Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hra vypadá zajímavě, přestože bych řekl že je z roku 98-2000 *4* ale třeba to bude sranda.

    Jo a přečetl jsem tu velice ostrou diskusi níže a nestačím se divit. Nevím jaké k tomu máte svoje osobní důvody, ale takhle se navážet do někoho kdo si jen stáhl pár her. No rozhodně to není normální, protože se chováte jak malé děti a někdo tu psal že stažení her je krádež. Tak jak bych to přesněji vysvětlil - Herní pirát, ten tu hru ukradne a umístí ji na internet, čímž se z něj stane v podstatě falešný distributor, který tu hru dá zdarma ke stažení, no my jsme zákazníci. Tak nějak to je *3*
    • Ale pokud má někdo na to kupovat si originály, či si z nich tvoří sbírku. Tak do toho. Pouze podotýkám že navážet se do pirátů není důležité, jelikož na světě je mnoho mnohem větších problémů. (pokud máte přehled o tom co se děje a dělo)
  • Grafika z roku 98, animace roku 93...
  • Shetland
    No já u her hraju jedině singleplayer, protože MP mě vůbec nebaví (a navíc většinou u stažených her nefunguje), ale takovej CO-OP není špatnej. Jsem zvědav jaká ta hra bude až vyjde. Jen mě trochu zaráží grafika, vypadá trochu zastarale.
    • Hairy_Ass
      "a navíc většinou u stažených her nefunguje" - To je divný, co? *15*
      • Neb jak se říká... bohatým beru, na chudé se*u *4*
    • Jo, takže jinak řečeno jsi vlastně zloděj, kterého baví hrát jen SP, protože mu na jím ukradených hrách nefunguje (díkybohu) MP. Ten ho ale vůbec nebaví, protože si ho nemůže dovolit koupit. A takovýto zlodějíček má ještě odvahu kritizovat něčí výtvor, který stejně s největší pravděpodobností ukradne, protože bude zvědavý a ono je přeci to stahování tak jednoduché ... Chudáčku :)
      • No vidíte, já si hry jenom stahuju a jakou tu teď z Vás mám srandu. Nic neplatím přitom her si můžu zahrát kolik chci a multiplayery se dají taky cracknout. Viz. Crysis 2. Takže jedinej chudáček jste tu Vy, který platí 10K ročně. Tohle se mi honí hlavou : ta jedna kopie nikoho nezabije si řeknu, ale když si tohle řekne každý je to horší, ale proč mám pak být mezi těmi hloupými kteří platí ? Abych měl lepší pocit ? To ne, k tomu když já začnu platit pochybuju že zbytek taky, takže radši budu pirátit. *11*
        • Souhlas nač si za rok koupit pár her za velký prachy, když si jich můžete zadarmo stáhnout kolik chcete aniž by jste komukoliv konkrétnímu způsobili nějakou "újmu". A jako stáhnout si jednu hru a okrást nebohou stařenku jak tu někdo psal jsou úplně odlišné věci. A přesně *1* chudáci jste tu akorát vy co si myslíte že když si koupíte pár her místo jejich stažení tak že to z vás dělá lepší lidi než ostatní *2*

          Jo a stažení hry v podstatě ani není krádež, neokrádáte konkrétní osobu a navíc když si hru stáhnete tak je to to samé jako by jste si ji vůbec nekoupili, a né ukradli.

          No celkem zábavné téma zde... *3*
          • Nejen, že jsi chudák, ale i blbec mega rozměrů. Pobavil jsi mě kvalitně. Napiš mi prosím tvou adresu a já tě půjdu vykrást, ale neměj obavy, nikomu konktrétnímu nezpůsobím ujmu. Teda ani tobě *1* *1* *1*
            • Řekni mi prosím, proč že jsem takový chudák? Nějak mi to uniklo... *4*
          • Hairy_Ass
            Mohl bys mi vysvětlit, proč nelegálním stahováním neokrádám konkrétní osobu?
        • Ještě bych k tomu řekl, že kdo obhajuje kupování her a zavrhuje pirátství, tak tím zároveň obhajuje svoji hloupost. Když mám možnost něco sehnat levněji a nebo to mít úplně zadarmo, tak toho snad jako člověk myslící musím využít.
          • Hairy_Ass
            GamerMan: Ty jsi vážně hňup, jinak se to říct nedá. Ani ne kvůli tomu, že kradeš, ale kvůli tomu, jakým způsobem to obhajuješ. Nejdřív se nám tady vysměješ, že my platíme za něco, co si ty prostě šlohneš a pak se Ti nelíbí, když Tě nazveme zlodějem? Panečku, to už chce vážně těžkou mentální poruchu, aby tohle člověka napadlo. *15*
            • GamerMan: To víš, že je krádež koupit pero za 10kč místo za 25kč, v konečnym důsledku okrádáš ty děti v číně, co to pero vyrobili.

              Myslim, že pirátství u her je ospravedlnitelné v případě, že si vážim věcí, které pro mě mají nějakou hodnotu. To znamená, koupit si tu hru, co se mi tak líbí právě proto, protože mam respekt k těm lidem co jí vytvořili. Jinak je to bič i na mě, kdo by proboha vyráběl hry, které jsou možná zajímavé a alternativní, ale chcípnul pak hlady, když ví že si jeho hru stejně nekoupím, a tak radši vyrobí další call of duty. COD kupuje spousta lidí a tak dělají další a další díly právě díky nim. (COD jsem dal jako příklad, absolutně nezáleží na tom zda se mi líbí nebo ne, nebo jestli je to kvalitní hra nebo ne)
            • Hairy_Ass: Těžkou mentální poruchu chce to když je někdo tak neodbytnej jako ty *3*
              Asi máme rozdílné názory na to co je krádež. Už čekám kdy mi tu někdo řekne že je krádež i to koupit si pero za 10 misto 25 Kč. A ještě mi říkej že ty zrovna jsi si nikdy nic nestáhl nebo jak říkáš "neukradl". Fakt bych rád viděl člověka, kterej nikdy neudělal nic špatnýho a to navíc stáhnutí her není nic extra závažného, takoví 10-18 letí to dělají denně protože nejsou blbý aby jsi šli koupit hru kterou si muzou stahnout a misto toho koupit neco uzitecnejsiho.

              a uz bych rad ukoncil tuhle debatu, protože stejně všichhni meleme o kravině o které by jsme mleli do nekonečna. Nikdy se neshodneme tak nazdar ty si ty utíkej koupit a já si je mažu stáhnout ... VŠECHNO. *7*
          • Konečně se do diskuse připojili lidé kteří dokáží inteligentně myslet *4* . Juhůů
            • Do hlupáků nadávej osobě, kterou vidíš v zrcadle když do něj koukáš. Ty jsi evidentně nikdy nic nevytvořil, protože jinak bys tady neplácal takové plky. Až se budeš někdy v budoucnu živit produkty svého génia tak možná pochopíš jak hloupý jsi byl. Do té doby žij v blaženém pocitu, že vlastně nikomu neubližuješ.
            • Hairy_Ass
              A hlavně protiprávně, že? Juhůů
          • Vyběhni ven a začni rabovat. Ono je vlastně všechno zadarmo, když se na to budu dívat jako ty :)
            • Víš myslel jsem si že nebude třeba vulgarita, ale co jsi to sakra za vola? Sem tam si stáhnu pár her a skouknu pár filmů a dělá to tak pár dalších milionu lidi a za to nás tady ukamenujete nebo co? Vykrádam snad banky? Okrádam staré lidi o důchody? Ne jen si občas stahuju blbý hry a pak se najde pár chytrolínů, kteří ze sebe potřebují dělat svatoušky. Na to tu fakt nejsem zvědavej. (oh a už jsem nedočkáním bez sebe jaký poučný komentář mi sem připíše Hairy_Ass) *15*
            • Hairy_Ass
              GamerMan: Nádherný příklad toho, jak lze obyčejnou zlodějnu povýšit na ctnost - gratuluji, nebudu Tě už dále přesvědčovat, protože Tobě morálka asi nic neříká, aneb staré dobré socanské přísloví "kdo nekrade, okrádá rodinu". *15*
            • Ano a k tomu aby ty filmy atd existoli nám sloužíte vy co si "poctivě" kupujete všechno možné. takže díky *3* a už mě tahle diskuse nebaví takže sbohem...
            • Hairy_Ass
              GamerMan - vskutku náramná logika, a co když by to takhle začali praktikovat všichni? To by žádná hra, kterou bys si mohl stáhnout neexistovala. *2*
            • Sakra hlupáku - to jsi z žádného příspěvku ještě nepochopil že do něčeho stojí investovat a do něčeho ne?! Hry si stáhnu, filmy, hudbu si stáhnu, ale třeba ingredience ze kterých udělám dobré jídlo si půjdu koupit do obchodu. Nebo třeba telku si taky půjdu koupit protože jí budu využívat pár let ale hru si stáhnu jednou dohraju (popř. budu chvíli hrat mp) a pak si stáhnu jinou. Jinak by mi ty hry ležely zaprášený ve skříni kdo ví jak dlouho.
        • Přesně. Investovat a nebo lépe vyhazovat za hry je holej nesmysl.
        • Zajímalo by mne čím se živíš, jestli teda ještě nevyžíráš rodiče ... :)
          • To že si AsD stahuje hry přeci neznamená že nemá poctivou práci nebo že je na někom zavislej. Sakra lidi jsou ten hry, druh zábavy a vy z toho děláte světový konflikt. Vzpamatujte se! *7*
            • A já někde tvrdím, že nemá poctivou práci? Já se ptal čím se živí, žádné konstatování něčeho jsem si v té otázce nevšiml.
      • Kdo nekrade, není Čech
      • Shetland
        "ukradených hrách"? To snad trochu přeháníš ne? A co, myslíš si že si budu kupovat hezky poctivě všechny hry který jsem si někdy chtěl zahrát? Jo a když si to tedy koupíš tak jediný co z toho máš je akorát velmi dobrý pocit, že ty jsi si tu hru koupil, poctivě, za své peníze a že jsi tím podpořil vývojáře, ale herním vývojářům je fuk, že nějaky Jan Novák si tu hru poctivě koupil, je zajíma jen jedno - peníze které jdou z prodejů.
        • Ty tady prosímtě nic nepiš. Krást dokáže každý blbec, ale obhajit si to stylem, jaký jsi tady uvedl, to chce pořádný kus kuráže. Začni laskavě přemýšlet nad svými výroky a běž je prezentovat raději na stránky "krademe.cz". Tam ti budou rozumět.
          • Shetland
            EDIT: Ah, no už toho necháme *4*. Já ve skutečnosti hry nestahuju, ale doopravdy si je kupuji, jen dělám menší průzkum co se týče pirátství na různých stránkách pod různými přezdívkami. Zatím převažuje valná skupina lidí co si hry kupují a váží si jich jako já (pokud by jste chtěli důkaz, tak své hry klidně nafotím a hodím to sem).

            Takže se omlouvám za menší povyk *4* a palec nahoru lidičky *3* .

            Btw - MP je fajn, člověk se v něm mnohdy vyblbne.
            • Hairy_Ass
              Tohle Ti jako máme sežrat, to je ta nejtrapnější výmluva jakou jsem už hodně dlouho neslyšel - prej dělám menší průzkum! *1* *1* *7*
            • Hele ty pako když si ty hry stahuješ tak se s tím nikde nechlub nikdo na to není zvědavej. Nemám nic proti tomu když si to někdo stáhne, protože já občas taky, ale nechlubím se s tím na každým druhým webu protože 1. to není něco čím se da chlubit a 2. bych se cejtil celkem blbě kdybych někomu kdo si ty hry kupuje napsal že já je mám zadara a nazdar

              Každej děláme něco špatnýho, o tom nepochybuju, ale měli bychom si to nechat pro sebe *3*
            • Shetland
              Není se z čeho vykecávat. *3*

              Ale možná bych příště neměl být tolik přesvědčivý se svýma kecama o stahování her *2*
            • Jazz
              Ne, z toho se nevykecáš.
        • Tvůj rozhled a schopnosti vnímat kontext jsou značně omezené. Doufejme, že je to způsobeno tím, že ti je snad 10 let, výchova ti k tomu nepomohla, ale je velká naděje v budoucí zlepšení situace.
          • Shetland
            Ha vy jste ale svatoušci že? A mimochodem kdyby bylo opravdu 10 let jak tu píšeš, myslíš si že by 10-letej kluk měl na to, kupovat si drahý hry? Pochybuju, leda že by byl z nějaký nadprůměrný rodiny a maminka by koupila co si řekne.

            A navíc si určitě budu platit 12 až 20 euro jen třeba za Farm Frenzy 3. Neříkam tu že pirátství je správný ale dokud tu ta možnost stáhnutí hry je, tak jí využiju, toť vše. *7*
            • Koukám, že jsem začal moralizovat a to jsem opravdu nechtěl :) Jen mne irituje jak někdo bere zlodějinu jako úplně normální věc. Chceš si stahovat hry? Tak si je stahuj, ale nevytahuj se tím na veřejnosti. Až budeš starší tak možná pochopíš, že za odvedenou práci je zvykem zaplatit ...
            • A pokud uvidíš na ulici stařenku jak ji z kabelky vyčuhuje peněženka tak ji taky nezapomeň ukrást, protože ta možnost tu přeci je :) Poslední věta ve tvém příspěvku je jen delší forma slova "ukrást" :)
            • Shetland
              Teda s tím sporťákem jsi mě dostal *1* *1*
            • Hairy_Ass
              Nechci Tě tady zatracovat ani chválit, ale nelegální stahování obhajovat tím, že na kupování nemáš peníze je naprosto idiotské - na sportovní auto peníze třeba taky nemáš, ale krást ho nepůjdeš, přesto že tady ta možnost je, že? *1*
        • "ale herním vývojářům je fuk, že nějaky Jan Novák si tu hru poctivě koupil, je zajíma jen jedno - peníze které jdou z prodejů."

          Peníze z prodejů jsou peníze od všech Janů Nováků, co si to koupí!! Když si to nekoupí, ale ukradnou, jako ty, tak mají míň peněz z prodeje. Takže je to musí zajímat!!
      • Indy
        hmm...
  • Žeby znovuzrození SpaceHulk/Hired Guns? Na první pohled je použití více obrazovek možná rušivé, ale záleží jen na stylu ovládání a nutnosti udržovat si přehled, mě to připadá fajn :) Jen bych rád věděl jak přesně se to má ovládat.
  • Asi také mám "moderní anginu" *1*
  • Pete.palis
    věřim v dobrou srandu:)
  • Jak to jen na to rockpapershotgun dělají, že dokážou vždycky odhalit tak zábavné hry?
    • sleepless
      Nevim jak RPS, ale http://indiegames.com/ a dalsi inde weby jsou plne informaci o podobne zajimavych projektech.
  • Napad rozhodne zajimavy, ikdyz sledovat vic "obrazovek" v jeden moment muze byt chvilema dost kontraproduktivni. Celkove provedeni, co vidime na videu, uz je horsi. Predevsim grafika vypada jako z roku ´98, coz je i na me moc. Nepotrebuju fotorealismus s miliardou pixelu kazdeho stebla travy, ale takovy graficky kabatek dokaze znicit celou hru.
    • Je to nejaky cartoonovy jednoduchy styl a k tomu sa hodi. Ale ano, ked niekomu cellshade grafika dokaze znechutit tak dobre hry ako Broderlands, tak sa necudujem uz radsej nicomu.
      • Nerikam ze se mi nelibi styl, ale kvalita grafiky. Pletes si pojmy a prujmy...
        • Tak som asi zle pochopil ze na jednej strane nechces fotorealizmus s milionom pixelov, ale na druhej strane chces mat kvalitnejsiu grafiku z viac polygonov v jednoduch stylizovanej cartoon grafike. Sorry.
          • Ty jsi hnup. Podivej se na to jeste nekolikrat, pak to snad pochopis...
            • Uraza aj ked sa clovek ospravedlni, fakt uroven.
  • MidnighT91
    Mám rád coop je to sranda... čím víc takovejch her tím líp

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit