Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Xko je fajn vec, na PC nedam dopustit, ale koupil sem si ho kvuli Limbo,Forza a Halo. Mit penize tak se mi tu vali i PS3 nevidim duvod proc si nezkusit hrat i na necem jinym nez je PC.
    Tak klidek chlapi *4*
    • Jediné co bych si taky fakt rád zahrál je Halo ale určitě to není důvod kupovat Xbox. Třeba jednou. Limbo už je i na PC a dohrál jsem to. Super.
      • A to Limbo na PC jsi koupil, nebo ukradl? :) To je dost zasadni otazka :)
    • Radsi to nedelej, ja si koupil PS3 jako bluray mechaniku a ted uz temer nehraju na nicem jinem :-).
  • A rozjíždí se tu tradiční hádka pc vs konzole *1* *1*
    • neni se o cem hadat.... konzole typu X360 / PS3 jsou jiz zastarale a jiz 100x bylo vyvojari receno, ze brzdi vyvoj her. Obe konzole jsem mel, a nakonec jsem se stejne vratil ke zlatemu PC. Takze... konzole vs PC nejde dnes jiz do sebe.... PC ma sakra navrch. Kdo ma X360 a PS3.... radsi ty veterany hodte do kose :-P
      • Kdyz si uvedomim, jak se hry vyvinuly od dob 486 (system shock, ufo: enemy unknown, syndicate) a srovnam s dnesnimi sr@ck@mi typu cod, tak je to dobre, ze brzdi vžvoj her, protoze ony ho brzdi jen v nedulezitem smeru a to technickych parametru grafiky. Po herni strance se nejedna ani tak o vyvoj, jako spis upadek. Pro vytvoreni opravdu dobre hry staci daleko slabsi pícitac, nez jsou soucasne konzole. Da se rict, ze 486 do her prinesly treti rozmer a od te doby hry preslapuji na miste pres nekolikaradovy narust vykonu.
      • Mě spíš štve to, že vše co dnes vyjde je první na konzole a pak se dělá port na PC (ano jsou i čestné vyjímky). Vzhledem k tomu, má pak na PC hra grafiku několik let zpět a optimalizace je v pérdeli pane hrábě, bo to chtějí vydat co nejdříve a za co nejméně, pak ty hry maj taky vypadat. Problém je i v tom, že původně na konzole vycházeli hry, které byly pro konzole specifické, málokdy se něco portovalo. Dnes se to z důvodu šetření smazalo, a proto tu dnes máme mnoho bezduchých břeček, co protekli i na PC. U PC her mi dnes chybí nějaká ta komplexnost, inovace, chápete?. Ale ono taky udělat komplexnejší hru pro konzole, kde je pár tlačítek a šlus *3*.
        Rozdíl v pirátění na PC a na konzolích je dle mého také dáno tím, že na PC se pirátilo dlouhou dobu před tím, než se začalo na konzolých, tudíž už to má jakýsi status tradice. BTW abyste pirátili na konzole, stejně většinou potřebujete i to PC *3*.
  • Dostal sem ban...nic sem neudělal...na lince mi stále tvrdili že ano...na férovku si promluvím s přítelem který dělá právnika...protože tohle je trošku moc. koupím konzoly(v té době) za 6000 a teď dostanu ban že jsem něco udělal?přitom sem na live byl tak 5x.
    • Tak doufam ze jsi nepatril mezi ty posmevacky, kteri se smali vypadku PSN.
  • Ta vtipná věta v článku nemá chybu: "onen ban není věčný, vzhledem k technickým limitům prý mají zákaz jen do 31.12. roku 9999" *1* *1* *1* není nad to se dobře zasmát, díky *15*

    I když komu se toto stane, tomu do smíchu určitě není.
  • miker17
    a že se na konzolách nepiratí ahhahaahahahahahahahahahahahaahhahaahahahah *1*
    • Asi jde o to, ze se pirati ve vse a vsude, ale trosku jinak je to v jakem mnozstvi....
    • Snad každý ví že se pirátí i na konzolích.
      • SA-reg
        Jasně... já věřím, že je to jak napsal JacoBee.
    • NA KONZOLÍCH A PC SE PIRÁTÍ TÉMĚŘ STEJNĚ....
      rozdíl je v prodeji her ...když se na pc upirátí milion a prodá 300tisíc a na konzolích se upirátí milion a prodá 700tisíc...tak si vývojáři radši vyberou konzole...zbytek jsou jen žvásty.
      • Ty prodeje na PC, Xbox, PS... by mě zajímaly. nevíte někdo o nějakém hodnověrném zdroji těchto informací? Možná že PC hráči jsou náročnější a více remcají, mám takový dojem z diskusí. *2*
        • Tak treba prodeje Black Ops: XBox - 13 mega, PS3 - 10,5 mega, PC - 1,2 mega.

          zdroj: http://gamrreview.vgchartz.com/sales/44952/call-of-duty-black-ops/
          • Hmm a proč myslíš? Měl sem takovou krásnou mapu kde se srovnával prodej BF vs CoD.U CoD byla zelená celá Amerika a v rozmezí věku 10-18 let, BF byl hlavně v Evropě a rozmezí 18-25 let.Takže dejme tomu, že možná i máš pravdu, ale stále z tich 23,5m(Xbox+PS3) bylo převážně 80% dětí.Takže mi zase tak dětinskej nepřipadá :).
          • Tady je krásně vidět, že na konzolích hrajou převážně děti, páč normální člověk na PC by si BO nikdy nekoupil *4*
            • Jediny clovek ktereho znam osobne a hraje CoD ma 45 let.

              A na PC si to koupilo pres milion lidi, coz je na teto platforme ohromny vysledek. Maloktera hra na PC proda pres milion, vetsinou to jsou jen statisice kopii.
            • Dost detinskej nazor... tohle je spis otazka vkusu, nez veku...
    • Řeči že se na konzolách nepirátí jsou lživé a jsou jen zaměřené proti dokonalé platformě jakou je PC *14*, k nedostižné dokonalosti PC ostatní jen vzhlíží a uchylují se k takovým úskokům. *1*
      • Piratstvi pc her dosahuje zhruba urovne 80 az 90 %. Jaka mira piratstvi je na PS3 a na XBoxu? Imho daleko mensi. I kdyby ne, rozhoduje to, ze na konzolich se prodava nekolikanasobne vic her nez na PC.
        • To by me zajimalo, kde jsi k tem cislum prisel? ... ze by : "Podle sebe soudim tebe"? :-)
          • Ne, to soudim podle odhadu Vavry ohledne Mafia 2 nebo odhadu tvurcu Machinaria ohledne piratstvi teto hry.

            A zkus se naucit slusne diskutovat, myslim ze zeptat se muzes be osobniho napadani.
      • Nikto ale predsa netvrdi ze sa na Konzolach nepirati. Nepirati sa len v takom mnozstve ako na PC.
    • To mate jak Driver San Francisco ted vysel na konzole, na PC vyjde kvuli piratstvi ,az na konci zari pritom jeste pred vydanim je to na torentech ke stazeni pro Xbox i Wii *1* jo jo ti hodni konzolisti co si hry jen kupujou...hahaha
  • naprosto nedulezita onformace... Xbox ban postihne par nactiletych decek a tot vse. Normalni clovek ma PC a tyhel ,,televizni hry,, a veskery banovani ma 90% hracske komunity u riti
    • "Normalni clovek ma PC" ... tezko se vyjadrovat k prispevku, ktery neni sepsany clovekem s inteligenci vyssi 90ti. Rozumnemu cloveku dojde, kolik asi je klukovi, ktery tohle psal...Jeste musis vyrust, chlapce...
    • Normalni clovek nepise blbosti jako ty :-).
    • Tak si užij Red Dea... ouu, sorry kámo, ty maš vlastně pc
      • Tak si užij blížící se Might & Magic Heroes VI... ouu, sorry kámo, ty máš vlastně konzoli.
        • Asi tě zklamu, ale mám i PC. Navíc mě Heroes nějak zvlášť netankuje, takže ho s čistým svědomím můžu minout. Už jenom zbývá dokoupit PS3 a můžu si zahrát všechno, co chci, takže sorry kámo
        • Vy ste paka to ani není možný. Pár trolů a je z toho tradiční hádka o hov*ě pc vs xbox360 , xbox 360 vs PS 3, PS 3 vs PC, PC vs konzole pak lidi co remcaj jak stojí dnešní hry za hov*o pak CoD kaři co tvrdí opak no prostě děs
        • SA-reg
          No ty vole... některý hry jsou jen na PC a něktrý jen na konzole!
          Nějaká objevná věc se kterou by jsme na sebe mohli dělat ramena?
          • Třeba to, že na konzoly si nikdy nezahraješ MMO-hry a strategie :).
            • To neni uplne pravda
            • SA-reg
              A teď já.

              Můžeš si koupit jak konzoli, tak PS a hrát oboje!
    • nějak nechápu co si konzolisti a PCčkaři udělali, že musej všude porád flamovat, já mám jak PC tak xbox, jasně PC je u mě primární, box mám kvůli hrám který si na PC nezahraju MK/GoW/RDR/Halo prostě for fun nic víc vtom není.. neznám člověka, kterej by bral konzole jako hlavní platformu, všichni co znám to maj z úplně stejnejch důvodů
      • Ja mam konzoli jako hlavni platformu, pc je takovy vedlejsak pro me.
      • Whoossain
        Konzole jsou tím důvodem, proč na jedné straně na PC stagnuje vývoj her po technické stránce a na straně druhé až degenerují herní principy na úroveň primitivních hříček pro casual hráče. Výsledkem je ten, že hry vypadají zastarale a v mnoha případech ani zdaleka nevyužívají potenciálu dnešních PC, což by se dalo ještě překousnout, ale navíc jsou ještě čím dál, tím víc pitomoučké, aby vyhověly puberťákům s gamepadem v ruce.
        • Za to ze PC herni platforma je na tom blbe si mohou sami PC hraci. Bud je jich malo a nebo moc kradou, at je to z duvodu jakeho chce, jednoduse se na PC prodava daleko mene her nez na konzole. A protoze mezi konzolemi a PC panuje tvrda konkurence i o pozornost vyvojaru, neni divu, ze PC v tomto konkurencnim boji prohrava a vyvojari davaji prednost vydelecnejsim platformam.
      • skaven123
        noo, mame pocit(my PCckari) ze kvoli konzolam mame sparchantele hry
        cca asi tak :))
        • SA-reg
          Ještě jednou pro jistotu:
          To je bordel z nových konzolí... z nové generace. Z Xbox360tky v Americe.

          Stará generace konzolí PC nezabíjela... měla vlastní hry. Skákačky, JRPG, akční adventury (Zelda-like), arkádový závody atd. A střílečky, který byly buď jen na konzole, nebo portovány z PC. A každej si mohl vybrat sám, co se mu líbilo. A byly tam hry, u kterých jsi musel myslet a hledat a přemýšlet.

          A takové hry jsou na konzole i teď, ale je jich míň a stojí ve stínu úspěchu tupých stříleček v USA na konzolích. A pak to níčí PC hry.

          A proč to píšu? Abyste na to nezapoměli!
          Takže ne "konzole ničí PC hry", ale "tato generace konzolí v čele s Xboxem360 ničí PC hry".
          • LOL Za to ze PC herni platforma je na tom blbe si mohou sami PC hraci. Bud je jich malo a nebo moc kradou, at je to z duvodu jakeho chce, jednoduse se na PC prodava daleko mene her nez na konzole. A protoze mezi konzolemi a PC panuje tvrda konkurence i o pozornost vyvojaru, neni divu, ze PC v tomto konkurencnim boji prohrava a vyvojari davaji prednost vydelecnejsim platformam.
          • Ataker
            Včele s Xboxem a PS3 samozřejmě :)
            • Ataker
              A co jako? Že mám v avataru Xbox? To ze mě dělá nějakého maniaka? Neblbni ty tvé řeči jsou nějak divné... žiješ v Japonsku nebo co, že to víš až tak důkladně.
            • SA-reg
              Ale podívej se kde jsou prodeje PS3. V Japonsku. A hrajou se v Japonsku masově tupý střílečky? Ne.

              No, máš v avataru Xbox... takže asi tak...
            • Ataker
              Že Xko vede v USA mě nezajímá... PS 3 vede celkově v prodeji, takže PS je v tom popředí jestli si nejsi toho vědom :)
            • SA-reg
              Řekněme 2/3 viny Xko a 1/3 PS3...

              Jo a abych měl i podklad k tomuto tvrzení a nevypadalo to jen jak fanboyismus, tak si najděte prodeje Xboxu a PS3 v USA a porovnejte...
    • A někteří lidé furt kopou do vosího hnízda.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit