Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Generalmagor
    MW3 bude mít lepší Singl než BF3. Hodně v to doufám...
  • Call of Duty? Who cares?
  • zeLOL
    a aj tak to mam radsej nez upoteny uslintany battlefield!
  • Nemastné, neslané... Kdyby alespon ten engine použili lepší. Takhle to zblízka vypadá jak přesvícený první MW. Zlatej Battlefield 3. Jo a o tom stažení, tak je to popravdě blbina. Ty soubory jsou pouho pouhý prázdný obrazy který se tvářej jak plná hra. A hlavně z Uložto bych si nestáhnul ani obrázek jak je ta stránka profláklá u protipirátský sekce MV.....
  • Tohle video mě teda nijak nedojalo a to se na MW3 těším kvůli kampani, nějak to na mě funguje, ale tady mám pocit, že všechny dobrý a šokukjící momenty se vyplýtvaly v prvních dvou dílech. Ale soudit je brzo, nechám se překvapit...
  • ty valici se trubky na videu. prvni co zkusim je vlezt si do nich :-D
  • FiCTive-MAN
    Jo a ještě k tomu MW3. Včera jsem byl šokován, když do diskuze (něco o Valve) někdo napsal, že jeho přítel si stáhl MW3 z uloz.to a dostal za to 5 let v base. No nejdřív jsem nevěřil, ale je to pravda a dokonce to prý i bylo ve zprávách. Je to teda pěkně debilní. Když si srovnám kolik dostane mladík za vraždu a kolik dostane chlap co si stáhne jednu hru, tak si říkám, že žijeme ve fakt praštěný době... *13*
    • Toto se mi zdá velmi nepravděpodobné,resp.o ničem takovém sem zatím nikde neslyšel.MW3 prý uniklo na internet ale jen jedno DVD ze dvou čili i kdyby to byla pravda tak si dotyčný hru nemohl zahrát ...
    • Je to blbost, tolik se za stažení hry dostat nedá. *4*
      • FiCTive-MAN
        No pořád tomu taky moc nevěřím. Já si zas myslel, že za nelegální užívání SW je max. vysoká pokuta nebo podmínka. Mě to nedalo, tak jsem hledal a četl. A dočetl jsem se toho, že se to skutečně může stát. A to je to jen stažená hra...
        • bu bu bu.. nevim.. jestli se tady snazis vystrasit lidi a nebo jsi takovej straspytel ty sam.. kazdopadne oboje je spatne! Ja bych tipoval, ze moc sledujes TV NOVA coz je dle meho nazoru nejvetsi skudce!
        • Nemůže se to stát. Do druhýho odstavce § 270 TrZ, kde je ta horní sazba 5 knedlíků, se prostě a jednoduše stažením hry z Uložto nemůžeš dostat.
    • Nějaký zdroj by nebyl? Pochybuji, že by náš soudní systém fungoval tak rychle, že by někdo dostal trest za stažení hry, která ještě ani nevyšla....
      • FiCTive-MAN
        Jo taky jsem si říkal, že je to blbost, vdyť MW3 vyjde až za týden, ale ona fakt na to uloz.to je - http://www.uloz.to/hledej/?q=call+of+duty+modern+warfare+3 - je tam nejaka RETAIL verze, takže nejspíše něco uniklo). Jinak o tom, jaká je max. sazba atd. za nelegální užití software je tady: http://tn.nova.cz/zpravy/domaci/za-nelegalni-software-hrozi-az-5-let-vezeni.html

        Pro informaci: Ten odkaz na ULOZ.TO tu není proto, aby si to někdo stáhl, ale jen pro potvrzení mého předchozího příspěvku.
        • jezis, tuto je stary nekolik let vole. a neni to kvuli tomu ze nco stahuji ,ale za to ,ze to siri dal pres P2P site. teda oni jsou uploaderi a na svem compu to nabizi ke stazeni. takze si sosej dal krome P2P siti a torrentu, nic se ti U NAS NESTANE !!!!!!!! teda do ty doby nez zacne platit ACTA ;) pak SBOHEM INTERNETE JAK HO ZNAME ;)
        • Aha, tak už odkaz pracuje. No jo, ale to jsi nám cudně zamlčel, že měli plný disky kradených dat a nabízeli to ostatním uživatelům. To je jiný kafe než stažení hry z Uložto. Ale stejně dostanou podmínku. Akorát compy propadnou.
        • Na první odkaz jsem se nedíval, ale tuším že se jedná o fake, jakých jsou v době vydání nějakého blockbusteru stovky a tvůj druhý odkaz nefunguje.
          • FiCTive-MAN
            Už funguje... Nefunkčnost způsobila tečka na konci... *3*
  • FiCTive-MAN
    No těším se tradičně na singl (u MP bych nevydržel a navíc se nevyznám, když musím vyplňovat 3 registrace a ještě zaregistrovat hru, abych mohl hrát). Mnozí na CoD nadávají, ale co, je to hra a zabaví na několik hodin. A určitě to bude dobře strávený čas. *4*
    • Danieledl
      Souhlas s váma oběma, já CoD kupuju hlavně kvůli Sp,SpecOps a teď i kvůli přidánému Survival módu, Bf má parádní MP, ale taky to není na furt + teď 4-5 hodinová kampaň. MW bude mít kampaň tak na 10 hodin což je výrazný rozdíl.
      • 10 hodin? Tak to teda rozhodně nesouhlasim jelikož čím novější díl cod tak kratší singl.
    • Ačkoliv jsem spíše příznivce rts a Army tak jednoznačně souhlasím že single u COD je o vyblbnutí postě akční film kde vobčas zmáčknete čudlík ale ten efekt to plní,např. já teprve tedka hraju Bad Company 2 ale zatím je ta kampan taková neslaná nemastná třeba se to časem víc rozjede ( ano vím že je to o multáku ) jinak u Cod mluvím o kampani MW a MW 2 ke Black Ops jsem se zatím nedopracoval.
      • FiCTive-MAN
        Black Ops jsem měl nedávno, ale strašně se to cukalo (HW nároky splňuju uplně bohatě), tak snad to přístě bude v pohodě. Spíše vytáhnu svoje stary vypaleny CoD - WaW a zase si zahraju... rozhodne z ty hry je nejakej zazitek. No prostě se těšim na MW3 *2*
  • Tak schvalne kolik bude trvat single .Ja tipuju 5-6 hodin ale jiste min. *1*
  • RAAM
    CCN *1*
    • ne nahodou CNN ? :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit