Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nemam nic proti arkade,je spousta arkadovych her s prijatelnou fyzikou a ovladanim co sedne sirokymu poli hracu ale me fakt nebavi odrazet se od neviditelnejch sten a jenom drzet sipku dopredu...Ja ti to neberu,fakt.Ale tohle je 4645363 krat nastavena kase...Porsche te nebavilo? To asi proto ze tam nebyly Nitra ktery se doplnujou podle toho jak moc ses hustej zavodnik....A co me sere uplne nejvic,ze kvuli takovejm srackam jako je tohle,nemame Porsche v jinych hrach...jojo,driv byla ve hrach napaditost,dneska se udela pruzkum mezi hraci (detma) a udela se jim mega husta hra,kde po tobe jdou mafiani,ty jim ujizdis 300 ve starym Zetku,pak si strihnes jump,proste jenom proto ze tam je a prida ti to XP ale hlavne,kazda sekunda hry musi bejt naspikovana vybuchama a tak ruzne,protoze jinak by se hraci (deti) mohli zacit nudit...
  • Tohle je vážně pokažená hra podle mého názoru jeden z nejhorších dílů vůbec.... *9*
  • zlate stare dily jako nfs 5 porsche nebo nfs 4...i trojka s dvojkou byly super, jen skoda ze bez poskozeni aut. tehdejsi mapy byly naprosto skvele a ty soucasne jsou absolutne bez napadu. proc proste neudelaji remake v nove grafice treba petky...nechapu
  • Jazz
    Zalez...
  • Super úvodních 15 minut video a do konce hry tedy zbývá už jen 1,45 hodiny za tohle jim teda platit nebudu ani náhodou. Kupuju jen kvalitní hry jako Skyrim...
  • Mechwarrior_bw
    kamenovať ťa nebudem ale ak by niekdo hľadal osobu ktorá by predstavovala všetko čo je dnes charakteristické pre nenáročné masy hráčov, predovšetkým konzolového zamerania, tak ho odkážem na teba.
  • tak si ho zahraj a mír tobě.... bože ...
  • dodávám že pokud někdo chce aby se auta chovala realně at si zahraje blbosti typu GT5, Forsu apod. NFS je již čistokrevná arkádovka a já jsem happy... kamenujte me jen podte ..
  • pecková jra už se moc těšim , NFS:HP bylo pompézní *14*
    když to tu čtu každej si ztěžuje mě zas vůůůbec nebavilo NFS Porshe apod. kraviny tot kazdého názor :) tohle bude adrenalinová filmová jízda :) Jen tak dál *5*
  • No tak opet vynecham,serie je hodne dlouho mrtva a misto toho,aby se ji snazili zachranit tak ji zatloukaj dalsi hrebik do rakve.Je mi lito redakce resp. cloveka co to bude recenzovat,protoze to bude muset hrat...ach jo...Mladasove budou urcite ve svym zivlu.Hele jedu s Lambem po sotoline 300 a jeste se mi doplnilo nitro...KULLL. Ja sem rad ze sem zazil Porsche Unleashed a podobny dily,i Undergroundy byly super,ale takovej Undercover?dejte mi pokoj
  • Proc tam zase cpou ty debilni policajty, proste ja chci zavodit jen proti souperum a ne, aby me zezadu ojebaval nekonecny zastup cajtu dpc. No opet tento dil vynecham. Nejvice me bavilo NFS2, Porshe Unleashed a pak Undergroung 1 a 2. Naposled jsem si na Steamu v akci koupil za 5€ NFS: Undercover a po par hodinach jsem to vzdal a smazal.
  • zas ta arkadova odrazecka mezi svodidly. zase ceckovej patetickej "pribeh". zase nitro a XP za kazdy uprdnuti. ja chci richarda burnse sakraa
  • Dotaz pro vyvojare: Jak mame hru spustit kdyz mame mys i klavesnici v usb? Jinak kdyz mate neco v usb nejde hra hrat na klavesnici. Nechapu proc se nepouci z chyb ktere se stali negendarni jako napriklad hra vydi mys jako Joypad proste to co ma xbox a dalsi konzole podobny 8 bitovim konzolim od vetnamcu.
  • mondzi
    Celkom dobry film...aha, ono je to zavodna hra :(
  • mondzi
    Na Slovensku nie je dostatok hernych webov, presne tak...a sme tu pretoze games je najlepsie ne? :)
  • Tak nevim. Do jake podoby se tyto hry cpou? Nejak postaradam smysl. Pro koho to vlastne je? Jde tam o pocit z rychlosti nebo co? Ten prece rychle omrzi.
    Cool honicky po letisti s absolutni absenci aspon trochu realneho poctu z jizdy a potreby vyvinout nejake usili o zvladnuti vozu.
    Ja beru ze arkady jsou pro lehkou zabavu ale neni toto uz precejenom trochu moc?
  • No tak myslím že je nám to všem jasný co se s herní sérií děje ne? Strašně moc se orientuje na mladou generaci která chce sednout a bez jakýhokoliv skillu jezdit (pokuď se sřílí a všechno všude vybuchuje je to velký +) a bavit se! Hrál jsem všechny NFS po Most Wanted (kde jsem se druhou půlkou pronudil) a na to co vyšlo potom jsem už neměl nervy šáhnout, bohužel nám tvůrci poslední dobou takhle kur*í stále větší a větší množství titulů, obecně je nových her které člověka pohltí furt míň a míň :((
  • jeesus... tak to je dobrá sra*ka. střelba z kulometu?? :D:D:D ..poškození?? kdyby aspoň šlo vidět zdemolovaný reflektory nebo něco, když už nic... jizda po mostě, kde následuje další most..uhm.. jenom rovinka, žádná zatáčka... to musí bejt opravdu zábava mačkat nitro a šipku dopředu... a ten scriptovanej skok, kde auto dopadne na všechny čtyry kola... jooo, on motor vlastně nic neváží, ok :D ......... jako dobře...arkádu beru, ale co je moc, to je moc
  • Nesúhlasím, ja som sa najviac bavil pri NFS 3 a NFS Porshe. Tá dvojka bola dobrá, ale tie autá jazdili akoby po koľajniciach... Pamätám sa, ako som to hral v škole so spolužiakom po sieti, monitory vedľa seba a tam to bolo krásne vidno, obaja sme išli prakticky v rovnakej stope, kde som vrazil do zákruty ja, tam presne rovnakým spôsobom vrazil aj on, atd...
  • Herně ano. Ale fyzikou a zpracováním je stále nejlepší díl NFS, právě ten pátý! :) Hrajeme po síti s kámošem dodnes... :)

    Ale je fakt 4ka je masakr, dodnes se se spousty lidma přeme, jestli je lepší 4 nebo 5. Je to tak napůl, každý má své kouzlo.... Ale vše co je po 5, je už čistokrevná sračka...ProStreet mě bavil, mohl jsem zase vytáhnout volant a cítit, že to "řídím"...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit