Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • *Ne jako Uld a ICC...
  • Pokud je mi známo tak aspon BD a EQ tyto achievi měli...
    A navíc tohle jsou první raidy je jako Uld a ICC...
    Mělo by se to srovnávat s Naxem...
  • Amylee.Anderson
    Nejde, ale člvěk se naučítyhle kraviny a pak píše tak, jak píše.
  • Pochybuju ze ho ma nekdo z nas dole na hc.Jedna se spis o to,jak kazdy pise,ze cata je hc a jak wotlk bylo easy.

    Kolik cesko-slovenskych guild melo dole: alone in the darkness 25 v ulduar gearu - 0
    tribute to immortality v toc gearu: 0
    svetovych guild melo dole hc lk 25 bez buffu: 0 ( zabit bez buffu s 284 gearu se nepocita )

    cesko-slovenskych hracu melo splneny glory of hc po mesici ve wotlk :dali se snadno spocitat.
    v cata: kazdy 3.hrac na DT :D

    A ohledne tech killu 12/12 na hc 3-mozna vice bossu bylo sundano bugama http://media.mmo-champion.com/images/news/2011/january/Simulacrum.jpg a o neffovi postovat nebudu :D a bugy maj i v Exploration v tol barad a takovou pitomost zatim neopravili,problemy s realm first achivy spousta guild co to dala jako prvni nedostali achiv ale dostali to jine guildy co to dali o tyden pozdeji a navic stale nejsou schopni odstrnit jim realm first,takze na servrech maji stejne realm firsty i 3guildy *8* *4* *4*
  • Lol piča dňa.
  • Chcete mi říct že tu všichni tři máte dole 12/12 25hc?
    To ste asi fakt dobrý a hrajete za nákej zahraniční team protože žádnej českej team toto nemá...
  • Tak pokud seš takovej boreček tak tě přece náký dungi už dávno nezajmaj a máš dole nefariana na 25hc že? :)
  • IK-insta kill
    bet-mělo bejt bez
    :)
  • Až na to že opravnej patch má vyjít až tuhle středu... By mě zajmalo na co tu recenzi dělali...
  • Dřív nebo pozdějš budeš znát všechny cesty a bude zas ta stejná pakna...
    Ale ve wow sou ten instance opravdu HC tudíž se tam nikdy nenudíš...
  • Silně pochybuju že by blizard skončil se svojí největší dojnou krávou...
  • Jo ja uz taky wow nehraju mam tam vse hotove dokonce i cata achievments chce to neco noveho pridat XD naky raidy dungy cokoliv tedkon porad hraju jen Starcraft 2.
  • zkus rift.. sice zadna slava a vse teprve na pocatku, ale myslim ze dokaze zabavit a nejakej potencial k rozmachu a komunite to ma
  • ja som hral wowko asi 2 roky napriek tomu niečomu nerozumiem napr. "IK" alebo "bet" a číta sa to aj mne ťažko.
  • Cata = nuda ... wow hraju 4 roky a Cata je jedno velke zklamani ... gear nafarmeny za tyden .... reputace taktez ... archeology vyskillovane ... jedina vyzva HC mody ... jinak tam neni po 14 ti dnech co delat ... LFG new MMORPG /w me
  • tady je aspon videt jaka sorta lidi tu hru hraje ;)
  • aha a co jineho jsem mam psat ? jen ody a chvalu?
  • Tohle nejde napsat normálně česky. Jsou to slovíčka, která se ve WoW prostě používají a zkracují a zrychlují komunikaci. To, že ty jim nerozumíš, je věc jiná...
  • ty musis byt dost zavislak co ? XD takhle psat jsem videl jen 3 lidi.
  • davno pred TBC nejtezsi byl clasic wow ted konecne i cata.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit