Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mrdddka
  • Doporučuji to s reakcemi tady vzdát. Zbytečně se nemáháš. ..Jen takové čtení pro pobavení se než nám to vyjde :P Kovej hejt se jen tak nevidí prostě...unikátek.
  • neporazi :D uz jen kvuly HW narokum tkze komunita nebude tak obrosvka jako CoD..a jsou to odlisne hry takze nevim proc to srovnavat...kazdy z techto titulu je o necem jinem...
  • hm tyhle detsky komentare, ve kterych neustale srovnavate BF3 s CoD mne prijdou smesny...asi porad nechapete, ze kazdy je fanda jine hry a kazdy bude hrat to co ma radsi.. A navic BF3 a CoD je absolutne jiny styl hry a je to o necem jinem...ja mam preodbjednano MW3 a tesim se takze si klidne hrejte BF3 narozdil od nekterych tady nemam zapotreby kritizovat to co nemam rad... CoD bylo a je delany na multiplayer jak se tady nekdo pokousel vyvratit :D CoD je v urcitym slova smyslu rychlejsi a castejsi akce nez BF3 ( timhle nemyslim ze BF3 je spatny jak to nejspis hodne ceskych deti pochopi..) holt kazdy ma rad neco jinyho a ja osobne myslim ze Infinity Ward se Sledgehammer udelali krok spravnym smerem co se tyce techto zmen v MP...
  • nejlepsi dil tehle serie je DUTY CALS v tom je vsechno *1* stahnete a zahrajte je to zadara
  • MishKonn
    Pravda, "Real War" Battlefieldu 3 opravdu nenáleží, tento titul zatím nejspíše připadne Red Orchestra 2. Kdo však chce opravdu hutnou "Virtual War", pak určitě své choutky uspokojí právě v BF3. Čímž neříkám, že na RO2 se netěším naprosto stejným dílem, ač jsem první díl nehrál.
  • Aneb jaký hejt vás čeká a nemine :) funny jako vždy tady.
  • Hmmm, další díly hry na vojáky pro amíky.
    Tohle vás bude bavit. To že nás financuje i americká armáda neřešte. Pojďte se bavit. To že je to nepřímá náborovka neřešte. Takže děcka, válka je cool.
    .
    .
    Škoda že vás do reality vrátí až penál nebo kryplkára.
  • kostejnesmrtelny
    Je to "nekrm trolly".
    De*ile.
  • no ale taky to neni zadna vyhra mne se uz 2x stalo ze se steam pochroumal a nesel spustit oprava nepomohla pak pomuze jen reinstal coz znamena VSECHNY HRY ODINSTALOVAT A PAK TAHAT ZNOVU vsechny aktualizace instalace desitky her HNUS *10* *11* *12*
  • Můžu mít dotaz trochu OT? Kde kdo přišel na to, že Origin je malware/spyware? Začalo se to tu objevovat v diskuzích a já tak nějak nechápu.
  • Vraj "real war" sa pos*rem *1* Obe hry sú totálne vyhypované arkády, ktoré uhrá 7-ročné decko... Keď už sa chceme baviť o porádnej vojne tak jednoznačne Red Orchestra 2 alebo potom staršie záležitosti, napr. Americas Army, Insurgency, Arma2?, a pod...

    Toľko môj názor *3*
  • Jestli tu chce někdo porovnávat Battlefield s CoD tak ste asi trochu vedle protože CoD už žije jen z brandu a stoho že to hrajou mladší hráči podle mě! Kdo chce real War a real fyziku tak musí jednoznačně hrát Battlefield jinak nevím jak bych to zhodnotil:-)) Můj názor ...
  • Tak jde čas s Call of Duty *5*
  • Co vás čeká nového??Nic
  • To máš tak, že v českej TV sa musí všetko dabovať do cz, dokonca aj slovenské filmy. České deti potom majú problém rozumieť. Dospelí sú obvykle bez problémov... Na druhej strane ten tvoj post je tak ignoratnsky napísaný a obsahuje toľko chýb a preklepov, že aj mne sa to zle číta *7*
  • Tak crysis 2 považuju za největší zklamání za posledních pár let - singl je dost slabej. Mně MP COD vůbec nebaví - bavila mě jednom dvojka a to hlavně proto, že tehdy nic lepšího nebylo. Dnes už ale jsou hry s daleko lepším MP, takže COD hraju jen pro SP. U battlefieldu je to opačně.
  • Nemam si brat osobne ze vy a zopar vam podobnych nerozumiete pisanej slovencine? Usmevne...nebojte neberiem.To ako sa mi snazite podsunut ze som si nevsimol rozpad ceskoslovenska je naozaj trapne.Do buducna vobec nemusite ten text lustit ani mu venovat pozornost som si isty ze je stale dost cechov ktory tomu textu budu rozumiet.Mimochodom nikde som si nevsimol podmienku vyjadrovat sa na tychto strankach v jazyku ceskom.
  • No vidíš jak to jde. Když už máš potřebu psát na český web tak to aspoň dělej v našem jazyce. Pokud sis nevšiml už nějaký pátek nejsme jeden stát a luštit ty vaše texty je někdy dost záhul. Neber si to osobně.
  • Reakcia na Jazz-a

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit