Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Homefront byla ta nejhorší hra a největší zklamání jaké sem zažil...
  • Vysvětlili nějak v Homefront jedničce, proč Koreu prostě nespálili na uhel atomovkama?
    • protože korea v podstatě "Spálila" veškerou elektroniku a všechna zařízení americké armády než začala ta domělá invaze
      tipuju .... díl 2 bude ještě na americké pevnině a pak se posuneme do evropy

      myslím, že když je u toho crytek tak je postup celkem jasný
      btw: nechápu co do toho autor plete rusko, které nemá s Koreou co společného
      • ales.smutny
        Autor do toho plete Rusko proto, že není vůbec jasné, zda bude Homefront následovat dějovou linii s útokem KLDR na USA, ale zda nezkusí rozšířit celé universum o budoucí konflikty.
    • A záleží na tom..?

      Tak třeba: Korejci se prokopali pod zemí a vylezli v bílym domě
      • Pro mě ta zápletka není uvěřitelná (ani v rámci "pravidel žánru"), takže pokud to vysvětlení není, tak mi to vadí.
  • Tak snad to tentokrat nebude tak orezana hra, ktera vyuzila pouze minimalne svuj potencional prostredi a pribehu. Jednicka dopadla hodne podobne jak Mafia2, co se skrtu tyka.
  • PsychoCZ
    No jen doufejme že to bude lepší než Crysis 2. Ocenil bych pěknou grafiku, klidně ať to běží na CryEngine, ale ať má příběh nějakou hlavu a patu a hlavně dobrou hratelnost a bez stereotypu.
  • Ok, už u nadpisu mi zablikalo to červené světýlko, které se rozzářilo ke konci článku: Homefront můžete proklínat, jak chcete, mnohé jeho aspekty byly vysloveně debilní ... SPOILER... (věčné vykopávání dvěří, Korejci čumící do zdi, scénář některých scén), ale měl určité kouzlo: minometná palba bílého fosforu byla prostě neuvěřitelně cool, první pohled na uprchlický tábor (teď nemyslím tu základnu), schovka v masovém hrobě ...SPOILER END... tyhle momenty měly nápad a sílu. Crytek celého vešekrých wow momentů dosahuje jen strojovým nasazením technologických spektáklů.
    • Pete.palis
      jinak i mulťák taky nebyl k zahození...hraju ho dodnes a jsem spokojenej:)
  • skaven123
    2jka Homefront uz bude len konzolovy port, mam pravdu?
  • jednička bylo velké zklamání.
  • Cajk
    tak Crysis 2 asi byl nakonec slušnej komerční trhák, když má Crytek sílu expandovat a brát další zakázky? Očividně pár nasranejch PCčkářů fakt nic neznamená, konzole to už nějak dorovnají?
    • Pošli mi prosím nejaký link na prodejní čísla her, zajíml by me celkem i DiRT3, DS2 apd... Diky
    • Par nasranych piratu skutecne nic neznamena. Vetsina z nich stejne hudrovala nad tim, ze je to dx9 hra a kvality v hratelnosti pres svoji debilitu nevideli. Chteli tim tak ospravedlnit fakt, ze si hru nekoupili. A jiste ze byl Crysis 2 uspesny. Mel by sis uvedomit, ze ne kazda hra automaticky proda desitky milionu kopii. I Mass Effect je uspesnou serii a kazdy díl prodal sotva par milionu na vsechny platformy dohromady (podle vgchartz.com).
      • Cajk
        Mass Effect? to jsou snad Unreal enginy ne? Čili hotový, Cryteku spolykalo spoustu peněz jen to, udělat si novej engine na dvojku. Ovšem uživatel Duke výše uhodil hřebíček na hlavičku - z licencování maj asi nemalý chechtáčky do dalšího rozvoje
        • Byl bys radsi, kdyby Crysis 2 pouzival Unreal Engine? Pro Crytek je vlastni engine prestiz a samozrejme narozdil od Bioware, kteri za licenci enginu museli platit, se urcite Cryteku podari svuj engine licencovat ven (a urcite ne jen armade a energetickym spolecnostem).
        • dilinja
          koukam na wiki a licenci tam ma zatim 8 firem ikdyz to asi nic neznamena kdyz je teprv na zacatku svoji zivotnosti
    • Prodeje nebyly nijak výjimečné ani na konzolích, nejspíše jen o něco málo vyšší než na PC. Otázkou je, jestli se takto drahá hra vůbec z těch zhruba 2-3M prodaných kopií zaplatila.
      • Cajk
        Vypadá to, že právě jo:)
        • Je otazka, jestli si ted crytek muze nejak extra vybirat, treba je v situaci, kdy i homefront 2 je dobrej, resp. nema na vlastni vyvoj a EA nic nezadali..?
    • Ja nevim jak ty, ale ja sem s crysis 2 na PC spokojenej hodne. Single je fajn a co jsem ho dohral tak hraju MP kterej mi prijde jeste lepsi (az na par problemu jako lidi s hackama atp..)
      Homefront se mi libil dost i kdyz mel svoje mouchy. Myslim ze z tohohle spojeni by mohlo zniknout hodne slusny pokracovani...
      • Cajk
        Já nejsem spokojenej vůbec, ale to je jedno, jen že internet byl plnej hněvů vůči tý hře - příběh blbej (spíš neexistuje), grafika plochá a hnusná, aby to utáhly konzole, fakt, že PC verze byla vlastně port, regulérní přístup pirátů do MP atp. Prostě Crytek tancoval na dost tenkym ledě, ale očividně se to finančně v pohodě vyplatilo, jinak si to nedovedu vysvětlit.

        Pro benchmark se samozřejmě pořád víc hodí hra z roku 2007 - totiž Crysis.
        • nezapominejte ze crytek nahrabal nehorazne penize na licencovani enginu armade a energetickym spolecnostem (simulatory) a uz ted ma pres 630 zamestnancu po celem svete, je to vec kterou vetsina lidi ani nevi :D (jeste munily rok to bylo kolem 500 zamestnancu)
        • Souhlasim castecne s tim pribehem...neni nijak objevnej, spletitej. Nicmene tak nejak funguje a plni roli kterou plnit ma. Samozrejme je na trhu spousta her v tohle ohledu lepsich. Co se tyka grafiky, nedavno jsem si stahnul hi-res texture pack a update na DX 11 a od vidani probehlo i dost patchu... kdyz se vsechno nastavi na max je to rozhodne jedna z nejlip vypadajichc her ndeska stejne jako jednicka ve svoji dobe...a ostudu si urcite nedela ani na stredni retaily.
        • Já teda nevím, ale Crysis mi oproti dvojce přijde graficky celkem zaostalý...
          • *1* *1* *1* Nic ve zlém, ale to bude nejspíše oční vada. Jednička je v grafické podobě daleko lepší jako dvojka. O tom nemůže být vůbec žádný pochyb. Ani nemluvím o těch trapných zjednodušení - třeba otexturovaný odpad ve dvojce byl špatný vtip z toku 1999 nejméně. *3*
            • Buď jsi hru nehrál naplno se všemi úpravami nebo jsi nejspíš mimo co se týče grafiky her. Jednička má mozná stále pár věcí skoro nejlépe udělaných(např. stíny, modely postav,strojů), ale v mnoha věcech je už docela vousatá. Taková tesselace(hojně využívaná) a Paralax Occlusion Mapping posouvají dvojku hodně vysoko. Nové textury jsou na hodně místech taky další posun. SSAO, pěknější zbraně.
              Nevěřím, že někomu přijde jedička stále pěknější. Možná, žes tu hru už dlouho neměl puštěnou. Třeba porovnat. I Metro2033 v mnohém Crysis 1 trumfuje, byť je to samozřejmě hra s uplně jiným nádechem a stylem. Těžké srovnat, ale udělat názor o celkovém dojmu lze.
          • nevim .. bez modu je Crysis 2 schovano za lacinymi efekty .. texture packy to vylepsujou ale pokud hrajeme na mody tak s tema je Crysis 2 dal ...
            • Nevim co jsi hrál, ale Crysis 2 v plné palbě s dx11 a texture packy vypádá lépe než Crysis. No mnoha forech je tento názor běžný. Už bychom nemuseli neustále vyzdvihovat grafiku Crysis, když je již překonána.
            • teda Crysis 1 je s modama dal ..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit