Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mass effect ala uncharted? :-)
  • Duna... ale na tu pravo asi nemaji ;)
  • No vzhledem k humbuku okolo BF3 to bude nějaká online agitka ... že by zastřel si svýho Kaddáfího ?

    A nebo to bude Outcast 2 ?
  • To vlevo dole vypadá jako ta káča z Beyblade...že by? :-)
    • Trol.diskuzni
      Hehe, fakt, ze jo! *15* No určitě raději Beyblade než Mass Effect / Uncharted či jiné rádobydospělé a do hloubky zpracované příběhy o ničem = jeden chlap nebo ženská spasí všechno a všechny a jsou ve všem nejlepší s tím, že asi dvakrát nebo třikrát během cesty zaškobrtnou, aby to vypadalo, že jako prochází obrovským peklem a musí sáhnout na dno svých mentálních sil, aby tu osudovou výzvu překonali a stali se lepšími. *5*
  • MishKonn
    Jsem jedinej, koho trknul ten otřesný rádoby art-styl?
    • Vždyť je to zcela v souladu s cartoonem seriálových Clone Wars *1* *1* *1*
      • Cahir
        Koukám, že je dneska dost in všechno srovnávat Clone Wars. Váš oblíbený seriál kluci?
  • MrSanta
    Ať je to co chce, moje penízky mají jisté. Je to od BioWare, takže to je výhra *14*
    • skoda mluvit
      • Vrook
        A přece sis tu práci dal. I když jsi vlastně nic neřekl...
  • pb_historic
    To je jasný, bude to nějaká facebook hra, kdo nejdál dohodí chlápka někam. Hráči budou získávat achievmenty za zvlášť surové hody.
    • Walldstein
      něco ve stylu Flat Out a jeho šílených vedlejších misí jako bylo třeba pokus o vyhození řidiče co nejvejš?
  • Trol.diskuzni
    Chudák ten maník, co tam letí vzduchem se svojí károu v doprovodu - pravděpodobně jeli s manželkou na výlet a on jí oznámil, že si našel jinou. *5*
  • Pokud post-apo tak ať je to jak Fallout (nikoliv však jako třetí díl).
    • Treti dil Falloutu se jmenuje Fallout:New Vegas. Tu vsuvku od Bethesdy s nazvem Fallout:3 jsem si sice taky uzil,ale jako regulerni treti dil to snad nemuze brat nikdo vazne.
  • Puzzle, uvedeny obrazek byl slozen z 2kk dilku. Herni doba bude pravdepodobne kolem 7 let.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit