Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ryba9
    bude to něco jako Garry's mod. Akorát to bude z EA her (od bžuldzdermu až po mass effect)
  • Panebože, ať to není podobný Borderlands nebo Rage. Panebože, ať to neni podobný Borderlands nebo Rage, panebože....:D
  • Hairy_Ass
    Her s post-apokalyptickou tématikou se v poslední době vyrojila celá řada, ať je to něco jiného. V nějakou bůhvíjakou originalitu nedoufám, to ostatně BioWare moc nejde, ale v syntézách cizích dobrých nápadů jsou mistři (což neberte jako výtku, naopak je to jejich velká přednost), takže jsem si jistý, že ať to bude cokoliv, tak to bude minimálně zajímavé.
    • Nesouhlasim. Post-apo her je mozna dost,ale ten skutecny post-apo feeling? V jedne mozna dvou. Zbytek jsou tuctovky.
      • Presne tak,co se mi momentalne vybavuje z posledni doby,tak je akorat serie STALKER,ktera ma opravdu hutnou atmosferu.Ostatni jsou takovy moc barevny a rozjuchany na muj vkus.
      • rancor1223
        S tím musím souhlasit. Postapo her je sice celkem dost, ale těch s postapo atmosférou je minimum. Za mě snad jedina Stalker a Fallout New Vegas. Borderlans, byť jsou skvělý, atmosféru postrádají a RAGE mě nechytnul vůbec...
    • Hlavně aby to mělo dobrej příběh...po Mass Effectu by to chtělo zasejc něco lepšího...Tedy ne, že by měl ME špatnej příběh, to vůbec ne. jen mi tam chyběly pekelný zvraty ala první KOTOR nebo Jade Empire...
      • Pribeh jak pribeh. Ale styl ''vypraveni'' teto hry mi nesedi. Ani nevis kolikrat jsem si rikal-co to ten Shepard(v mem pripade Shepardova) mele? Tohle by ta ma postava nikdy nerekla!! Tezko se pak do pribehu vzit,kdyz nesouhlais s konanim sve postavy. U RPG(byt akcniho) dost velky problem.
  • tedka nehledme na obrazek....a rekneme si kezby kotor 3
    • Jak rád bych KOTOR 3.....
    • kéééžby, nic jiného bych si od Bioware nepřál.
  • tenhle screen vypadá jak mix Flatout, Uncharted a Rage *3*
  • Docela by se mi líbilo nějaké postapo RPG ve stylu Falloutu. Samozřejmě s vlastním světem a mytologií. Každopádně se mi přání asi nesplní. :-)
  • Žeby RAGE v podání Bioware? Ale v tomto podání důraz na RPG čímž je přece jenom tohle studio známější.
    • Psledni dobou se jejich hry cim dal mene podobaji RPG. Kvalitu ted radeji resit nebudu.
      • Máš pravdu. Bohužel *9*
  • Válečná střílečka, ať už FP nebo 3rd person, možná s nějakými špionážními/dobrodružnými prvky a samozřejmě "cool" filmečky. Ale primárně akce. Inspirace Uncharted může být silná. Doktoři z Bioware a kravaťáci v EA mají svou představu o budoucnosti Bioware.
    • Použil si kávovú usadeninu alebo tarotové karty ?
  • WOSHOST
    je to záhada
  • WOSHOST
    nebo prequel shattered steel http://img.hrej.cz/6d/o_1a01555e9bd1b9c77f83607f546e82.jpg

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit