Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Přesně, pirátí se všude zabránit se tomu už asi nedá. Nebude to trvat dlouho a na vrcholu piratství teď budou konzole. A navíc kdo má dnes takove mysleni aby si radsi koupil nové hry za nekolik tisic (dohromady) kdyz si je vsechny muze za 1 az 2 dny stáhnout zadara.

    Stejně by je měli zrušit (konzole), PC je klasika, která nikdy nebude zanesená prachem, tam hraní vzniklo tak by tam snad mohlo jeste existovat.. *2*
    • posila
      Troll Alert!
      Don't feed the troll.
    • a to ještě vzhledem k předraženosti konzolových her.
  • stale ma fascinuje, ako velmi rozpravaju o piratskych verziach na PC, ze na PC sa pirati a podobne....hlavne je, ze kamarat sa mi vzdy pochvali, ze na xbox hra vsetko o tyzden skor nez to ma vyjst :) no jo, tie pocitace su svine, ked sa tam teda pirati viac :D nech sa nenechaju vysmiat......ale objednane to mam aj tak, tesim sa aj tak, a uz len dufam, ze mi zaver nevyzradi kamarat skor, nez mi dojde hra :)
  • morik
    Musím Ubisoft ocenit za jejich zásadový přístup k hráčům, že nás nikdy nezklamou. Když Ubisfot řekne, že vydá hru v listopadu, tak ji prostě vydá v prosinci (pro PC v květnu) , ať se děje cokoli.
    Tento zásadový přístup oceňuji a podporuji. Jen tak dál.
    • Amylee.Anderson
      :D:D +1
    • Nechápu proč ty mamlasové ti dávaj mínusové body, pobrat (dobrou) ironii není nic náročného snad pro nikoho...až na výjimky.
  • Jak to tak čtu, tak jste pěkný zoufalci. Víte vy vůbec co máte za dvěřima vašeho domu/bytu? *15*
    • Tam by malo nieco byt?
    • Já teda doufám, že další level, v blízké budoucnosti se tam chystám vstoupit, tak snad mě to nezklame *3*
      • Přeju hodně zdaru a vykroč pravou nohou *3*
        • Díky, jo a pravá to je jako to tlačítko, kterým se v COD střílí nebo to druhý?
  • Leonidasss
    Tahle politika zdá se mi býti poněkud hloupá. Pokud si myslí, že tímhle omezí pirátství, tak je mi jich líto.
    Ale je dobře, že jen dva týdny a ne půl roku jako posledně.
  • at si to nechaj
  • taky sem docela rad za tadytu zpravu....protoze kdyz se kouknem na AC1, AC2 i AC:B, tak vse bylo vydano s docela velkym pulrocnim spozdenim a tak nak sem se psychicky pripravoval ze bude to samy i s AC:R.....co sou proti tomu dva tydny....to se nako da prezit....teda jestli nezmenej zas svuj nazor este jednou
    • doufám, že neřeknou na poslední chvíli "bude to až na jaře"
  • Ubisoft byl vždycky průkopník ve vývoji protipirátských technologií (čti v omezování platících zákazníků na PC) ... a tak o hry od nekupuji, AAA vývojářů je dost a těch pár "pecek" od Ubisoftu si můžu dovolit ujít.
    • Lawliet
      mm....tvoje chyba seria AC je zas něco co bych si ja rozhodně nenechal ujít
  • Ubisoft byl vždycky průkopník ve vývoji protipirátských technologií (čti;
  • To ich v tom Ubisofte este bavi? Aj drivera san francisco pre PC pozdrzali na tento tyzden a na wareze bol uz v sobotu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit