Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hloupost konec světa nebude magore
    • Ocelot23
      Snad z toho tady neuděláme forum o konci světa...
  • Blbost, ja uz to hram.Dej sa odohrava V Transylvanii a bojujete tam proti upirom.
    • Áno , a zápletka v súčastnosti sa točí okolo toho ako Desmond systematicky po celom svete vrždí internetových trollov , valmi dlhá časť hry sa preto odohráva v súčasnej SR a ČR
  • Jazz
    Datum vydání AC3 pro konzole: 21.12.2012
    Datum vydání AC3 pro PC: 12.3.2013
    • jen chcou odvrátit fail na PC po konci světa se o tržby zajímat nebudou (nevěřim na konec světa 2012 to ja jen tak) *1*
      • konec sveta tomu dali jen prilepku americti scenaristi *3*
    • Cajk
      Neříkali, že vyjdou obě naráz? Takže zase mlžení a nepravdy??
      • Jazz
        To říkali i s AC1 s AC2 a i s AC:B, že vyjdou obě naráz a...
        BOOM In your face!
        • Cajk
          V tom případě F*ck UBI in da ass. Chtěl sem to koupit za plnou, ale ať si.. víte co:)
    • Hairy_Ass
      Důkaz, že konec světa nebude! *1*
  • assasin creed vazne nemusim, sice jsem to nikdy nehral, ale je to strasna blbost
    • Nemůžeš hodnotit něco co si nehrál..

      Mě na celym AC štve jen to že si z toho Ubi dělá dojnou krávu. Zvlášť tyhle dva "datadisky" k AC2 jsou jeden jako druhý.. Snad bude v AC3 víc novinek.
      • Jak můžou být jeden jako druhý, když je venku zatím jenom jeden?
        • No srovnej AC2 a AC:B. Kromě města je tam jen minimum inovace a já pochybuji že na tom Relevations bude lépe.. Samozdřejmě je to jen předpoklad, ale vzhledem k jejich rychlosti vývoje není moc času na vymýšlení novinek a jejich implementaci do hry..
          • posila
            Jako prvni jsem hral AC:Brotherhood. Zalibilo se mi to natolik, ze jsem si poridil i AC2 a prislo mi, ze Brotherhood je mnohem zabavnejsi hra nez dvojka. Zabavnejsi prubeh boju, moznost privolat dalsi asasiny, dobrovolne ukoly pro 100% sync, moznost opakovat mise, mapy pro vsechny collectibles, ...
          • prudislav
            no pořád je tam dohromady víc inovace něž v CoD za poslední 4 roky. v AC:B bylo nově o dost víc věcí než třeba mezi Dead Space 1 a 2 . A to to je v podstatě standalone datadisk.
    • Ja tebe taky moc nemusím, sice tě vůbec neznám, ale myslím, že jsi blb *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit