Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kvalitne urobene.btw takyto koniec som cakl v portal 2... *4*
  • tomas.vedra
    celkem dosti depresivní
  • fajne to bolo.. takychto filmikov treba viac a kludne aj dlhsie.. nemusi to byt 2:30 hod, hoci v tomto pripade by to nebolo na skodu (ak by reziser udrzal fanove tempo az do konca :)
  • Pro mě nejlepší fan filmek co sem viděl ;)
    • JohnyTheZik
      Preferuju spis Whats in the box :)
      • Ano what's in the box je podle mně to nejlepší v amatérských filmech, a autor plánuje celovečerní film, ale zatím se moc víc neví
  • Nevíte co je to za hudbu v tom filmečku?
    • Hudbu složil Mike Zarin, zodpovědný třeba za hudbu k prvnímu traileru k Inception, ale název ti bohužel neřeknu. Časem se snad někde objeví samotná hudba k tomuto kraťasu.
  • IMHO_dexter4games
    Portal 2 jako hra je prostě excelentní, zatím to podle tohoto videa vypadá že by si zasloužila něco lepšího, než takto chabě udělané cosi, kde sice hlavní aktérka má portal gun ale jinak chybí všechno. Alespoň se jim mohlo podařit o vytvoření nějáké atmosféry. Tohle je ostuda, ze které herní fandové asi nebudou skákat radostí a označit toto video za "vynikající krátký film" by mohl leda tak naprostý ignorant. ;-)
    • Nepiš o ignorantech když se tak sám chováš.
    • Tak minusky su opravnene pretoze si to napisal tak, ako keby si ocakaval film od Lucasa. Kto by ti dal niekolko 10 tisic na film co je pre fanusikov (film co nikdy nebude v kinach), je zadarmo a ma len 6minut?? Ty by si taky urobil?... Je pravda ze to nieje Portal v tom pravom zmyzle ale nieje to ani take zle ako to opisujes....
    • Ohře mluvit nebudu, ta je bezpochyby super.

      Ale to video je taky dobrý, když to bereš jako amatérskej počin, tak je to super. Nevim, jestli si zkoušel někdy udělat nejakej 3D model a naanimovat ho, ale to je zatracená hromada práce. Pak to ještě sladit s videem. A spousta dalších věcí. Tady na ten filmeček stačí mít vybavení, dobrý prostory a člověka co umí v after effectu.

      Pokud by to bylo profi studio, tak je jasný, že by si to nezasloužilo označení "vynikající krátký film".
    • Jazz
      Souhlas ;)
      • IMHO_dexter4games
        thx za těch 9 mínusů ;)
        • Anal.S
          Jasně, ve světě internetu existují závistivci, kteří dají pár mínusů. Ale nemůžeš se na to vymlouvat, pokaždé když vyslusneš do světa takovej bobek jako právě teď.

          Moc nvm jestli vůbec chápeš jak těžké je takový fan-film vytvořit. Nebo jestli ano, chci vidět tvoje triky jako z "IMAXU" *14* *15*
    • IMHO_dexter4games
      Vy anonymní mínusáci, podle vás je asi portal 2 špatná hra a tohle video je podle vás excelentní filmové dílo anebo jak tomu mám rozumět?! Co takhle vyjádřit názor *7*
      • Lawliet
        sorry error
        • IMHO_dexter4games
          jakej error, jsi schopný obsáhlejšího názoru? *15*
      • Awakened
        Tak dobře: Portal je, resp. oba dva jsou, vynikající. Video se konceptem váže k Portal univerzu obecně, ne k Portalu 2 (mnohem spíš k Portalu 1). Má to vynikající atmosféru, ten moment kdy zjistí že nabytá svoboda je jenom namalovaná na zdi je skvělý a přesně odpovídá tomu, jak na mě působily podobné momenty v Portalu. Jediný problém vidím v těch chlapech s obušky, ale chápu že bylo nutné vytvořit napětí nějakými pohybujícími se nepřáteli a roboti by byly trikově složití.
        • IMHO_dexter4games
          Trikově složití? V dnešní době IMAXU, 3D, Transformerů a podobných filmů a především efektů, je možné vytvořit prakticky cokoliv! *6* A mimochodem, třeba takový seriál games of thrones, by bez efektů vůbec nemohl být. Není to nic finančně náročného, vytvoření pár robotů. Oni však chtěli ušetřit, tak najali párek chlápků ve vestách... A to má být jako portal? dobrý joke *2*
          • proste se ti nelibi,tak proc kolem toho nadelas takovy povyk? Kdyby tady bylo vic lidi sdilejici tvuj nazor urcite bys byl v plusu a ne minusu. Ale ocividne tvuj nazor na ten kratky film neni vseobecne prijman a to te stve? nejak nechapu. Mne se to libilo, pochybuju ze je na to nejaka spolecnost financovala, aby si mohli dovolit neco ve stylo tebou zminovanych velkofilmu a serialu. Prijde mi, ze si to predstavujes tak trochu jako hurvinek valku. Ale kdyz je to takova hracka, urcite se od tebe dockame nejake kvalitnejsi adaptace.
            • IMHO_dexter4games
              Samozřejmě že dočkáte, za předpokladu že získám několik milionů amerických dolarů! *1* xD
          • Lawliet
            zaměřím se na tohle " A mimochodem, třeba takový seriál games of thrones, by bez efektů vůbec nemohl být. Není to nic finančně náročného" game of thrones měl extremě vysoký rozpočet na serial...
            • IMHO_dexter4games
              Ba co více, měl jeden z největších rozpočtů vůbec! Ty efekty jsou však devizou celého seriálu, ostatně proto jsem ho také zmínil.
          • Awakened
            Tak když je to tak jednoduché, teším se na konkurenční snímek od tebe. A kromě těch chlápků v maskách nevidím jiný problém. Atmosféra prostě funguje, a o to snad jde, ne?

            A malé rýpnutí na závěr: v době googlu je jistě snadné zjistit, že ten průměrný seriál podle výborné knižní předlohy se jmenuje Game of Thrones, nikoliv Games - to jenom že chyby děláme všichni *3*
            • IMHO_dexter4games
              Ten seriál jsem viděl celý a pokud se ti to tedy v tomto podání líbí, nemohu říci proti tomu ani ň. Já však mám osobně pocit že by si hra zasloužila něco o hodně lepšího! *5*

              Kdyby měl člověk finance, natáčí podle her filmy. Ovšem všechny filmy, které zatím vyšli podle her snad ani nestojí za zmínku... že jo uwe bolle *1*
            • Awakened
              Doplnění: nehledě na to, že ti chlapi s obušky nemusejí být chlapi s obušky. Když už je součástí experimentu kulisa s krajinou, proč by nemohly být součástí experimentu roboti vypadající jako chlapi s obušky? (Pokud uvažuju jako GLaDoS, tak to dává dokonalý smysl. Prostě se evidentně snaží vytvořit iluzi známého (ne laboratorního) prostředí...)
  • Zajímavý, jinak teda docela krutě nabušená ženština.
  • +1
  • Lawliet
    This was a triumph ...
    • Im making a note here, great success
      • Lawliet
        I’m making a note here: HUGE SUCCESS
        *1*
    • kostejnesmrtelny
      No, no...

      THIS was a triumph *1*

      http://www.youtube.com/watch?v=o8SdYz7cq04&feature=player_embedded

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit