Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Peppa
    Crysis je pro mne srdeční záležitostí a proto nelibě nesu její prznění ve jménu zkonzolování - ořezaná grafika a zjednodušené ovladání pro ty méně šikovné z nás, to mu říkám vylepšení. Navíc myslím, že celkové úpravy dokonale zabijí skvělou atmosféru Africké divoké přírody, pasoucí se buvoli a gazely u vody konzole prostě tak detailně nevykreslí, to mi nikdo nevymluví.
    • jnsCZ
      Trolling is a art, že? :)
    • Zase ty???? To že to myslíš jako srandu stejně jako u Maxe Payna neznamená že tu můžeš psát takový blbosti a zbytečně zakydávat diskuzi. Chtít po tobě aby jsi konečně napsal něco inteligentního je asi až moc.
    • ...a prehovoril jeden z "najsikovnejsich" trollov...
    • God-of-War
      ty máš dost *1*
  • Vylepšená = osekaná až hrůza!
  • God-of-War
    stáhnul sem si to na ps3 a vypadá to fakt luxusně *2* na kompu mam první díl na max, ale tohle je fakt mazec! všem doporučuju *3*
    • No hele taky mě to víc bavý na PS3 už prostě kvuli Gamepagu ( PCčkáři vážně sou lidé , které to z Dualshockem bavý :P ) , ale jinak když to srovnám z PC musím uznat PC snažím se být subjektivní sem napůl PCčkář a napůl konzolista , ale prostě konzolová verze postrádá neduhy pc verze ( ala zabije mě padajíci lísteček) , ale zase má svých dost ( špatné vykreslováni textur atd) pokud je konzolová verze v něčem lepší tak ozvučení a to je parádní .
    • Co? Když může člověk hrát PC na max i tohle na PS3 vážně stojí za to, hrát tuhle konzolovou verzi? Nějak se mi nechce věřit, že to bude vypadat líp, než ta PC a vzhledem k tomu, že to je FPS tak osobně určitě budu preferovat myš a klávesnici.
      • nick god-of-war, kérka Krata.. myslim, že je jasné, proč je "lepší" ta ps3 verze..
        • God-of-War
          kurevsky dobrá kérka *2*
      • Přesně. Mám PC i konzoli a na konzoli se FPS hrají celkem špatně a hlavně je celkem depresivní když vidíte že vám zaměřovací křížek pomalu "dojíždí" tam kam chcete. Crysis i Crysis Warhead jsem dohrál přibližně před měsícem (koupil jsem asi před rokem a nějak jsem se k tomu nemohl dostat). Nemyslím si že je to hra která by si zasloužila být takhle osekána aby si ji zahráli i konzolisté na těch starejch krabičkch... *4*
        • Když to bereš takhle tak ta hra si hlavně nezasloužila aby měla tak malé prodeje. Děláš jako kdyby ti někdo něco bral.
          • No jo omlouvám se, nechtěl jsem aby to vyznělo "takhle" *4*
  • Jak vlastne vysvetlili, ze cloak funguje i na zbran, co zrovna seberete ze zeme ?
    • To vzdy zaujimalo aj mna... ten nanooblek, to by som este pochopil, ale nanovrstva na korejskych AK-ckach, no neviem.
      • Asi zjistili, ze kdybys byl cloaknutej a ve vzduchu se zahadne vznaselo samotny AKcko, tak by to vypadalo dost podivne :D
  • doufám, že to dají časem pc hráčům zadara jako Poláci vylepšenýho Zaklínače
    • proc bych mel chtit patch kterej mi snizi dohled a velikost textur atd? :)
      uz se tesim na porovnani s PC crysis *2*
      • tak to ze to PC verze bude sahat tak po kolena je celkem jasne, ale myslim, ze to porad bude vypadat lip nez na co jsme na konzolich zvykly ..
        • Filos: nastav si deatily na medium/low a mas to to stejny jak na konzolich hned, netreba cekat :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit