Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ucho
    asi bych z toho takové haló nedělal. řada lidí si představuje, že se chystá nějaká propracovaná adventura. ale mám takový dojem, že to bude stejné jako byl jeden sherlock holmes (neplést s těmi 3D adventurami). tedy něco jakože řešit budete, ale jedná se o takový ten typ hry, kdy na obrazovce hledáte předměty a klikáte na ně... proložené nějakým tím jiným puzzlem. někdo to má rád. ale moc nezáleží na tom, podle čeho to je... :) (a většinou jsou to hry, které se nerecenzují...)

    http://www.youtube.com/watch?v=Bj96L9rxXKM
    • Core
      Já si rozhodně nemyslím, že by se kolem této adventury dělalo jakékoli haló, kor když si představím, že budu hrát v kůži Jess Fletcherové, na kterou se dívá má babička... Myslím, že vedle 99,9% jiných adventur tohle nemá moc šanci. Gemini Rue!!!
      • ucho
        možná by stálo za to si přečíst, co jsem napsal, pak reagovat... ;) u těchto her prakticky za nikoho nehraješ, jen klikáš na obrázku na objekty ve stylu "kde je wally"... srovnávat tenhle typ her s jakoukoli klasickou adventurou je jako kdybys to chtěl srovnávat s tetrisem... a právě proto z toho zde všichni děláte haló (včetně tebe), kdy porovnáváš neporovnatelné a všichni si představujete kdo ví co... :)
        • Core
          Tvůj příspěvek jsem četl. Je to adventura, jejíž herní svět vychází z Fletcherový a pochybuji, že tohle někoho rajcuje. Haló z toho nikdo nedělá. Jen je tady hrstka názorů, které beztak nikoho nezajímají. Pochybuji, že někdo vůbec tušil, že tahle hra má první díl... *3*
  • Hrozný seriál, hrozná herečka a ještě hra? To si opravdu dělají zadek...
  • Rad bych zucastnene diskuzniky pozadal o malickost... Zadivejte se pozorne na obrazek, vydrzte to 30 sekund a napiste mi: KDO JE HORSI? NORMAN BATES, EARL Z REDMEATU NEBO TAHLE ZENSKA?
    • Možná je Jessica matka Normana Batese. Že by vzal lopatu a praštil ji přes hrb jako ty předtím - vlezlá baba by šla do věčných lovišť a psychopat do kriminálu. Tomu se říká dvě mouchy jednou ranou ;)
  • tak ted uz chybi jen Vrazedne Pobrezi s Nickem Slaughterem ,)
    • Je to strakatý a běhá to po pláži... Co je to? Nick Slaughter. ;)
  • Tahleta vlezlá baba... Jeden díl "To je vražda, napsala" byl mimochodem i z prostředí vývojářů nějaké počítačové hry. Tu babu do něčeho navlíkli a ona to testovala, jestli je to jako dobrý, ta hra. A v tý hře byla nějaká chyba, nebo co... Hrál tam Kevin "Herkules" Sorbo v tom dílu.
  • Já bych si přál další detektivní adventuru za Poirota. Jessica mě nazajímá navíc je to vlastně antihrdina protože všechny ty vraždy v seriálu má na svědomí ona. No řekněte není to krajně podezřelé že vždy když někam přijede tak se stane vražda? *2*
    • GlaDOS
      Souhlasím. S Poirotem bych si něco zahrál daleko raději, než s vlezlou Jessicou.
    • SPOILER ALERT! *3*
      Ostatne jako treba zena Columba, o ktere v kazdem dile porad mluvi, ale jeste ji nikdo nikdy nevidel. :)
      • v jednom díle vyšlo najevo, že je imaginární.
        • Ja to vedel! A ten dil sem zrovna nevidel :)
  • Jestli se tahle hra dostane na trh, doufám, že to bude moje vražda, kterou bude Jessica vyšetřovat.
  • hh, tak toto bude brutalny trhak :)
  • Piggsy
    To měli udělat raději podle mého oblíbeného poručíka Columba. *4*
  • Nekdo si rekl, ze kdyz se cilova skupina rozsiruje o sekretarky a statni uredniky cumici cely den do facebooku, mohla by se rozsirovat i o seniory ... bude misto intro videa teleshopping ?
    • a ty mas neco proti sekretarkam, urednikum a seniorum? (usuzuji z divne poznamky o teleshoppingu).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit