Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jsem docela zvědav jak by CS vypadalo kdyby mělo nějakej svůj vlastní engine - takhle dva bludišťáky pro nové CS a tak deset tisíc bludišťáků pro source engine, že se používá osm let (opravte mě jestli se pletu) a ještě furt neztratil nic ze svého lesku
  • vam to jebe este steto ani nehraly pisetetu same koktni a nechapem co tu porovnavate cs:go z batlfildem *16* cs bude vzdy len cs
  • BF3 aj MW3 su v pohode hry, ale CSko je hra ktora ma v sebe nieco, co proste ziadna ina hra nema, a je o tom ze bud ju viete hrat, alebo nie, a nadavali na nu vacsinou ti, ktori ju nevedeli hrat co plati aj dnes....na CS musite mat proste cit v ruke, co vacsina ludi nema, a hlavne v dnesnej dobe, ked su vsetci zvyknuti na to jednoduche zabijanie v BF3 a MW3....vsak len zoberme si v MW nozik, staci hocikam pichnut a je protihrac mrtvy, v CSku to s nozikom nebolo len tak, pokial to clovek nevedel :D
  • WTF sak to uplne sami jako cs:s zvuky ,engine i ty blbi animace a to chteji jeste prodavat ? Neuveritelny stejnak to nebude nikdo hrat . *11* *11* *11* *11* *11* *11*
  • Hory85
    Vypadá to pouze jako remake pro skalní fandy, přičemž si nejsem jist jejich stále masovou početností jako tomu bylo před 10 lety kdy byla hra na vrcholu. Hra je nachlup stejná i ty vyblitý zvuky jsou beze změn, jen grafický kabátek je jiný. Jako free game od modderů bezva, ale prodávat to za plnou cenu jako je BF3 a MW3? DRZOST nebo UTOPIE?
  • A tupé ovečky budou kupovat jak se patří. A prej, že Valve nepotřebuje prachy a dělá hry pro zábavu. TROLOLOLOL
  • Nechapu,proc by do cs a potazmo kazde fps hry meli strkat iron sights.Copak musi vsechny fps byt jak pres kopirak?
    Dost,ze vsechny ty "modern warfare" fps posledni doby vypadaj jedna jako druha.O tom,ze se vetsina z nich aj dost podobne hraje ani nemluve.
  • Nemuzu se zbavit pocitu,ze z toho udelali cs pro konzole.A jak uz tady bylo nekolikrat zmineno,tak ty animace jsou celkem tragedie.
    Nicmene nejvic me bavi komentare mistnich cod a bf3(bc3) skilleru na to,jak neni cs arkadova kravina z roku raz dva.
    Byt dobry hrac v cs je uplne na jine urovni,nez byt dobry v bf a hlavne v cod.
    Kdyz jsem mel moznost vyzkouset mw2 mp,tak muzu rict,ze tolik headshotu behem hodiny jsem v zadne jine MP hre nikdy nedal a to jsem prumernej hrac.
    A kdyz uz me to zacalo byt divny,tak jsem nasledne vyzkousel nekolik dalsich serveru a vsude plus minus stejny.
    A pak at mi nekdo tvrdi,jak moc je cod o skillu.
  • Counter Strike nikdy nebyl hrou pro typické hráče. Většina lidí, co komentuje na serverech typu Games.cz nikdy ani nepřičuchla ke klanovému hraní, které je největším lákadlem podobných her. Jako takoví samozřejmě nedokážou docenit kvalitu takové hry.
    Tím samozřejmě nechci nikoho kritizovat, jen chci naznačit, že kritika, která se tady na tento typ hry od spousty lidí snáší (hlavně to srovnávání s BF3) je zcela zcestná. Chápu, že jim taková hra nemá co nabídnout, ale statisícům hráčů má co nabídnout, jinak by asi 11 let stará hra neměla pořád tak početnou komunitu.
    Pro mě, jako fanouška série, nezbývá než doufat, že CS:GO půjde ve stopách svých předchůdců.
    • Je to 6 let co jsme hrali s kamaradama clanwary, 2 roky stejna sestava... Pub me nikdy nebavil ale jako trenink jste se bez toho neobesli... chapu lidi co na csko nadavaji, nemuseli treba nikdy hrat CW s lidma se kteryma se znal i v RL, takove ty clany zalozene za 2 dny na pubu neberu vazne, nejlepsi casy gamingoveho zivota. V tom je sila CS. V BF to bude u clanu podobne.
  • cekal jsem vic ale prijde me to stejny jako 1.6 coz uz by me dneska nebavilo.radsi si jdu zahrat battlefield 3 ktery .... to se proste neda srovnavat

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit