Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • CS 1.6 jsem se nahral opravdu hodne let (zadnou jinou fps jsem ani nehral), ovsem tedka jak je BF3 si nedokazu predstavit zapnout cs nebo tohle.
  • CSS me docela bavil, ale od BF3, mi tohle prijde jak 100 let za vopicema...
    • TO bude asi tím, že nechtějí jít ve stopách dnešních FPS ale chtějí mít ten svůj, který je od ostatních opravdu odlišný. I když se mrknem na engine tak je 10x hezčí než od CoD. Ale BF3 srovnávat s CSkem je trochu blbost *3*
  • CS na konzoli ?!?! *15*
  • snaží se snaží ale CS 1.6 je prostě nepřekonatelná legenda...CSGO možná vypadá slušně ale je to furt takové divné... hlavně mě zajíma jestli pujdou prostřelit zdi.
    • me prisel cs 1.6 divny dle meho 1.5 byl nejlepsi a meli u toho zustat. pak jsem nakou dobu hral CSS ale to taky neni ono. Ted uz je to jasnej BF :)
  • Docela je tam vykosil :D
    • jindra.veliky
      prave ze uplne noob server *12*
  • porad je to napytel, postavy misto chozeni po zemi jezdi, blbe se na to pak miri. Stejne jak source
  • Pohyby postav su presne ako u Left 4 Dead 2. Ale pride mi to cele take divne, malo efektov zbrani, ten noz vyzeral moc matne. Ale je to len Beta, už nech to víde a mozem si to vyskusat, potom uvidim ci opustim CSS *3*
  • Nemužu si pomoct ale připomíná mi to CS: Source...jen s nějakým tím harampádím okolo ale určitě vyzkouším jen tak pro názor.
  • No, rozhodně se mi to líbí víc než CSS, kde není problém ani tak odlišná hratelnost, přecejen to byla nová hra, ale totálně zmršené mapy..
    • Tohle měli nazvat CS:S v2, protože to teď vypadá, že Source odflákli, nebo jen chtěli předělat na novej source-engine, ale i tak *6*
  • css somnikdy nemal origos ale toto si kupim .. vyzera to neskutocne
    • Ano, neskutečně blbě....
    • Ty budeš místní šašek..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit