Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hráš sa na múdreho a pritom si sa pekne doj***l môj pekný.
  • Tjn,se cloveku ani nechce verit.Za chvilu z toho bude herni telenovela.
  • Veľmi trefne napísané. Co iné môžeme očakávať keď 90% trhu pre ktorý je tá hra určená sú debilkovia (ľudia, ktorí odmietajú zapojiť čo i len trošku zo svojej mozgovej kapacitky). Rovnako ako tie automaty. Prišli z emeriky, a hrajú to notorickí zúfalci, z menším počtom mozgových buniek nez prepitý bezdomovec (nenarážam na osoby, ktoré si tam zo srandy pár krát za život hodia nejaké tie centy). Dostane sa to na bod mrazu bez umu a dumu.
  • Opravdu nepochopim,jak nekdo muze povazovat sp v cod za kvalitni.Kvalitni sp byl v prvnim dilu a jeste ten mw byl slusnej,to co prislo po tom je brecka nejvetsiho kalibru.
    A vyplaznout kazdy rok takove penize za 5 hodinovou kampan?Tak to by me bylo vazne lito.
  • Jo aha tak zvlast pro vas kdyz uz nerozumite slovensky skusim vam to napsat cesky a radeji skratene.CoD byla je a bude neskutecne plytka a drza arkada ktera svim hranim si na ruzna vylepseni s perkami a pod. nechutne urazi i podprumnerne iteligentni kravu.
  • To se neda rozlousknout, prosim prispivej jen na slovensky servery, tady to po tobe nikdo neprecte.
  • Rinkimen
    Protože to tak prostě je. Kdyby neexistoval multák, tahle hra by měla daleko menší prodeje a to samé Battlefield. Ostatně, koho by bavilo hrát sedm hodin stylem: Stříle všechno co se pohne, ale bacha na spojence? V dnešní době si můžeš zahrát daleko lepší FPS singly, například Crysis2 nebo Deus Ex. Já mám na SP v Cod jednoduchý názor. První a druhý díl bavil, třetí jsem nehrál, čtvrtý byl parádní a i nyní si často opakuji sniperské mise. WaW byl atmosferický, MW2 ušel, byť jeho přednost spočívá ve Special Ops. BO jsem hrál u kámoše, moc mě nebavil.
  • RO2 vyzera moc zaujimavo. Hlavne mňa tam zaujal pekný cover systém, což v COD aj BF3 totálne abstinuje.
  • vrat se do skoly.....Aby jsi to pochopil i ty tak do SKOL(I)
  • proč všichni tvrdí že hlavní předností CoD/MW her je multiplayer, podle mně je to spíš singleplayer co tuhle serii táhne, nexistuje válečná fps která by měla lepší single než tohle, osobně i hate multi... *9*
  • som na tom podobne ako ty - cod4 hrám do dneška, kúpil som aj MW2, ale tak neskutočne ma to vytáčalo, že som to musel predať... a k MW3 sa už nevyjadrujem - zatiaľ to vyzerá strašne, už môžu jedine prekvapiť...
  • Rinkimen
    Další věc která jde mimo mě. Spokojeně si pařím MW1 a tohle je mi jedno. Je až neuveřitelné, kolik peněz se snaží vývojáři vytěžit. A ke všemu se snaží nalákat děti zvýšením počtu výbuchů a dalších věcí.

    Kde jsou ty staré doby? Hráč musel být přesný, rychlý, spolupracovat v týmu a ne jen někde cempovat, nahnat si kill streaky a vládnout serveru. Osobně jsem s COD skončil u MW2, kde mám na svém PS3 nahráno kolem 25 dní, což se ale ani zdaleka nerovná MW1, který pařím hojně do dneška. Samozřejmě si občas zahraju i BC2, no, jako ne zrovna velký příznivec válečné techniky mě to tolik neláká, ale BF3 zkusím :).

    Důvod tohoto postu? Nekupujte MW3, ukažte vývojářům, že nebudete skákat jak oni pískají. Beztak se tam moc nového nepřidá, to raději kupte MW1, které vyžaduje skill a hráčů je tam dost+ušetříte prachy. Tuhle hru si zkusím u kámoše, nebo si ji půjčím, spíše kvůli příběhu a trochu prozkoumám multák. Ale i přesto, že jsem velký fanda serie CoD, podporuji Battlefield a doufám, že v prodejnosti a kvalitě Cod porazí.

    Ale abych nebyl jen hater-teším se na Spec Ops, zejména s kamarády je to ohromná zábava :)
  • Sakryš, novej level válečný simulace... okolo kadibudek budou lítat mouchy. Doufám, že si budu moci navolit granát s repelentem, jinak nevim, jak ty mouchy v letu postřílim....

    Jinak nic proti samozřejmě, určitě to bude zase dobrej mazec.
  • hmm a v hre bude 1mapa 3zbrane a vsetko ostatne sa bude muset kupit cez dlc
  • Budeti sr*čka, co si budem povídat, ale rozhodně to člověka zabaví na těch pár hoděk sp a pár dní mp.
  • Steam na rozdiel od Origin-u nie je aspoň malware *2*
  • Za chvily zacnou davat letopocty *1*
  • Jazz
    Nějakej Orchestr mě vůbec nezajímá ;)
  • Je nutnej steam. Je mi jasný, že ten už máš, ale nejede to jen tak, bez ničeho
  • Jedine, co mluvi pro novy COD je to, ze nebude nutne instalovat nejaky spyware navic, aby si to clovek zahral... Takhle to vypada, ze zustanu u BC2 nebo u B2, protoze dokud bude nutne hrat pres origin, tak si B3 proste nezahraju (ano, koho to zajima, ze?) - doufam, ze se pripoji vic lidi, aby EA pochopilo, ze zakaznik je tu od toho, aby se bavil a ne pouze prizpusoboval a solil penize...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit