Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Peppa
    Poslední dobrou NFS (a jednou z nejlepších závodních her vůbec) byla NFS: porsche unleashed. Factory driver je asi nejlepší hermí mód v závodní hře všech dob. Kdo nevěří, ať zahraje, jízdní model je na míle daleko před současnými arkádami a i graficky hra pořád obstojí.
    • Bohužel dnes něco takového nevyjde pač by to bylo moc počítačové a složité :-D dnes to musí být pro cvičené opičky a hlavně mega supr cool feeling
    • Nejlepší NFS všech dob byl díl před Porsche Unleshed, a to NFS: High Stakes alias Road Challenge *5*
      • Herně ano. Ale fyzikou a zpracováním je stále nejlepší díl NFS, právě ten pátý! :) Hrajeme po síti s kámošem dodnes... :)

        Ale je fakt 4ka je masakr, dodnes se se spousty lidma přeme, jestli je lepší 4 nebo 5. Je to tak napůl, každý má své kouzlo.... Ale vše co je po 5, je už čistokrevná sračka...ProStreet mě bavil, mohl jsem zase vytáhnout volant a cítit, že to "řídím"...
  • Zrovna nedávno jsem znova rozjel NFS:Underground, který je pro mě tím nejlepším dílem série a královsky se u něj bavím :)
  • Nu. Sedim na prdeli a to je dobre.

    Džek is a prfešnl drájvr. On je best.

    Boze. To snad neni mozny. Preju tej (ne)hre totalni propad. Navic si preju jistou zmenu - bojkot,ci neco,co s timhle udela poradek.
  • lol. dobra picovina :) quicktime eventy retardovane, to je presne to co treba pchat este aj do zavodnej hry. mali tam dat este aj cover system a strielanie a dielo by bolo dokonane. tam radsej keby spravili dostojneho nastupcu nfs underground serie
  • Taky nesympatickýho hrdinu jsem už dlouho nezažil...Na tuhle blbost už nešáhnu ani lopatou *13*
  • jeesus... tak to je dobrá sra*ka. střelba z kulometu?? :D:D:D ..poškození?? kdyby aspoň šlo vidět zdemolovaný reflektory nebo něco, když už nic... jizda po mostě, kde následuje další most..uhm.. jenom rovinka, žádná zatáčka... to musí bejt opravdu zábava mačkat nitro a šipku dopředu... a ten scriptovanej skok, kde auto dopadne na všechny čtyry kola... jooo, on motor vlastně nic neváží, ok :D ......... jako dobře...arkádu beru, ale co je moc, to je moc
  • No tak myslím že je nám to všem jasný co se s herní sérií děje ne? Strašně moc se orientuje na mladou generaci která chce sednout a bez jakýhokoliv skillu jezdit (pokuď se sřílí a všechno všude vybuchuje je to velký +) a bavit se! Hrál jsem všechny NFS po Most Wanted (kde jsem se druhou půlkou pronudil) a na to co vyšlo potom jsem už neměl nervy šáhnout, bohužel nám tvůrci poslední dobou takhle kur*í stále větší a větší množství titulů, obecně je nových her které člověka pohltí furt míň a míň :((
  • Nejde o komentar k NFS ale nastve to. Nechapu proc kdyz si chci prehrat video bez zvuku mam uprostred videa tu stupidni ikonu obtezuje to stejne jako reklamy.
  • Tak me napadlo (nemyslim to spatne) ze se na kazdej CZ webu hromadi vice a vice slovenských hráčů...je tomu tak i na druhé straně, nebo jen není dostatek kvalitních sk webů? (neni myšleno jako urážka,flame,atd atd)
    • mondzi
      Na Slovensku nie je dostatok hernych webov, presne tak...a sme tu pretoze games je najlepsie ne? :)
    • sector mával oneskorené recenzie, do diskusie sa treba prihlásiť, ani interface mi nevyhovoval, komunita tu na tiscali mi prijde taka "rozumnejšia", ja pisem cesky aby som zbytočne neprovokoval a o vás si myslím v tichosti svoje *4*
    • Mno, ja napr. jediný slovenský herný web poznám sector. Ale odjakživa som chodil sem.
      • no já myslel že vám čehúni dost lezou krkem, takže už zase ne:)?
        • Mno neviem ako ostatní, ale ja som nikdy s čechmi problém nemal : ) Asi preto, lebo som starší ročník : ) Dokonca mám viac "herných kamošov" čechov, ako slovákov.
  • WOSHOST
    takové call of speed
    *3*
    • Paulcz
      peklo!! :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit