduší. A já když půjdu s guildou budu bez buffu. V tomhle já nevidím ten smysl. Jednou je, jednou ten buff není. Mám rád stejný podmínky pro všechny prostě. Buď to je, nebo není tečka. A ne nějaký když tam bude jeden tak dostaneš 5% když 2 tak 10%. To je prostě blbost na ^n. (A kdyby to byla celá náhodná grupa tak by byl buff immortal ne?)

    Mě je to stejně jedno chodím jako tank čekám půl vteřiny a random dám vždy. Když je tam někdo vysloveně špatnej tak ho kickneme. A je to. Minule když sme wipenuly na 1. bossovi stonecore páč healer stál v tom prachu tak jsem napsal "dyť se nic nestalo". A ti lidi se mě ptali jestli jsem tank nebo anděl. Páč tady každej hned nadává jak je každej noob a fu** a tak. Je to prostě o přístupu. Těch lidí. Myslím, že celej LFD dost zkazil celou komunitu jak serverovou tak všechno. Dřív se lidi na serveru mezi sebou znali. Teď? Znáš akorát svojí guildu. A to je podle mě trochu škoda. Teď nejvíc znáš lidi co spamujou trade nějakejma blbostma. Bo má nick jako Mikromrcina atd.

    A nemáš pravdu čerstvá 85 tu má ještě normaly. Když nezvládáš normály ať už po jakýkoliv stránce nelez do HC. To samý jako bys chtěl chodit HC raid. Pokud si v poho nedáváš normal tak bys taky neměl chodit HC raid. (A zas mi pls nepiš, že to nejde, že to nejdřív musíš dát na normal. To je přece úplně jasný. Ale dostaneš se do guildy co to má a do toho HC s ní půjdeš.)

    A dál. Když nemá smysl ani to HC si jednou zajít jak ty říkáš když mám epiky. Tak se můžu logovat pouze na raid. A pak to ani nehrát. Bohužel byl jsem jednou v taký guilde kde se prostě lidi logovali jen ra raid a to mě silně nebavilo. Mě prostě baví tam bejt s těma lidma na tom VT kecat o blbostech a tak. A když si zajdem HC tam děláš různý kokotiny jako, že nastřeluješ healera atd.
  • kostejnesmrtelny
    Taky jsem si říkal. Magmaw i Omnitron jsou v podstatě healer-check, ale u Maloriaka už to zase vypadá jinak :-)
  • kostejnesmrtelny
    Není mě jasný, co tě na tom tolik sere, navíc si solidně protiřečíš.

    Heroics jsou přestupem mezi čerstvou 85kou a prvníma pár epics, pak už nemá valnej smysl je dál chodit. Jako takový musejí mít obtížnost, aby je lidi s průměrným i328 equipem (nebo kolik to bylo) zvládli, a ujišťuju tě, že jako holy priest navyklej na WotLK jsem měl v prvních pár HCčkách docela záhul.
    Teď se lidi už trochu naučili co a jak, a průměrnej equip je už taky trochu jinde, takže je logický, že to místy působí jako faceroll, ale musíš mít v paměti, k čemu jsou ty heroics určený, jak už jsem psal výše. Navíc i dneska se dá poměrně snadno wipenout, mám pocit, že drtivá většina skupin ještě pořád Commander Springvalea v SFK obchází uctivým obloukem :-). První boss Stonecore taky není úplnej žabař.

    K tomu Luck of the draw bonusu...no, co ti na to povědět? Na jednu stranu ti to s ním přijde moc lehký, a na druhou stranu nechceš chodit s guildou, protože bys to měl těžší než v PuGu? To dává fakt smysl :-D

    Hirion / Wymma @ The Sha'tar, EU
  • Kolac_svk
    To je ten problem:+) trochu ludia z blizzu zabudaju ze istu cast publika laka PVP a nie PVE, okrem toho mas sutaze - arena tournamenty ktore tu niesu pre panov drakobijcov :+O
  • Kolac_svk
    Asi nepoznas slovo ironia >.< ?
    Okrem toho kedysi fungoval taky achievment Dragonslayer :+) dufam ze nemusim prekladat...
  • 250kč za měsíc hraní jsou špatné peníze? Pokud jsi student a ne pracující, jaké máš měsíční kapesné? Když jsem byl chudý student stávala krabička cigaret 40kč, pivo 9-10kč a Score 40kč, platy byly poloviční co dnes a přesto bych i tenkrát 250kč zvládnul z kapesného ušetřit. Uznávám, že pořízení základní hry s datadisky není úplně zanedbatelná částka, ale pro příklad Ultima Online: Second Age mě tenkrát stála 1800kč :) a to těch datadisků nakonec vyšlo celkem 9. Zkrátka není třeba si stěžovat, současná doba je zatím podmínkami historicky nejlepší období hraní MMO. Ačkoliv jsem v jádru optimista, obávám se, že budoucnost už tak růžová nebude. Takže užívejte si toho privilegia nepřeberných možností dokud jsou.
  • *7* *7* "Nejhorší hlupáci jsou ti, kteří se nebojí svoji hloupost předvést a jsou na ni hrdí."
  • To už tu bylo asi desetkrát...
    Sou tisíce guild který ICC 25hc nedošli ani s bufem...

    Ano samozřejmě pokud máš epic eq tak hc dung je rychlovka tady de spíš o tu chvíli kdy máš eq hovno prd potřebuješ nabrat modrej aby si moch ty raidy chodit...

    A 15% do randomu... Řek bych že v některých randomecj by nepomohlo ani 100%....
  • zkusil sem par free MMO her u kterych sem vydrzel sem tam delsi ci kratsi dobu. jinak, ale bych se spise popsal jako fanda singl RPG. po vanocich me to nedalo a koupil sem si WoW se vsema datadiskama a zacal hrat. ubehl asi mesic a musim rict, ze se neskutecne bavim a mam co delat, abych se od toho odtrhnul. obcas nevim co drive jestli delat questy, zkusit dungeony, nebo zlepsovat profese a to sem se nedostal ani k PvP, protoze mam celkem strach z toho jaka sem lamka :) proste at delam cokoliv vzdy to je podano neskutecne zabavnou formou. v momente kdy mate pocit, ze tohle uz trva desne dlouho, tak vas hra nasmeruje k necemu jinemu. jedine co me zatim vadi sou dungeony. je to na me vse moc rychle. ostatni hraci jedou vetsinou svou nekolikatou postavu, tak uz vi kam jit, atd.. a ja se svou malickosti nestiham ani precist zadani questu a podobne, protoze jinak me cela skupina utece :)
    nehci tu tvrdit, ze WoW je nejlepsi hra na svete. u me uz asi nikdy nebude nic lepsi jako prvni setkani s pustinou ve falloutu, nebo prvni krucky v planescape tormentu. WoW je pro me proste wow a nikdy bych necekal, ze me to bude tak bavit
  • Takže jsem tu, skoro po dvou měsících hraní WoW Cata a řeknu Vás svoje updatovaný dojmy. Aby si nikdo nemyslel, že jsem HC hráč tak jsem v malé guildě. Chodíme raidy jen když se sejdeme. Tzn. někdy 3x týdně. Někdy ani jednou za týden. A to ještě max. do 22 hodin jelikož jeden z našich healerů chodí pravidelně na noční. Tzn. raid 2-3 hodinky. Máme 5/12 z normal raidů takže na tom taky jde vidět, že nejsme žádná HC guilda.

    Ale už mám parádních 7 epiků. Což je docela rychlovka. HC dungy už nejsou HC, už je to stejný Faceroll jak ve WotLK. Takže ten faceroll přišel ještě mnohem dřív. Nehledě na to až přijde patch, tak přijde mega buff do dungů, když půjdete s náhodnými hráči. Ptám se proboha proč?? Jako 15% na všechno dmg, heal, HP. (To bylo na ICC úplně nejhorší ten jeho buff, ten raid prostě ztratil pak svojí atraktivitu a obtížnost je to velká škoda, na konci to mělo bejt 10% na vše ne 30%. Neříkejte mi, že jsem si ho mohl vypnout. Viz. dále.) Hlavně mi tady zas prosím neříkejte, že když půjdu s guildu, ten HC dung tak ten buff mít nebudu. Nechápu proč já bych ho neměl mít, když ostatní můžou a daj si ten dung o 50% rychleji. Takže já vlastně budu bit na tom, že chodím s guildou. To samý by bylo s tím ICC buffem. Proč bych si ho měl vypínat když odměna za to je stejná. A nikdo to nepozná, že chodím s buffem. A i kdybych sním nechodil, tak si každej stejně bude myslet, že jsem tam byl s tím buffem. JJ je to trochu složitá věta:) Tak měli udělat, že třeba tituly a achievy šli dělat jenom bez buffu a to by byla jiná. Casual hráči by byli spokojení a HC hráči taky. Udělali by si svoje dostali za to tu svojí odměnu a byl by klid. Tohle by si měl Blizz trochu promyslet.

    To nic nemění na tom, že q na Cata jsou nejlepší. Ten zbytek pomalu upadá s nastupujícím gearem. I když blizz slíbil, že s každým novým Tierem bude měnit přepočty ratingů na bod či procento. Takže by se nikdy nemělo stát něco jako hunter se 100% critem, bo DK se 100% armor penatration (ano ten už tady není vím to, ale dávám jenom příklad.)
  • takze si hral hru, ktera te nebavila a je pro deti celej rok? GJ.
  • Duuku_cz
    WoW hraju na ofiko od prosince 2010 (do ty doby na free serverech) a nemuzu si to vynachvalit. Stoji to sice sileny penize, ale zatim se od toho nemuzu odtrhnout, uvidime jak mi to vydrzi.
  • hrál sem WOW rok amužu říct že pro mě nuda, hra pro děti... vrátil sem se opět ke hře kterou hraji už několik let a to je opravdové HC RPG už jen z toho duvodu že když vás někdo zabije, tak si z vaší mrtvoly muže vzít co chce. Když na mě tedy běží nějaké PK (player Killer, červený hráč) tak mi stoupne tep adrenalin až ke stropu. což u WOW nikdy.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit