Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Skoda, ze to neni cesky (kdo ma naladu prijit z prace a hodiny louskat slovnik) to by byla jasna koupe takhle nevim nevim.
    • Snad udela casem cestinu Zhilian tak jako z tomu bylu u Batmana: AA, jinak to je na prd.
  • Bomba
    http://www.stream.cz/uservideo/623557-horror-garage-story
    • Co sem cpeš takovou kok*tinu ??
  • Těšim se těšim,jednička byla parádní(zvláště pak pro fanoušky batmanových komiksů) a vypadá to že dvojka je ještě lepší,akorát to čekání na vydání pc verze je ubíjející,hold tohle jsou ty momenty kdy mi je líto že nevlastním konzoli...
    • RavenHolm
      To už dnes nikdo nezná rozdíl mezi hold/holt? *16*
      • Asi ne, protože ,,holt" je vlastně z němčiny od slova halt, řekl bych. (Němčináři netlučte mě :) ).
        A hold je z angličtiny a pokud vím, tak počeštěné není.
        • a takto to vyzera,ked nouma poucuje o niecom,o com nema ani sajnu *1*

          RavenHolm - palec hore *3*
        • RavenHolm
          To je to o čem mluvím:)
        • *1* Hold je kdyz nekomu projevuju uctu. Holt nebo Halt je je povzdech. Halt v nemcine (a i v anglictine) se tyka nakyho zastaveni apod. Hold v anglictine vyjadruje hlavne drzeni.
          • Halt v angličtině není, tam je jen hold. A je pravda, že to má význam držení, ale ne vždy. A halt je ten povzdech. Např. : Holt jsem to měl udělat.
            Hold v jiném významu, který jsi uvedl, samozřejmě je, ale ne ve významu držení nebo zastavení atd.
            • Není? http://slovnik.seznam.cz/en-cz/word/?q=halt&id=DEmGSv8K4Lc= Prosim pane... "halt" se dá v angličtině užít jako sloveso, tak podstatné jméno.
  • chvilema je to tady zase smradlavy hnuj :) proc ma AC 2 10/10? proc ma deus ex 10/10? atd. atd. atd. ... NENI TO DO PRxELE UPLNE JEDNO? Pokud se mi ta hra libi, bavi me a jsem treba i nadseny, tak je mi prece jedno jestli tomu nekdo dal 8,9,10. Deus Ex 3 me bavil vytecne, na batmana na PC jeste cekam, ale dle vseho asi budu nadseny a pokracovani Ezia uz se taky nemuzu dockat. Nakonec budu mit koupeny vsechny tri hry .. a bude mi uplne jedno, jake budou mit nekde hodnoceni, konecne hodnoceni bude jen na mne.
    • Tady hodně lidí nechápe, že "hodnocení redakce" je pouze a jen osobní názor člověka, co píše recenzi. To číslo má stejnou váhu, když ho napíšu já. Je to pouze názor. Ten kdo tady bere recenze (a nejen na tomto herním portálu) jako určení kvality her je naivní, ne-li hloupý. Vždy to je jen názor jednotlivce. A jak to bývá, sto lidí, sto chutí.
  • Chtěl jsem si to tu přečíst, se*u na to. Prostě pro všechny co nechcou být za blbce. Přečtěte si recenzi a tu berte jako zhodnocení hry. Číslo je jen velmi, velmi moc orientační a nelze, opakuji nelze ho brát vážně. *3*
  • Je to pecka! Už Arkham Asylum bylo pro mě dokonalé a tohle ho bez pochyby překonává.Zatím nahráno zhruba 7 hodin a fakt nuda nehrozí je tam toho tolik co dělat marja:-)Pamatuju se,že Martin tehdá v Levelu hodnotil Arkham 8/10,tož to musí být lepší ne?:-)Jinak pěkná recenze.
  • Mno. Jsem docela zvedavej, zda trumfne v hodnoceni na Metacritics Uncharted 3.
  • vas skutečne bavi takovy infantilni hrdina a prostredí? *8*
    • Mě skutečně baví infantilní příspěvky bez sebemenší špetky gramatiky, jako je tento. *1*
    • Tenhle prispevek to je na zlinčovani a poveseni za koule do pruvanu! BATMAN je nejlepsi, to vi prece kazdej a kdo ne tak by se mel nad sebou vazne zamyslet *3* Kam se hrabe SUPRMAN, SPIDEY..., na BATMANa nemaj *5* Nebyt BATMANa tak bychom vsichni skoncili hodne spatne *15* Jo jinak mam pocit ze asi predevcirem nam lital BATMAN nad nasim barakem ale nejsem si jistej *15*
      • Prase : jasne ,ze vam tam lital . Vsak jsem se proletel jestli tam mate vse v poradku. Safra ted jsem prozradil svou identitu ! Tak te budu muset a vsechny ostatni tady zastrelit *1*
      • videl jsem gameplay jak na začatku ho dali do nejakeho vezeni a on pak zmlatil par typku a vylezl po nejakem rebriku na strechu a uletel. lol za tohle 9/10? ze se z vezeni da utect po rebriku, to snad ne?
        • Za tohle jen 11 mínusů. To je taky dobrý vtip, tvá učitelka češtiny právě omdlela.
        • Troll alert *2*
          • zadnej trol je to blbost a batman je pro decka , i když deti by z neho meli spiš strach tak nevim pro koho to vlastne je
            • *1* *1* *1* radši mlč ty kokot, prý infantilní prostředí. Kdyby tě někdo vysadil v Gothamu tak si naděláš do kalhot.
            • BTW. World of Goo jsem dohral 2x :D
            • Vnímáš to až moc povrchně. *3*
            • Nejsi si jisty vlastni dospelosti ze vymejslis takovy bekoviny?
            • Tady jsou videt myslenkovy pochody v cely parade. "Je to pro deti ale deti z nej maj spis strach takze pro koho to je?" Nejdriv napises nakou svoji teorii kterou sis vycucal z prstu a tu pak pouzivas jako argument pro svoje nazory. Proc by melo mit dite strach z Batmana? Nebo jinak: proc by si deti po celym svete hraly s figurkama batmana a hltaly jeho dobrodruzstvi v kresleny nebo hrany forme kdyby se ho baly? A az si odpovis na tenhle jednoduchej dotaz tak pak tu sermuj s "filosofickejma" otazkama pro koho je vlastne Batman urcenej.
  • Ja myslim ze jestli to dostalo devet nebo deset je uplne jedno proste je to super hra ktera vas bude hodne bavit. Hadat se o devitku a desitku je jako hadat se o to jestli je Batman super mega bozi nebo "jenom" mega bozi.
  • Když už se to tady tak rozjelo... Hodnocení jedním číselným údajem je podle mě naprosto neadekvátní, zastaralé a mělo by se od něj pomalu ustupovat; velká část hráčů se, řekl bych, tímto číslem řídí zcela směrodatně, což mi přijde naprosto zvrácené, ten údaj už dávno neprezentuje hratelnost a poctivost hry, ale spíše technickou kvalitu, tedy zcela nerelevantní údaj.

    Je mi docela smutno z toho, že směřovaní herního průmyslu dnes určuje z největší části tupé stádo negramotů konzumujících hry v rámci denní spotřeby.
    • Souhlas.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit