Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kvůli tomu si Orgin instalovat fakt nebudu.
    • Damarus
      hlavně že steam byl v začátcích jinej že? :D já mám obojí a problém nevidím ani v jednom ;)
      • U Steamu ti nepropadají hry které sis koupil po neučasti :-) A nikdy tomu tak nebylo u orginu ano.
    • ako keby to bolo najvacsie zlo na svete :D...tak ako odsudzovali vsetci steam tak teraz origin :D...i ked ja mam osobne radsej steam ale ten origin prezijem...mam na nom BC2 a nevadi mi to :D
  • dybowicz.r
    Posrané reklamy !!
    • http://www.youtube.com/watch?v=J9Lh40mjsrA
      a mas to aj full hd :P
    • heartless_cz
      Fakt smutné, jak ani hráči si neumí s reklama ve videu poradit
    • Adblock..
    • další lama, co si ty reklamy neumí dát pryč... takže vyhoďte přiblblý IE a instalujte třeba Mozillu a k ní příslušné pluginy. Já na tiscali žádné reklamy nemám. *3*
      • jo, dejte mi mínusy za to, že je někdo lamka a neumí si dát pryč reklamu a ještě nám to všem řekne a to dost sprostě. Ta mínuska měl dostat někdo jiný. *3*
    • Tiscali games sami zapricinilo to,ze hodne lidi bude sledovat dane videa radeji prez jine stranky, nebo si to rovnou najdou sami na youtube.
      Tenhle styl reklam je fakt hodne otravny. Nevadi mi to odkliknout jednou,ale nekolikrat?
      • JJ ty reklamy jsou opravdu na h..... . Stejne nikdo ty reklamy necte a oni je tam vsude stejnak sero.....
  • Guide
    Jo, jo, kouká se na to opravdu hezky, mně se líbila snad všechna videa, která vytvořili.
  • Hezky se na to kouká...to jo...a moc. Pěkná arkádová akce. Kdyby už takhle vypadal PR....
    • blázne... jestli vydají mod tools a PR vyjde na Frostbite 2 engine, tak budu nejvíc happy člověk světa :D
      • Project Reality teď dělaj na armu 2
      • nevydajú...
        • Pokud bude čas (tedy pokud je EA nebude příliš tlačit do dalšího projektu), tak je prý zkusí dát dohromady.
  • ešte že to je také krátke, reklama mi druhý krát nestihla nakočiť. Držím tiscali palec pri výbere videí. *1*
  • Jsom první. Urra
    • Si se postavil do nejaký teplý fronty, nebo co?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit