Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Uz se nemuzu dockat 18. 11. kdy to konecne vyjde na PC *14* Kolektorka na PS3 my dosla vcera, tady je par fotecek s moji kolektorky https://mail.google.com/mail/?ui=2&ik=e9c3fda87f&view=att&th=133270043393d987&disp=imgs *15* Tu blu-ray kolekci STAR WARS na konci si nevsimejte *1*
    • mě steam hlásí 15.11. ;-)
      • To se jeste zmeni, jak je na steamu dobrym zvykem (.
      • Me zas esop s ktereho to mam predobjednany hlasi 18. 11. *15* Asi na steamu to bude o par dni driv, kdo vi... Ja mam predobjednanou krabicovku.
    • Sry dal sem blbej link *15* Tady je spravnej link --> http://www.ulozisko.sk/450258/BATMAN_ARKHAM_CITY.zip <-- *5*
  • bohajeho... "Rage dostal moc!" "Batman malo!". Udelejte si ctenarskou recenzi a dejte si tomu treba 15/10... . Jinak na hru se moc tesim, prave hraju Arkham Asylum (steam) pecka...
    • Konečně rozumnej koment. Díky
  • Podle recenze jedna z nejlepších her roku, ale známka jen o bod lepší než rozporuplný Rage, trochu divný, ne?
    Rage 6, Batman 9 by sedělo mnohem víc a ještě odpovídalo těm slovním vysvětlivkám známek , co tu máte.
  • V obchodě, blbe zlodějský.
  • Jestli si tato hra v dnešní době nezaslouží 10/10, tak si nedokážu představit, která jo. Dnes se hodnotí průměrná hra 8/10, když má něco málo navíc je to 9/10. Je to na pováženou pane redaktore ;).
    • Desiatku si zaslúži určite Deus Ex 3. A možno odladená pc verzia Batmana 2 ju dostane tiež.
      • DE3 zas takova supa nebyla, repetetivni postupy, nulova invence v prubehu hry, pribeh slabota, nerikam ze to byla spatna hra jen dost nadhodnocena v hodnocenich
  • Vy ste len stádo tupých ovcí... Kde dostal 9/10, tam zasrani vykrikujú, že je to málo, kde dostal 10/10, tam sopliaci vykrikujú, že je to zaplatené hodnotenie.

    Recenzia je VŽDY z časti názor konkrétneho jednotlivca, tak si to už sakra uvedomte, retardi*10*
    • Sam jsi tupa ovce retarde. Batman nema tak hrozne chyby jako deus ex a presto je hodnoceny hur. Takova vec si zaslouzi zkritizovat a jen stado tupych ovci na vsechno souhlasne buci.
  • Takže standardní situace koukám. 3 stránky dohadování o známce *6*
    • a co se vám nelíbí? je to diskuze pod recenzí, tak je asi logické, že každý přidá svůj názor, třeba i na známku
      • A prave v tom ohledu by bylo fajn kdyby se primarne diskutovalo o hre, hernich mechanismech a ne obligatne o pi*ovinach.
    • To teď poslední dobou potkávám všude... Stačí ukázat Crysis na konzole a všichni se začnou hádat o grafice, stačí ukázat novou recenzi a všichni se budou hádat o známce, stačí ukázat poměry koupených a stažených (ukradených) her a všichni se začnou hádat...

      S lidma je vážně legrace nemyslíte... *6*
      • sleepless
        Je, neuvěřitelná :)
  • chvilema je to tady zase smradlavy hnuj :) proc ma AC 2 10/10? proc ma deus ex 10/10? atd. atd. atd. ... NENI TO DO PRxELE UPLNE JEDNO? Pokud se mi ta hra libi, bavi me a jsem treba i nadseny, tak je mi prece jedno jestli tomu nekdo dal 8,9,10. Deus Ex 3 me bavil vytecne, na batmana na PC jeste cekam, ale dle vseho asi budu nadseny a pokracovani Ezia uz se taky nemuzu dockat. Nakonec budu mit koupeny vsechny tri hry .. a bude mi uplne jedno, jake budou mit nekde hodnoceni, konecne hodnoceni bude jen na mne.
    • Tady hodně lidí nechápe, že "hodnocení redakce" je pouze a jen osobní názor člověka, co píše recenzi. To číslo má stejnou váhu, když ho napíšu já. Je to pouze názor. Ten kdo tady bere recenze (a nejen na tomto herním portálu) jako určení kvality her je naivní, ne-li hloupý. Vždy to je jen názor jednotlivce. A jak to bývá, sto lidí, sto chutí.
  • No, neprilis dobry deus ex 3 (ve srovnani s prvnim dilem, treba) dostal 10/10. Dovolim si tvrdit, ze Batman Arkham Asylum byla lepsi hra, nez Deus Ex 3. Takze Arkham City by melo byt vyrazne horsi, nez Arkham Asylum. Jenze vsechno naznacuje, ze neni. Takze jsem nazoru, ze na tomto webu je spatne hodnoceni her. S nejvetsi pravdepodobnosti byl precenen ten Deus Ex, ktery mel velmi hloupou ai, spatne funkcni nestealth zpusob hrani a naprosto zmrvene bosy. Z teto recenze mi neni jasne, jak strasne prohresky ma batman, ze ma horsi hodnoceni. Takze to je i spatna recenze.
  • Mno. Jsem docela zvedavej, zda trumfne v hodnoceni na Metacritics Uncharted 3.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit