Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • K těm dubingum...jukněte na to a řeknětemi jestli dobře počítam, protože jich tam vidim víc jak 4...
    http://www.uesp.net/wiki/Skyrim:Voice_Actors
    • Ale vetsinu obycejnych postav dabuje stejnej clovek, pak staci projit vesnici a vola na tebe furt stejney hlas
      • Stejnym hlasem sou většinou dubovaný ty NPC co maj i stejný ména. Teda většinou stráže. Jinak sem nepotkal v 1 městě 2 pojmenovaný postavy, aby mluvily stejnym hlasem.
        BTW: To že deš po městě a potkáš cyvilistu, kterej má každej svý jméno a svuj vzhled mi přijde jako frajeřina...
      • Vetsinu obycejnych NPC dabuje 7 lidi (17 kdyz zapocitas vsechny rasy). To se Ti zda malo? To jako chces aby vsechny ty stovky NPC mely jiny hlas? Nebo co je v poradku? 20? 50? ...
        • To sis ted vycucal z prstu co :-/
          • Ne, to jsou oficialni udaje, pokud nejsi mentalne slabsi, muzes si je velmi lehce overit pomoci kamarada googla.
  • jestli tady nějakej hlupák prohlásí, že Bethesda dělá dobré hry, tak se prosím zamyslete nad tím, co fetujete a radši si užívání tohoto matroše rozmyslete, protože pravděpodobně nedožijete ani konce roku...a když jo, tak jedině u doktora Chocholouška

    když proberu důvody, co Hellboy vypsal, tak mi stačí asi tak 5 z těch 100, abych hru označil za odpad-což také činém a přidávám k zbytku výtvorů Bethesdy kromě Terminatora: Future Shock-což už tu nejspíš stejně nebude nikdo pamatovat, no tak vězte, že to byla se s vým "spíš datadiskem" Terminator: Skynet jediná dobrá hra, co kdy z Bethesdy vzešla.
    • a lížeš helbovi řiť nebo mu kouříš péro?
    • A můžeš se nám pochlubit co považuješ za "dobré hry" ?
      Ty bys mě docela zajímal :)
      • Také by mě zajímalo co je podle vás "dobrá" hra. Hellboy v několika bodech trefil do černého ale nejde vidět pouze negativa přeci! Betsheda vydává tituly s velmi vysokým score na metacritic, což je pro neznalé výsledný součet všech kritik či recenzí, které hra dostala. A ten průměr je velice přesný a mluví jasně.

        Dopopručuji zhlédnout: http://games.tiscali.cz/video/the-elder-scrolls-v-skyrim-videorecenze-57670
        Když neuznáváte hry od Betshedy dobře, je to váš názor. Ale proč to cpete někomu dalšímu? Protože se chcete lišit a chcete, aby si vás někdo všimnul. Pro to, aby tohle člověk dokázal odhadnout, nemusíte být psycholog.
        • Krásně schrnuto :)
  • "The Elder Scrolls V: Skyrim - videorecenze od Lukáše Grygara"
    *14* *14* *14*
    Tak se tady konečně oběvila hezká a nezaujatá recenze... plnejch 10 bych osobně asi nedal, ale to se opraví stejně jako u Oblivionu.
    Každopádně je vidět, že GAMES.CZ team je mentálně v pořádku a jenom Vávrovi doma neuvařili teplou večeři.
    • Ano je v pořádku ale některé neduhy tam jsou ale když člověk není hnidopich a chce se zkrátka bavit, tak se baví... Ty questy jsou zábavné a vtipné zároveň. S takhle vysokou kvalitou herní náplně tu hra zkrátka a dobře nebyla, na druhé stránce věci jsou i zmíněné neduhy, které ale nejsou pro výsledný zážitek zas tak podstatné, stále ale platí zda jste hnidopich...
  • za chvily se bude o skyrimu mluvit vic nez o Bieberovi *1*
    • To by náhodou byla fajn změna *2* jen se obávám, že 12 holky asi pořád zůstanou u toho svého a jenom hráčská populace ze sebe udělá větší děti *1* .
  • Nr. 2700 *5*
  • Souhlasím a podepisuji v plném rozsahu... Po dlouhé době (letech) jsem si nainstaloval hru protoze recenze se z ni muzou zblaznit a on je to takovy des. Pominul bych vsechny ty nesmysly v prostredi, stary engine atd. to se da vydrzet, ale inventar, kouzla, statistiky jsou takovy des, proboha kde (kdy) to jsme. Odinstalovano a mam zase klid :).
    • rhomola
      Po dlouhé době... tak je aspoň fajn vědět, že kradeš hry jen vyhjímečně, když je dobrá recenze... *12*
    • Podepisuji v plnem rozsahu, ale zaroven bych pominul nesmysly v prostredi.... Ok, tohle prohlaseni vazne dava smysl a vubec si neprotireci.
  • Precetl sem si vsechny ty duvody a jediny co mi fakt sere jsou ty kone. Vsechno ostatni mi prijde jako naprosty nesmysly, kterych bych si mohl vymyslet ke kazde hre tisic. Doufam, ze ten svuj clanek nebere Vavra moc vazne.
    • Kralovstvi za kone!
    • No hlavne sem zvedavej jakej majstrstyk se vyvali z warhose, to abych si tenhle clanek nekam zalozil a vytahnul az to vydaj.
      • To dobou už tady bude minimálně TES VI a to už se třeba Danovi líbit bude víc
  • Ale aspoň 3000 jsme dát mohli, ne? Třeba mě chytá amok, když vidím ty jahodovníky. Co to má SAKRA bejt? Vidím jahodovník a šup - exit to desktop. Žádnej slušnej člověk by neměl hrát takhle nerealistickou a trapnou hru...
  • Milí hráči, už nediskutujte. Hrajte. Toto nikam nevede. Je to škoda času.
  • Dobrý den. Náhodou jsem narazil na článek pana Vávry. bohužel mne to už nenechalo chladným. Takže....
    Pan Vávra je ...... Již dlouho sleduji jeho povýšenecké strhávání všeho, co kdo vytvořil. On je pan "vývojář". Stvořil absolutně nehoráznou věc, jakou je Mafie, která nebyla ničím jiným než pobíháním postavičky v pár prostředích, přibližovali jste se v dementním stylu retro autíčkama v dementním rádoby open světě. Ta hra slavila bohužel nechápu proč...."úspěch".
    Sám se nestydí říci, že je ovlivněn a resp. kopíruje jiné herní PC i PSX série jiných narozdíl od něj geniálních mozků. Neustále se mu něco nelíbí. Všechno je naprd. ON JE BŮH. Vaše hry stojí pane Vávra úplně zahouby. Já se skyrim nemám žádné potíže. Hraje se mi skvěle. Ani mí přátelé nemají s hrou problémy. Bethesda dělá dobrou sérii RPG. Přiznávám, že za svou dobu působení by mohli nějaké věci zvládat lépe i inovovat. Po skyrim musím říci, že se velice těším na další díl. Doufám, že bude už v teplíčku a pouštích v jiném kraji tohoto čupr světa. Vy pane vávra už prosím buďte zticha, nebo naopak pište o tom co se Vám líbí.
    • Mafia je jedna z nejlepsich her historie .. aspon co se tyce 1ho dilu... ze kopirovala jiny hry? jaky? GTA?.... vzdycky je neco kopirka neceho jinyho, bez kopirovani to uz nejde nikde....

      Pane omlouvam se, ale jste dem*nt
      • Prosimtě můžeš mi Radku prozradit, co dělá z Mafie jednu z nejlepších her historie? Co z ní vůbec dělá dobrou hru?

        Nebejt česká, tak tu po ní nikdo ani neštěkne.
        • Zrovna uspech mafie neni zrovna tim ze je CZ ;-)
        • Malleth
          http://www.gamespot.com/mafia/videos/mafia-video-review-2879331?tag=summary%3Bwatch-review
          • Ano, srandovní koktající pán mluví o lineární hře podobné GTA :). Hře která směšně přehnané "ganksterské" hlášky a jako bonus neuvěřitelně blbé ovládání.

            Abych hře zase jen nekřivdil, tak měla Mafie na svoji dobu velmi slušně zpracovaný systém pronásledování policie a stejně tak auta a jejich poškození na svoji dobu docela překvapily...
            Každopádně s tím má pan Vávra společného nejspíš totální minimum (i když věřím, že někdo kdo je schopný zbuzerovat celou hru kvůli nesprávně použitému kusu dřeva ve fantasy městě je schopný vybuzerovat tým kolegů až takovýmhle detailům), čili tohle minimum zásluh rozhodně neputuje za ním.
            Každopdáně to z Mafie také nedělá "jednu z nejlepších her všech dob".
      • Malleth
        Jde dělat originální hry bez kopírování.
        Mafii bych jako kopii GTA nepojmenoval.
      • Pane už jen z toho důvodu, že se ptáte nevíte... Ne nejde o GTA.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit