Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • sakra skyrim se mi kouse takze se zas muzu vratit k wowku xD neee sem se tesim ze po3letech zavislosti se zbavim wowka
  • Aaaaa...tak to dekuji za prijemnou informaci *2*
  • Jo, s tím by neměl být problém.
  • Je to AMD Athlon II X4 635
  • Procesory s názvem Athlon už tu jsou pěkných pár let. Vlastně vůbec první procesor s frekvencí 1GHz byl myslím Athlon XP *1* . No ale pokud to je aspoň Athlon II X2 na rozumné frekvenci (+-3GHz), tak by to na medium mohlo jet, jo.
  • Tohle je moje sestava: Win 7, 4 jadrovy procesor AMD Athlon, graficka karta HD4850, operacni pamet 4 Gb
  • No ostatni komponenty jsou v poradku, ale tak na tu stredni grafiku by to melo ject ne?
  • Ještě záleží na ostatních komponentech. Ale kdyby záleželo jen na grafice, tak na full to asi úplně plynulé nebude.
  • Cus ,myslite ze mi to na doporuceny pozadavky pojede plynule, kdyz mam grafarnu 4850? *9*
  • neco tu smrdi *5*
  • SkillJam
    Asi to brali jako vychloubání se.
  • Nechápu, za co jsou ty 3 mínusy.
  • zdenek.sipek
    přesně tak - u Oblivionu to byla ta Ooo, jestli si dobře vzpomínám na ten název
  • další hra kterou rozjedu na max *6*
  • Koukám, že mi můj Phenom II x6 4ghz, 16gig ram a dvě 6870 v cf budou ještě nějaký ten pátek na to hraní stačit *4*
  • a hlavně budou modifikace, které opraví všechny chyby a hru vylepší..
  • ani do Morrowindu, ani do Oblivionu žádný funkční plugin pro MP hru nebyl.
  • kotty
    Trapny pokus o vtip nebo o vyvolani flamu? Jen si vybrat...
  • Jasný já jen jak tady viděl tvoje jméno tak jsem si říkal že jsem nic od tebe dlouho nečetl *1*
  • Podle obrazku to bude mit minimalni naroky na HW. Cili 486 a nejaka stara Vesa vam bude urcite stacit.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit