Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Slendrian
    http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/305165_2459756261871_1491102523_32776746_1869537636_n.jpg
    • Slendrian
      trosku vtipu nezaskodi, moja vlastna produkcia v luxusnom painte (nemam cas hrajkat sa s tym :) ) na hru sa tesim ked vyjde :)
  • ja tomu endavam ziadnu sancu. rockstar sice este neurobil zlu hru, ale kazdy raz musi zacat. a ked zacal blizzard a bioware, preco by nezacal aj on.

    mozno sa to bude dobre hrat, mozno to bude mat aj dobry pribeh, ale aboslutne neverim tomu ze to bude mat atmosferu maxa paina.

    a v clanku pisete ze sa vrati bullet time, if i recall correctly, bude tam len v takej forme ze sa zapne v urcitych vopred preddefinovanych momentoch sam, vy to nijak neovplyvnite. to nie je moc max pain type of bullet time.

    urcite si to skusim zahrat, ale nic dobre necakam, aspon sa nesklamem. snad.
  • Ten chlap na obrázku vypadá jak Charlie Sheen. :D
    • vypadá jak max z dvojky ,stejně si měl ty vlasy nechat :D
      • Adam_M
        JN *4*
  • morik
    Zabili vám ženu, dceru a na nižší obtížnost milenku? Nedokázali jste se s tím vyrovnat ani po 10 letech? Zabili jste stovky lidí vcelku bezdůvodně? Vydali jste do Rija de Žanýra znovu zabíjet? Řešíte problémy alkoholem a vyholením hlavy? Pak jste motiv dnešních videoher a dokonalý vzor pro děti.
    • Rating 3+ to asi mít nebude, tak nevím proč to vůbec řešíš...
    • Takhle popsat maxův příběh je hodně ubohé.
      • morik
        Max Payne - muž který žil vždy poctivě a čestně, byl připraven o to nejcenější - o rodinu. V osudnou chvíli kdy byla zabita jeho manželka a malá dcerka, šel Max Payne zrovna pomáhat drogově závislým. Poté co nalezl těla svých milovaných, svedl vinu právě na feťáky, proti kterým začal vést křížovou výpravu. Každého feťáka kterého zabil, zabil se slzami v očích. Byl to čestný a šlechetný muž a dělal pouze to, co bylo nutné.

        Toto ti vyhovuje?
    • A teď vzhůru do výčtu filmů a televizních seriálů.
  • Když já bych raději New York, nejlépe v zimě *3*
  • Conceptt
    nevím jestli se těšit , nebo se bát
  • By mě zajímalo jak to bude ve třetím Max Paynovi s vyprávěním příběhu formou komiksu,jestli budou pořád přítomny komiksové sekvence a nebo ne,ze zatím vydaných materiálů to spíše vypadá že ne...
    • zx_spektrum
      Já bych se vsadil, že ne. Vůbec celkově to vypadá jako natolik nemaxpaynovský Max Payne, že vlastně by se mohlo zdát, že nazvat to Max Payne muselo být rozhodnutí nenažraného marketingu a ne vyvojářů...
  • No po traileru na 3. dil sem s chuti otocil oba 2 díly a porad je to bomba..sem zvedavej jak to v novym dile bude vyreseny s Monou..jkterej jeji konec si nakonec autori vybrerou..BTW az ted kdyz sem hral oba dily mi doslo jak moc si sou vyrazove podobny Max a muj dalsi hrdina..Dexter Morgan..:-)
  • Ja proste nevim. Kdyz jsem poprve videl Max Bruce Payna Willise, tak jsem se zarek ze tohle neni pro me. Ale vsadim na Rockstary, pokud se jim podari rozvinout rozumny pribeh, abych Maxovi uveril jeho duvod oholit si hlavu, proc ne. Ale krok do Sao Paula mi nepřijde šťastné řešení. Kam se poděla permanentní noc, s dešťem a podmanivými smyčcemi a Maxovým smyslem pro drama. Když jsem viděl začátek traileru, slunné město, letící helikoptéra a pod to úvodní motiv.. Nezlobte se, ale to bylo prostě k smíchu.. což je škoda.. *13*
    • Mechwarrior_bw
      suhlas, mnoho ludi hovorí že noir atmosféra nie je viazaná iba na tmavý NY a môže sa vybudovať aj v Sao Paule ale mňa o tom jednoducho nikdo nepresvedčí, k noir nepatrí horúce slnko a slečny v bikinách. To je ako natiahnuť batmanovi bermudy a nechať ho nahánať domorodcov na Galapágach..
  • Já Rockstaru věřím... oni to neposerou.... bude to skvělá hra.. neskutečně se těším...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit