Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • *16* *12* *1*
  • na Crysis byla dobrá jediná věc ... a to modifikace Mechwarrior: Living Legends. a s tou mají konzolisti smůlu. konec konců stejně jako s jakoukoliv jinou modifikací do jakékoliv jiné hry, což je pro mě nejlepší důvod proč se konzole ani dvoumetrovým klackem nedotknout (i když paralympijská disciplína "předstírání že jde efektivně ovládat FPS na gamepadu" si taky zmínku zaslouží)
  • na konzole přišla osekaná verze Crysis

    have fun guys *1*

    ne, líp to fakt nevypadá, CryEngine 3 je s jakýmakoliv úpravama stále horší, osekanou verzí CryEngine 2, takže tak...nemluvě o hnusu, co CryEngine 3 předváděl na konzolích už v případě Crysis 2 *16*
    • Tak to pozor jen blázen by řekl že Crytek splnili to co slíbili..... upřímně Crysis na PS3 sem si z natšením koupil a musím uznat že kvalit PC verze nedosahuje ani omylem ( ale dá se smysluplně hrát) , ale Crysis 2 i na konzolích vypadá více než dobře !!!!
  • furt to valí :D jasny PCčkaře sere že JEJICH hru dostali aji lidi na konzoli . . . jako když budu mit PS3 a chtěl bych si Crysis zahrát tak si budu muset koupit kompl , jinak to stoji uplně za prd . . . *1* no , tak se nerozbrečte a smiřte se s tim že už zas nejste ti vyvolení a lidi na konzoli si to jenom stáhnout o polovinu levnějc než Vy :) . . . vy ste si taky MGS nezasloužili *1*
  • Guide
    Pouštět se do porovnání mezi pc a konzolí nebudu, kdo má konzoli a chce si to zahrát, ať si zahraje a hlavně užije :). Ale jinak se mi líbilo to video, a přece jen pro mne jako PCkáře, PC je prostě PC *3*
  • No s PC verzí se to nemůže rovnat jak v grafice tak v dobrém ovládání(hlavně zamerovani nepřátel), ale budiž, tak pařte konzolisti!
    • V čem je zaměřování na konzoly horší když na ní používám klávesnici s myší ? ... nejdříve se zamyslete než vyblijete hloupost.
      • tofo.cz
        Mám Xbox 360 už několik let a nefunguje mi to u ničeho, co jsem zkoušel. Na PS3 aspoň šlo s myší surfovat po netu. Jestli používáš zařízení třetí strany za nehorázné prachy, tak to připiš a přestaň mást diskutéry. Díky *2*
      • No, za to ty jsi zde plácnul věty skutečného génia *4* . Řekni mi prosím, odkdy že se na konzolích používá klávesnice a myš?
  • Ještě jsem nedorazil domů, ale jestli mají XBOXáři o polovinu levnější hru a navíc v češtině, tak ať jde SONY do pr..., a nestáhnu to ani náhodou
  • skaven123
    konecne konzolisti uvidia wtf??? pribehovy zvrat zo zaciatku crysis 2jky *1*
    • Konečně pochopí, proč PCčkáři moc nechápali. :)
  • fixed *Osekaká* verze Crysis dorazila na konzole , just saying..... *1*
  • Na Xbox live stoji Crysis 299KC (1040MS bodu), na PSN je za 519Kc... zaroven je na xboxu cestina a na PS3 udajne chybi... nechapu proc tady pisete ceny z jinych regionu, kdyz lidi nakupuji na ceskem PSN/LIVE
    • tofo.cz
      Jak kdo. Někteří zůstali na US/UK účtu a většina z nich je ráda. Já bohužel přešel na český a spousta obsahu chybí (DLC apod.). Sice to postupně přidávají, ale nikdy tam toho nebude tolik jako "na západě".

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit