Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Piggsy
    To měli udělat raději podle mého oblíbeného poručíka Columba. *4*
  • Ja bych radsi Columba, i kdyz tam se od zacatku vi, kdo je vrahem, je takovej sympatictejsi. :)
    • Hej, to by bylo dobrý. Člověk by hrál za vraha a musel by co nejlépe uklidit místo činu a potom co nejdéle vydržet ty konstantní výslechy.
  • to je vrazda nachcala
    • stara vrazda napsala...
  • Jestli se tahle hra dostane na trh, doufám, že to bude moje vražda, kterou bude Jessica vyšetřovat.
  • Core
    Bože, bože... Asi takhle: Ačkoliv je po RPG adventurní žánr můj nejoblíběnější, ještě jsem ve svých 30ti asi moc mladej na to, abych hrál hry ve svraštělé virtuální kůži Jess Fletcherové *1* Ehm.
    Ale zajímalo by mě, zda BigPeter tuhle šťabajznu prubne! *1*
    • a co teprve takova ,,slecna Marplova,, ů)
  • Heh dobrý nápad :D
  • Já bych si přál další detektivní adventuru za Poirota. Jessica mě nazajímá navíc je to vlastně antihrdina protože všechny ty vraždy v seriálu má na svědomí ona. No řekněte není to krajně podezřelé že vždy když někam přijede tak se stane vražda? *2*
    • GlaDOS
      Souhlasím. S Poirotem bych si něco zahrál daleko raději, než s vlezlou Jessicou.
    • SPOILER ALERT! *3*
      Ostatne jako treba zena Columba, o ktere v kazdem dile porad mluvi, ale jeste ji nikdo nikdy nevidel. :)
      • v jednom díle vyšlo najevo, že je imaginární.
        • Ja to vedel! A ten dil sem zrovna nevidel :)
  • Já to hrát nebudu, jelikož ze seriálu jsem si odnesl poznání, že není radno znát Jess.Přece jen znát Jess je téměř jasná pozvánka na sekeru do zad.Že by se tímto počinem někdo snažil redukovat počty hráčů? *1*
  • tak ted uz chybi jen Vrazedne Pobrezi s Nickem Slaughterem ,)
    • Je to strakatý a běhá to po pláži... Co je to? Nick Slaughter. ;)
  • Rad bych zucastnene diskuzniky pozadal o malickost... Zadivejte se pozorne na obrazek, vydrzte to 30 sekund a napiste mi: KDO JE HORSI? NORMAN BATES, EARL Z REDMEATU NEBO TAHLE ZENSKA?
    • Možná je Jessica matka Normana Batese. Že by vzal lopatu a praštil ji přes hrb jako ty předtím - vlezlá baba by šla do věčných lovišť a psychopat do kriminálu. Tomu se říká dvě mouchy jednou ranou ;)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit