Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kam se hrabe skyrim nebo battlefield, tohle je hra roka a starej dobre need for speed
  • WOSHOST
    takové call of speed
    *3*
    • Paulcz
      peklo!! :D
  • Nejde o komentar k NFS ale nastve to. Nechapu proc kdyz si chci prehrat video bez zvuku mam uprostred videa tu stupidni ikonu obtezuje to stejne jako reklamy.
  • Peppa
    Poslední dobrou NFS (a jednou z nejlepších závodních her vůbec) byla NFS: porsche unleashed. Factory driver je asi nejlepší hermí mód v závodní hře všech dob. Kdo nevěří, ať zahraje, jízdní model je na míle daleko před současnými arkádami a i graficky hra pořád obstojí.
    • Bohužel dnes něco takového nevyjde pač by to bylo moc počítačové a složité :-D dnes to musí být pro cvičené opičky a hlavně mega supr cool feeling
    • Nejlepší NFS všech dob byl díl před Porsche Unleshed, a to NFS: High Stakes alias Road Challenge *5*
      • Herně ano. Ale fyzikou a zpracováním je stále nejlepší díl NFS, právě ten pátý! :) Hrajeme po síti s kámošem dodnes... :)

        Ale je fakt 4ka je masakr, dodnes se se spousty lidma přeme, jestli je lepší 4 nebo 5. Je to tak napůl, každý má své kouzlo.... Ale vše co je po 5, je už čistokrevná sračka...ProStreet mě bavil, mohl jsem zase vytáhnout volant a cítit, že to "řídím"...
  • Pánové, jestli chcete reálnou simulaci, tak sedněte do auta a jedtě se projet. Těd je k tomu skvělá atmosféra, zvlášt když to klouže... A jo já zapoměl...většina tu vlastně nemá ani to auto ani ten řidičák. Tak se běžte raději klouzat a ne kecat o simulaci.....
    • cool story bro... nicméně trefné :)
    • Mechwarrior_bw
      čítal som obe posledné diskusie o NFS:TR a o simulácii písal iba jeden človek ... nejaký George.
  • Tohle je tak akorat dobry pro Jindru "Blba" Velikeho
  • Opět hra naprosto oničem. Arkáda, která navíc ani nějak nepobaví. Grafika lehce nadprůměrná, styl jízdy alá jeď furt dopředu do všeho bourej a ono to nějak dopadne. Kravina... Tohle má být nástupce NFS v roce 2011? Pche Undeground 1 by mě bavil víc.
    • tak si ho zahraj a mír tobě.... bože ...
  • Tak me napadlo (nemyslim to spatne) ze se na kazdej CZ webu hromadi vice a vice slovenských hráčů...je tomu tak i na druhé straně, nebo jen není dostatek kvalitních sk webů? (neni myšleno jako urážka,flame,atd atd)
    • mondzi
      Na Slovensku nie je dostatok hernych webov, presne tak...a sme tu pretoze games je najlepsie ne? :)
    • sector mával oneskorené recenzie, do diskusie sa treba prihlásiť, ani interface mi nevyhovoval, komunita tu na tiscali mi prijde taka "rozumnejšia", ja pisem cesky aby som zbytočne neprovokoval a o vás si myslím v tichosti svoje *4*
    • Mno, ja napr. jediný slovenský herný web poznám sector. Ale odjakživa som chodil sem.
      • no já myslel že vám čehúni dost lezou krkem, takže už zase ne:)?
        • Mno neviem ako ostatní, ale ja som nikdy s čechmi problém nemal : ) Asi preto, lebo som starší ročník : ) Dokonca mám viac "herných kamošov" čechov, ako slovákov.
  • mně se to docela líbí.. bude to zábavný.. ale ty peníze za to vyhodit.. nevim nevim.. bude to taková rychlojízda na jeden večer, ale věřím, že zábavná.. :)
  • lol. dobra picovina :) quicktime eventy retardovane, to je presne to co treba pchat este aj do zavodnej hry. mali tam dat este aj cover system a strielanie a dielo by bolo dokonane. tam radsej keby spravili dostojneho nastupcu nfs underground serie

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit