Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • SA-reg
    Chcete objektivní kritiku CoDu?
    Po shlédnutí několika trailerů je to jasný.
    Všechny zbraně zní jako by střílely kapslíky.
    Tlumená zbraň engineera z BC2 a netlumená zbraň z CoDu zní asi stejně.
    • nespal si nahodou minule ze cod je nejlepsi hra ?
      • "nepsal"
        • SA-reg
          *15* *15* *15*
  • modern co? joo ahaa zas ten novej cod. vzdyt pred 3 mesici ale vysel novy dil ne? nebo je tohle jen datadisk? jestli je to datadisk, tak je to ok. to bych pochopil...
  • Koukal jsem na ten trailer a rikal si "sakra proc davaji ukazky z battlefieldu v tak hnusne grafice, vzdyt to na te minule vypadalo 100x lip" a pak mi to doslo :D
    • tak to by ses měl naučit číst.
      • mozna kdyby tomu davali nejake min retardovane nazvy tak by se to nepletlo, ale on by asi nazev Call of Duty 15 provaril ze to uz trosku moc zdimou :))
  • Doufal jsem, ze deathstreaky vynechaj. Nejak mi unika k cemu vlastne jsou? Odmenovat hrace za to, ze umiraj?
    • To aby se detska cast z cod komunity nerozbrecela,kdyz jim to nepujde.
      Dneska je to v mode dostavat achievemnty apod i za to,ze neco zlamis,bohuzel.
    • SA-reg
      Jsou tam proto, aby i horí hráči měli pocit nějaké odměny a nebyli frustrovaní.
      • Whoossain
        Proto taky od MW2 vypadá MP tak, jak vypadá. Killfest plný chaoticky pobíhajících casual hráčů, kteří kropí všechno, co se pohne. Pamatuju, jak v CoD a CoD2 byli sprayeři nenáviděný a jak byli všem pro smích. Na většině dedikovaných serverů vydrželi pár her a pak odtáhli tam, kam patřili - na nějaký upatlaný public server. Celá koncepce nových CoD a jejich MP mi připomíná výherní automat, kde pořád něco bliká, ozývají se famfáry za každou blbost a hráči se pořád něco odemyká i za to, že svojí levostí zabije třeba sám sebe...
        • Sam bych to lepe nenapsal.To s tim vyhernim automatem si trefil presne,vsude same cisilka vyskakuji,same odmeny za kazdou kravinu apod.A neni to bohuzel pripad jen cod,v dnesni dobe je to cim dal casteji u fps her.
          • Whoossain
            Tenhle přístup pochopitelně nejvíc škodí samotným hrám. Zatímco první díly série (a i jiné MP FPS) hráče motivovaly k tomu, aby se zlepšoval, znal mapy, věděl, kde jsou důležitá strategická místa pro splnění úkolu a tedy i výhru teamu, dnes je tomu tak, že hráči jsou vedeni spíš ke stagnaci. I když hrají špatně, tak jim hra říká, že vlastně hrají dobře, protože je něčím odmění i za jejich nešikovnost. A zatímco prodeje rostou, protože s tímto přístupem si to může zahrát opravdu každý, tak ten, kdo si chce užít teamplay, taktiku a strategii v FPS má čím dál, tím míň z čeho vybírat...
            • Veľmi trefne napísané. Co iné môžeme očakávať keď 90% trhu pre ktorý je tá hra určená sú debilkovia (ľudia, ktorí odmietajú zapojiť čo i len trošku zo svojej mozgovej kapacitky). Rovnako ako tie automaty. Prišli z emeriky, a hrajú to notorickí zúfalci, z menším počtom mozgových buniek nez prepitý bezdomovec (nenarážam na osoby, ktoré si tam zo srandy pár krát za život hodia nejaké tie centy). Dostane sa to na bod mrazu bez umu a dumu.
      • a proto - COD = pro lamy
  • dva se perou třetí se směje : těma dvěma myslím COD a BF a tím třetím far cry sem zvědavej jak 3 díl dopadne
    • Jak mužeš srovnavat far cry s těmahle hrama ? Todle jsou strilečky a Far cry pomalu RPG...
      • jedina dalsi hra na podobne tema ktera by se mohla smat je ARMA3, ale ta je moc HC aby pritahla masy
        • Red Orchestra 2, pokiaľ sa bavíme o multiplayeri...
          • A pokial nerozlisujeme obdobia vojen *1*
      • Far cry že je RPG? xD lol
        • RPG- Hra na hrdiny je nejčastější nepřesný český překlad anglického pojmu Role playing game, známějšího pod zkratkou RPG. Přesnější, občas se vyskytující překlad, zní Rolové hry.
          RPG je druh hry, kde hráči zaujímají role fiktivních postav (role-playing – hraní v rolí), které si podle daných pravidel vytvoří a za které v samotné hře jednají.
          FPS- First-person shooter (zkráceně FPS) je podžánr akčních počítačových her charakteristický simulací vlastního pohledu herní postavy, neboli postavy za kterou hráč jedná v samotné hře. Zkratka znamená v češtině střílečka z pohledu první osoby. Tento pojem se používá i k odlišení od akčních her zobrazovaných z pohledu třetí osoby (tzv. third-person shooter (TPS) – střílečka z pohledu třetí osoby).
      • far cry je rpg ??? :-D jej far cry je FPS a ikdyby v ní byly kousíčky rpg tak pořád je far cry střílečka lolo
        • Ako môžeš porovnávať druh kamery (fps) a systém hry (rpg) ?
          • Jazz
            Od kdy je prosim tě 'First Person Shooter' kamera ? *6*
            • Reakcia na Jazz-a
            • Hráš sa na múdreho a pritom si sa pekne doj***l môj pekný.
            • SA-reg
              Jo, Střílečka z první osoby.
              Jo, dobře, slovíčkaříš chytráku.
              Tak té kameře budeme říkat "first person camera" a řekněme, že všechny FPS ji mají. Jinak by to totiž nebyly FPS, co?
            • Jazz
              Podívej se laskavě, co FPS znamená, ju ?
            • SA-reg
              No tak je to druh kamery ve hře.
  • Damarus
    Jediný co je fajn na tomhle CoD jsou Juggernauti :D a to že je i jako kill streak
    • Ja se tesim na Spec Ops v MW2 jsem si ho uzival, otazkou je zda v dobe kdy si hru koupim ( vyprodej) ho jeste nekdo bude hrat a nebude nouze o potencionalni spoluhrace?! *13*
      • Damarus
        Spec ops bylo moc fajn :) ale myslím že nejlepší je ho hrát s kamarádama
        • To urcite, MW2 jsem mel od premiery a tudiz bylo dost lidi co melo chut si Spec Ops zahrat ale postupem casu se to omrzelo a zajem opadnul. Sice si nektere mise clovek mohl dat sam ale to nebylo ono.
  • De jasně vydět rozdíl mezi touhle hrou a BF, tohle BF nenabídne.Ty hry jdou uplně jiným směrem.Grafika se mi zdá v pohodě, aspoň to zase rozjede upně každej.I když jsem koupil mw2 tak tuhle hru asi vynechám a půjdu do RO2.BF asi nerozjedu a kvůli jedne hře nic kupovat nebudu.
    • No možna nakonec budu překvapenej :D, ale mezi mw a mw2 rozdíl vydět byl a BO byl prostě BO tak doufám že tot teť líp vychytaj.Pokud nakonec nebude BF tolik náročny tak budu přemýšlet že ho koupím taky.Sice beru mw serii za parádní ale chci trochu změnu takže tentokrát pujdu do něčeho realnějšího.
      • Treyarch jsou packalove co se tyce optimalizace, "nove" IW snad nekleslo na jejich uroven?! *5*
        • neasi i cod waw me šlo o 100 fsp hůř jak mw2 ...
    • SA-reg
      No... aby ses nakonec nedivil s nárokama.
      MW ,MW2, BO vypadají hodně podobně a nároky rostly a rostly.
  • Jediný co se jim vždy povedlo byl zombie mod. Z videa je vidět, že grafika ve hře je ubohá, starý engine. Nechci tady zavádět válku mezi BF III a touto hrou, protože to se ani srovnávat nedá. Vyhozené peníze...
  • kupuju..né kvůli tomu že by se mi ta hra nějak extra líbila ale kvůli tomu offline MP s bráchou jsme hrávali MW a líbilo se mi to levelování otevíraní zbraní a upgrade-ů...

    ale mám dotaz který my ještě nikdo nezodpověděl...bude něco takového v BF?jestli ano tak cod padá
    • BF3 bude mít tušim 6 Coop misí, ale je to online, takže budeš muset bejt připojenej ke svému účtu.
      • o co-op kampani vím ale mě jde o ten režim na mapě proti sobě offline...
        • Jazz
          A v CoDku to půjde jo ? Hahaha *15*
        • Splitscreen podporovanej v Bf nebude.
    • SA-reg
      Souhlasím. 100% souhlasím. Jo, jsem proti CoDu obecně, ale s někým koho znáš, to bude zábava. S někým koho znáš je totiž zábava snad každá hra.
      • SA-reg
        A jo... BF3 bude kooperace pro dva hráče.
        http://gamersxtreme.org/2011/08/16/battlefield-3-co-op-may-have-just-vanquished-mw3s-spec-ops/
        • a není to jen ta co-op kampaň?:)
          • SA-reg
            Jo asi jo. A podle všeho online.
            V dnešní době už ten offline multiplayer na PC moc nenajdeš. Možná tak v LEGO hrách.
  • Měl sem rád první díl, žádnej autoheal, perky kill streaks a teď i death streaks?
    Po dlouhej době sem chtěl zase zainvestovat do CoD, ale tohle se mi nelíbí, dokonce už to neni ani vtipný.
    Škoda že BF3 nebude podporovat DX9, takhle mi už "jen" zbývá RO2, naštěstí, protože ta vypadá ze všech nelíp.
    • Bohuzel i BF3 bude mit takovou kravinu jako je sprint boost ale nastesti to je jen kapka v mori kterou clovek prekousne.
      • Tech "kravin" tam bude trochu vic nez jen sprint boost.Proto zatim cekam na demo nebo betu ,abych si mohl udelat obrazek o hre z prvni ruky,ale zatim me to moc nepresvedcilo.
        • Já čekám něco ve stylu BC2 s nějakým odlehčením, aby i ti horší hráči nebyli tak špatní.
          • Stixxy
            Takový kraviny v BF nehledej. A vůbec tam nehledej kraviny, třeba jako akimbo *1* Které je nevojenské. Místo killstriků si pěkně do té stíhačky vlezeš sám a hraj :D
            • No nejake ty "kraviny" tam clovek bohuzel najde,jako je napr autoheal,autorepair,autoknife a kdovi co jeste auto.
          • Ja myslim,ze neco takoveho opravdu dostanes,takze pokud s tim problem nemas,tak nejspis budes spokojen.
            Ja naopak cekal spis neco ve stylu bf 2 a 1942,cehoz se asi nedockam.Ale treba to nakonec jeste prekvapi.
            • Něco takového bych si taky přál, proto asi nejlepší volba bude letos ta Red orchestra, s BF se to srovnávat nedá, ale aspoň tam se autoři soustředí více na realismus a méně na "hloupé" hráče.
      • To jo, já sem chtěl původní jít do BF3, sice je tam taky pár "blbostí" na mě, na druhou stranu hraju BC2 a neni to úplně nejhorší. Akorát ta podpora DX9 mě štve, bych musel přejít na Win7, dokoupit pamět 2 giga ram + hra, to je na jednu hru moc peněz pro mě, ale ta Red orchestra 2 se mi začíná líbit čím dál víc, taky hlavně díky datadisku/DLC z pacifiku :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit