Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • rancor1223
    Jsem jen úplně slepej nebo tam na konci opravdu driftuje se Zondou? (on driftuje celou dobu ale tady je to nejvýraznější).. To je fakt simulace jak poleno když jde driftovat i se zondou skoro na rovince, to sem fakt neviděl :D!! Větší simulace je i F1 2010!!
    • na druhou stranu az budou delat zavody motorovych clunu tak jim staci predelat modely ..
    • ´Jestli se nepletu, tak recenzent to hrál na gamepadu nebo klávesnici, takže pořád zatáček naplno. To máš to samé, jakobys v této rychlosti úplně vytočil volant doleva. To klouzání tam jinak samozřejmě je, ale ještě v celkem snesitelné míře.
    • Přesně, nechápu co to je ? Auto který jezdí 350 a je na to stavěný, neumí při 250 zatočit bez smyku ? to je fakt děs. ty auta se nechovaj ani trochu realně, každá zatáčka je projetá smykem ...
  • Ethy
    11/10 :)
  • Poprvé zkouším auta ovládat na gamepadu. Doposudjsme jel pouze na klávesnici. Jak se ovládání na gamapadech obvykla na auta nastavuje? Mám Logitech Rublepad 2. Jde mi hlavně o řízení.

    Jedno nastavení je že dám plyn a brzdu na "zadní" tlačítka 7 a 8 a zatáčení na levou analogovou páčku.

    Druhá možnost je že plyna a brzdu dám na pravou analogovou páčku a zatáčení stejně jako minule na levou.

    Asi hloupej dotaz ale fakt to zkoušim porvé. Zkoušel jsme i dát oboje na jednu analogovou páčku a to nešlo moc dobře řídit. A nebo mám použít ten kříž? Díky za radu.
    • Pokud máš pad, hrej na analogu. Zezačátku se budeš trápit ale vrátí se to...
      Ale nejlepší volba je volant. Tam je to nejpřirozenější/nejzábavnější.

      Tažko ale říct jestli si to užiješ zrovna v téhle hře .)
  • Dá se nějak změnit jméno ve hře abych tam něměl "Player"?
  • V první řadě mě udivilo, že recenzent jede na čemsi, co připomíná klávesnici...nebo takhle trhají volantem i hráči na padu?
    Zase na druhou stranu to dokazuje, že i na klafce to jde hrát.
    Je to ale příšernej pohled. *4*
    Každopádně to mám předobjednané, 1.4 to nainstaluju a 2.4 jedu na okruh do Brna. Tak sem zvědavej jak se to bude v obou případech chovat. *7*
    • janchor
      Odehráno na gamepadu.
      • pokud to mate odehrano na gamepadu, pak nechapu ve videorecenzi zminky o nemoznosti preskocit pre-race sceny a nutnost je sjizdet stale dokola. Preskocit normalne jdou stiskem tlacitka
        • janchor
          Na Rumblepadu jsem takový tlačítko bohužel nenašel, a když hra nereagovala ani na entery a ESC, nenapadlo mě si odvodit, že to na Xbox ovladači jde.
  • MrSanta
    Další povedená video recenze. Tlesk tlesk.
    • Tak od Lukáša je to myslím vždy jasné. Video som ešte nepozeral páč mi v škole nejde na pc zvuk ale už teraz tlieskam *1*
  • tak, a teď by ještě mohl udělat videorecenzi někdo, kdo opravdu umí jezdit.
  • Proč se při recenzi to video tak seká? Hrál to recenzent s takovýmhle nastavením? Já, se nemůžu dívát ani na to video jak mě ser.. že se to tak seká, natož to pak hrát. Proč si nesnížil detaily?
    • Mě to video jede taky v pohodě.Nemáš pomalý internet *1* *1*
      • Video mi jede v poho. Já, mluvím o drobných lagech při hraní, které jsou jasně vidět v tom videu. Takhle se to přece nedá hrát. Jen mě zajímá jestli recenzent hrál hru na plný detaily nebo to použil jen pro video aby to vypadalo co nejlíp.
        • janchor
          Hrálo a točilo se na plný detaily a jedinýho cuknutí jsem si občas všimnul při srážkách, jinak se framerate držel na zcela plynulejch hodnotách. Lag, o kterým mluvíš, ve videu nevidím.
    • mě jede video naprosto plynule
    • blahorodie
      Mne to seka tiez , a to mam Ati 5970
      Kto tu ma Atinu, a na kolko vam ide FPS ?
  • Skvělá recenze. Až na jednu drobnou chybu. Předstartovní intra na PC samozřejmě lze přeskočit (zelené A na Xbox ovladači). Ale jinak souhlasím, že oládání z klávesnice je velice svérázné (proč U a I?).
    • Urug
      Nevím jak na XBOX, na PC sice jde přeskočit intro, ale až ve chvíli kdy se podíváš na ty tři loga.
      • Jednak píšu o Xbox ovladači připojeném k PC a jednak píšu o videích těsně před startem závodu. O intru nemluvím ani já, ani autor videorecenze.
        • nevim .. zkousel jsem snad vsechny mozne i nemozne klavesy na PC a proste ty kocky a fotografa pred kazdym zavodem shlednout musim .. coz je po nejake dobe docela opruz .. jestli nekdo vite jak to na PC skipnout bez xbox ovladace tak sem s tim pls :)
          • Pan_Klobouk
            U jednicky to bylo presne takhle. Skipnout to slo ackem na xbox padu, na klavesnici vubec nicim. Zjevne zadny posun u Shift 2.
        • Urug
          A jooo *1*
  • Kde jsou ty video recenze které mně ly 20 minut ? :( Ale za snahu palec nahoru!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit