Resonance: A Plague Tale Legacy si bere víc z Uncharted než z vážného morového středověku
-
Velice se těším! Mám tuhle hru v plánu hrát od oznámení. I kdyby to nemělo přílepek A Plague Tale. Líbí se mi po všech stránkách a v žádném případě tenhle kousek nevynechám. Zasazení top, grafika naprosto nádherná, těším se moc. Parádní letní titul. Doufám v pěkný soundtrack.
-
Keby Resonance nemalo prívlastok Plague Tale, neviem či o hru by bol až taký záujem.
Mne to príde ako hra, ktorú Asobo dávno chceli pôvodne spraviť miesto Requiem ale potrebovali financie a/alebo proste uzavrieť pôvodný Plague Tale. Aj keď mi Sophia osobnostne moc nevadila, v Requiem mala podľa mňa až priveľa priestoru na úkor iných postáv (Lucas, Beatrice), akoby si už vtedy vývojári chystali pôdu pre nejaký spin-off s ňou a voilá...
-
Mně to přijde fajn, podobné hry jsou celkem vzácné. Jsem zvědavý na nároky, jesfli to dá Steam deck.