Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • cago lidi jaki je poplatek dis kopim celou hru
  • kolko stoji mesicni poplatky abych mohl hrat?
    • Jsi děláte doufám srandu
  • ja som si to včera stiahol a hrám a mám stále čiernu obrazovku vidím iba mapu a ten kruzok na zamierenie v com je problem..

    ale inak dobra hra *3* som taky nastvaty ze to nejde *16*
  • lidi co mam delat s tim kdyz normalne zapnu zapne se video a kdyz tvorim postavu neni videt
    a kdyz ji dodelam tak mam cernou obrazovku a vidim jen nejaky ty skilly a mapu *13* *13* *13*

    Prosim poradte *3*
  • cus mam dotas hraju to na notebooku a kdyz se lognu a vyberu si postavu tak mi padne a vyleze mi tabulka Crash reporter , a kdyz otevru dc na liste a cluknu na klienta tak mi to ukaze disconent a bratr to hraje na stolnim pc a v pohode
  • Já mám problém, že hraju na notebooku a když hraju a mám ho v nabíječce, tak se mi asi po 15 min vypne. Stává se to ještě někomu?
    • pravdepodobne si uvaris procak proto se ti sekne ntb... nevim jakej ntb mas... ale staci kdyz se kouknes na hardware pozadavky... hodne lidi si mysli ze kdyz si poridi ntb za 20k ze maj delo... ale stale to neni herni ntb... :))
      DC Universe Online minimum PC requirements:
      OS: Windows XP 32 bit
      CPU: P4 3.0 GHz or AMD equivalent
      VGA: NVIDIA 7800+ or ATI 1950+ Video Card
      Memory: 1 GB of RAM
      Hard Drive: 30 GB of Free Hard Drive Space
  • Já bych si to taky rád zahrál,ale mám úplně jiný problém,včera jsem to stáhl,mám pouze free účet.
    Založím si postavičku,hraju nějakej tutoriál,ale když se dostanu do města tím teleportem,hra se tak po 10 ti sec. zasekne a můžu dát tak akorát ctrl+alt+delete.

    Neví někdo co s tím?hra vypadá zajímavě.
    • Tak to nevim, taky mam jen Free ACC ale na PS3 serveru mam asi 24 level zatim se mi to seklo jen parkrat pri prvnim nacitani jak je tam zobrazenej ten joker ale jinak v pohodicce ...
  • Elhonzo
    S DLC Green Lantern Light je to dost dobrá zábava.
    • kde seženu ten Lanternovo prsten ? ten se dá jenom tak někde koupit nebo si ho musim nějak odemknout ?
  • Elhonzo
    S DLC Green Lantern Light je to dost dobrá zábava.
  • Nevíte někdo náhodou, jak vyřešit jeden bug? Po jedné misi v nějakém kostele jsem po boku Nightwinga bojoval proti Baneovi. No, a když jsem se snažil dostat ven tak místo toho abych se objevil před budovou ve městě, tak jsem se začal propadat do prázdna pod celou texturou. Tak jsem se prostě a jednoduše zkusil odhlásit a znovu to načíst, ale nepomohlo to. Pořad se objevuju pod texturou města a padám do neznáma. Slyšel jsem, že tyhle věci měl řešit nějaký update č. 2, ale mě se to stalo minulý týden a od té doby nevím co s tím. Nějaká rada by se mi opravdu hodila, protože bych nerad zase začínal od začátku a hra mě opravdu baví.
    • měl jsem stejný problém 2x,
      poprvé jsem to vyřešil tak, že jsem padal asi 5 minut a hra sama se loadovala a hodila mě do města (nebo wachtower), podruhé jsem to udělal tak, že když jsem padal, vybral jsem si z inventáře zařízení, které mě přeneslo na policejní stanici do Gothamu, prostě když bude postava chvíli padat, měla by se za chvíli načíst zprávná pozice (dneska se mi to stalo a už zase normálně hraju)
      • Díky moc. Doufám teda, že nebudu padat věčně *1* . No, jestli to půjde, tak pak hned pomažu pro ten teleport. Ale fakt díky byl jsem z toho fakt na nervy. Nejdřív se s tím tak dřu, abych měl postavu na 11 lvl a pak tohle. *8*
        • ale bacha, ten teleport je jenom na jedno použití myslim, můžeš ho myslim koupit u vendorů, stojí asi 333,-s jinak ať ti to dopadne dobře ;-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit