Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Haha umělé zvyšování náročnosti na hardware aby ekonomika nestagnovala, a otročina pokračuje... *6*
    • smejki
      viď
      http://retropages.uw.hu/Gepek/PC/PC-486DX100.jpg
  • smejki
    Jinými slovy překopali a optimalizovali jádro. To je fajn.Požadavky dá drtivá většina s prstem nose
  • ja to beru takhle, pozadavky super a uz to neni kralovstvi bramborovych lidi takze pro me OK :)
  • Mirne požadavky? Ctyrjadro, 4GB ram a GTX 560Ti? To je podle me dost drahy a nabušeny komp (260 je starší ekvivalent 560) (a doporučena sestava porad neznamena že vam to pujde na max)
    Minimalni pozadavky jsou pro ty kdyz vam stači ke hrani 20 fps v low res.
    • chudak Joe ma nejaky komplex :( tlustej,zauhrovanej,vystrcenej mimo spolecnost,bez holky....tak si honi lofase sam :-D nechte ho,dyt ten pocitac je to posledni co jeste ma a na cem si muze honit ego :-DD jo tak ty si jasnej pripad takovyho toho pc maniaka,co si vzhledem k tomu,ze ho spolecnost nebere a buchtam se nelibi holt upnul k honeni si ega kolik zvladne jeho kram fps :-DDD tady se clovek pobavi zas a zas....
    • GTX 260 se 192 shaderprocesory, starším jádrem a výrazně nižšími takty je o hodně pomalejší, než GTX 560, která má pro srovnání shaderprocesorů 384 a taky o dost vyšší takty. GTX 560 ti je v potravním řetězci ještě o něco výš, než GTX 560. HW požadavky jsou tak velmi příznivý. Samozjřemě na minimum to bude určitě hnus s nulovou dohledností a bez stínů, ale s onou GTX 260 by to podle mě mělo špalat hezky. Nezapomeň, že se jedná o konzolovou hru *3*
      • Eeehm jen upřesním. GTX260 měla 192, omlazená verze 212(tuším) shaderů, což je dnes ekvivalent 550Ti (192 shaderů, ale jen 192bit sběrnice pamětí, tj. náchylnější na vysoká rozlišení). GTX560 má 336 shaderů, GTX560Ti má 384 shaderprocesorů.
      • A batllefield 3 je taky konzolová hra
        • smejki
          S PC verzí TES se ale oproti BF3 nikdo nijak extra nemaže, pepíčku. BF3 jede na PC s tunou nových technologií, TESV nikoliv.
        • Doporučená GPU u Skyrimu je GTX 260. U Battlefieldu 3 GTX 560, ty taky konzolová hro. Čti pořádně
    • smejki
      Dva roky stará tehdy střední až vyšší střední třída (i5, HD5850/GTX460-70) tohle zvládne s 10-20% výkonovou rezervou. Fakt nedostupné železo.
      • jasne takže 2 roký stre ctyrjadro je to same co nový i7 s novou architekturou, on Intel ten hw vyvíjel uplne zbytečne. A hra ješte ani nevyšla ale už víš že tam bude rezerva 20%.
        Počkej na benchamrky a pak uvidíme jestli to spustíte na dva roky starem mainstreamu v 1900x1200 a 60 fps s max nastavením.
        • RavenHolm
          Co ty jsi za magora?:D Sám mám v PC komponenty, které už nelze sehnat jinak než bazarově a stále si mohu dovolit hrát na střední/nejvyšší detaily v 1080p (ano je několik vyjímek jako třeba BF3, ale ten mě nežere). O to, že bych nerozjel Skyrim se nestrachuju a to mám komp starší jak dva roky. Nevím co tady vyšiluješ.
          • ja nevyšiluju d.bile:) jen rikam ze jste všichni lamy se slabyma kompama a nakonec to sam potvrzuješ
            • nevim proc na to odpovidate nechapete ze z toho ma evidetne radost a jen ho vice provokujete :-0
            • ...prekvapuje ma, ze niekto s tak evidentne "mohutne vyvinutym intelektom" ako Joe vobec zvladne sem pisat tie jeho hovadiny, nie aby este po niekom nieco cital :) inac s tymi večnými hadkami či už konzola/PC, resp. kto ma aku zostavu je to uz neskutocne otravne...
            • RavenHolm
              A můžeš mi vysvětlit jak se z člověka stane lama, když nemá potřebu každý rok utrácet za PC, jen aby si mohl honit ego na tom kolik má FPS ve hrách? Na hry, které hraji mi moje PC stačí a stačit bude ještě nějaký čas. Nevím jestli neumíš číst, ale se svou sestavou si mohu stále dovolit většinu současných her na max v 1080p, takže nevidím jediný důvod k upgradu.

              Ty jsi docela smutný příklad. Jakoby nestačilo, že se hádají PC hráči s konzolisty, ale musí se vždy najít někdo kdo si nepochybuje o své nadřazenosti, jen díky tomu jaký má PC. Ne já "lama" nejsem, ale napadá mně jeden člověk o kom bych to s čistým svědomím mohl říct.
        • Víš, jestli má někdo 2 roký starý core 2 quad na 3,6 Ghz nebo nový core i5 na 3,6 Ghz je úplně jendo ty "d.bile" jak tady někoho nazýváš... k tomu rozumnou grafickou kartu a opravdu s 60 fps nebude mít problém ve Skyrimu, ale to trouba jako ty nepochopí.
        • a z ceho usuzujes, ze oni mysli i7 a ne prave to 2 roky stare 4jadro ? Pocitam, ze kdyby chteli napsat i7 tak ho tam daji a je to jasne, takze bych byl v klidu a nepanikaril s nejakym ultra HW
    • svoj PC som kupoval pred dvoma rokmi...za 1 000€.....dnes zozenies to iste za polovicu....procesor stvorjadrovy intel i5, grafika radeon 5770, ramka 4GB....k pocitacu som kupoval aj monitor, mys a klavesnicu (tie k hre nejako netreba, takze odrataj z ceny 200€).....a tympadom splnam doporucene poziadavky....
      cize nic prevratne v dnesnej dobe to nie je
      • jinými slovy mas 2 roky starý komp = šrot, uvidime tvoje fps pak se vrat a davej minuska d.bile
        • Joha
          Ty si magor Joe
          • RavenHolm
            Chválím avatara a názor:D
  • RAAM
    muzete nam konzolistum podekovat
    • to je wuuul.....jediny za co muzes dekovat je ze to musis hrat na 1270/800 a na medium bez jakehokoliv HW efektu...A tim nerikam ze Grafika je vse...DAle tu je hratelnost...Strcte si ten vybracni banan do riti *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
      • "vybrační banán" To je dobrý LOLOLOLOL
    • Díky! *2* Ano, jsem rád, že díky konzolím nároky víceméně stagnují, protože kdo má neustále kupovat nové železo? *4* Vím, že je to jenom byznys, ale co je moc, to je moc. Grafika navíc není vše. Ve Skyrimu bude nádherná grafika (až na to vykreslování v dálce, ale to se dá překousnout), tak si myslím, že není třeba si stěžovat.
    • Za co? Nebyt PC tak tahle herni serie nejspis nikdy nevznikla.
      A to reaguji s vedomim,ze jen umyslne trolujes *1*
    • za co ? ste spasili svet ? *5*
    • Dííky ze to bude vypadat tak trapne jak na konzoli...
  • mmrrxx
    ake mali byt poziadavky ked to vyzera ako datadisk na starucky oblivion?
    • XXDarthVaderXX
      Já ti to brát nechci, ale zase tak nenáročný to není a moc bych nevěřil tomu, že se sestavou, se kterou člověk předtím rozjel na full Oblivion, rozjede tohle...spíš to dopadne tak, že bude rád za low max med. nastavení detailů a pak pořádna sekačka, ale uvidí se.

      Tohle je trošku scestné...
    • zapni si Oblivion a podivej se jak vypadal/vypada i po nahozeni modu pro zlepseni grafiky a pak troluj o nejake podobnosti
      • mmrrxx
        ty si zapni Morrowind a potom Oblivion, spocitaj rozdiel v rokoch vydania a potom sa vrat do tejto debaty *3*
        • Vypada to vyborne i na dnesni dobu. Podivej se jak dneska vypadaji RPG-Dragon Age:des,novy Star Wars Online:des. Takovou grafiku by jsi mel radeji? Jedno z mala krasnych RPG z posledni doby je snad jen Zaklinac 2,mozna jeste Risen. Jinak me nic nenapada.
  • Luxus
  • Jak je to vlastně s modováním? Já jestli mám čekat nějaký ten facelift odjinud...
    • možnost modovat hru určitě bude... tohle bethesda potvrdila už před docela dlouhou dobou. Ony ty modifikace dost prodlužují hratelnost hry a tím i zvyšují prodejnost.
      • Souhlas, ted se prodava Oblivion GOTY 5th year anniversary a rekl bych, ze hlavne diky skvelej modum je ta hra porad tak popularni
      • No to teda. "Omodovaný" FNV mi v některých momentech přijde hezčí, než to co je tu na screenech *1*
  • Jako grafika není všechno hlavně aby byla hratelnost ale vubec bych se nezlobil kdyby to běželo na crysis enginu jako na tom videu.
    Ale to by si zas konzolisti nemohli užít...nj musíme se spokojit s tímhle ale i tak hra vypadá pěkně.
  • FiCTive-MAN
    Požadavky jsou super (děkuju vám konzole), vlastně jsem čekal trochu víc, ale aspoň, že to rozjedu na plný výkon *5* .

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit