Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Taky nesympatickýho hrdinu jsem už dlouho nezažil...Na tuhle blbost už nešáhnu ani lopatou *13*
  • suhlasim to porsche bolo naozaj namakane jak graficky tak ale hlavne fyzikou auta...SUPER.
    A potom kvoli konzoliam to islo s fyzikou do kelu. Nie nadarmo maju skutocne auta na riadenie volant a nie tlacitka ci packu :D

    Z aut sa oplati hrat jedine GTLEGENDS, LIVE FOR SPEED, RFACTOR. Vsetko ale s vypnutymi pomockami a manualom so spojkou. Vtedy je to prave orechove.

    Kto neveri nech skusi :-)
  • M.Habarta
    Na mě to působí překvapivě poměrně dobře.
  • a co porsche??????? tssss
  • To je blbost tyhle příběhy a kariéry v závodních hrách.
  • vlastne sa možete pozrieť na 1/8 z hry :D
  • Poslední hratelný NFS byla dvojka, pak to šlo do kytek. Jen pozlátko.
  • Nu. Sedim na prdeli a to je dobre.

    Džek is a prfešnl drájvr. On je best.

    Boze. To snad neni mozny. Preju tej (ne)hre totalni propad. Navic si preju jistou zmenu - bojkot,ci neco,co s timhle udela poradek.
  • Paulcz
    nejlepší je ten modrej plamínek :) dokáže mě zahřát u srdce :)
  • Paulcz
    peklo!! :D
  • Zrovna nedávno jsem znova rozjel NFS:Underground, který je pro mě tím nejlepším dílem série a královsky se u něj bavím :)
  • sector mával oneskorené recenzie, do diskusie sa treba prihlásiť, ani interface mi nevyhovoval, komunita tu na tiscali mi prijde taka "rozumnejšia", ja pisem cesky aby som zbytočne neprovokoval a o vás si myslím v tichosti svoje *4*
  • ty jo ten blur a oddálení pohledu!!! mam pocit jako bych jel fakt 500km/h :O
  • Bohužel dnes něco takového nevyjde pač by to bylo moc počítačové a složité :-D dnes to musí být pro cvičené opičky a hlavně mega supr cool feeling
  • kam se hrabe skyrim nebo battlefield, tohle je hra roka a starej dobre need for speed
  • WOSHOST
    takové call of speed
    *3*
  • Nejde o komentar k NFS ale nastve to. Nechapu proc kdyz si chci prehrat video bez zvuku mam uprostred videa tu stupidni ikonu obtezuje to stejne jako reklamy.
  • cool story bro... nicméně trefné :)
  • Nejlepší NFS všech dob byl díl před Porsche Unleshed, a to NFS: High Stakes alias Road Challenge *5*
  • Mno neviem ako ostatní, ale ja som nikdy s čechmi problém nemal : ) Asi preto, lebo som starší ročník : ) Dokonca mám viac "herných kamošov" čechov, ako slovákov.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit