Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MidnighT91
    Přál bych si aby se do toho pořádně vložili Anonymous a tím teď nemyslím útok jako ten loňskej na PSN ale opravdu pořádnou akci která udělá takovej brajgl že si to bude každej roky pamatovat... Myslete si o anonymous co chcete ale pravda je taková že jsou snad jediní kdo má koule s tím něco udělat...
  • O 50 rokov cita dedko detom rozpravkovu knizku s nazvom:


    D E M O K R A C I A


    Herne postavy sme mi v sucastnosti a nkonci hapyjendom. *1*
  • miker17
    Svět skončí kvůly Pc Pirátům a konzolivý piráti se jen řechtaj jak na ně každý peče
    • Kámo radši si dej ToRa.
      • miker17
        ajajaj vrací se nám mudrlant....HipHipHip *11* *11* *11*
  • Ryba9
    Že vono to dopadne jak s prohibicí. Zákon vejde v platnost 21. 12. 2012 hoši *4*
    • Já celou dobu přemejšlel jak v tenhle den skončí svět! :) Ale že to bude takhle hroznej konec. To by mě ani ve snu nenapadlo... :(

      Doufám že když se s celého světa line nesouhlas tak se s tim začně něco dít a přepracujou to do nějaký nekomunistický podoby...
    • ano a mafiáni budou zpřístupňovat net, tak jak tehdy prodávali chlast
  • MickeyMutant
    "...na začátku stojí dobrá myšlenka..."

    Která je ta dobrá myšlenka, co stojí na začátku? Že by zvýšit tržby?
  • nevím jestli slovo demokracie ve světě znamená zatím to vypadá jako totalita korporací *16* SOPA chce řídit internet joko Sovětský svaz Východní blok *16* doufám že zákon neprojde že staři dementní senatoři vyslyší veřejnost
  • Nemyslím si že by zrušili youtube, fb a twitter... spíč by ho upravili k obrazu svému. Zrušením by si naštvali moc lidí. *3*

    PS I tak je to sviňárna, proti pirátství se dá bojovat jinak než touhle cestou která vyhovuje některým třetím stranám. *3*
    • Tady nejde ani o piráctví. Zkrátka stát řídí hlavy velkých firem a že v americe jich není málo. Internet hodně slouží také k propagaci výrobků ze všech zemí a k mnohým dalším účelům. Tento zákon by umožnil právo bez jakéhokoli důkazu jenom stačí domněnka že někdo porušuje autorská práva a shodí celou stránku. Když bude cenzura internetu tak nebudou cizí výrobky a zvýší se zisky. Není náhodou že tento zákon podporuje Activision jelikož převládá největší prodejnost jejich her. (bohužel ). Kdyby zákon prošel tak activision nebude mít konkurenci a bude moct dál cpát lidem to co "chtějí". Možná je to úplně jinak ale tenhle zákon se schovává za piráctví. Vzít lidem svobodu a ničit budoucnost není moc dobrým krokem k zastavení piráctví. Ať se zeptají Gabe Newella jak bojovat proti pirátům.
  • Přidejte se tady a pomozte to zastavit!! Protože jinak nám USA zablokuje internet!

    http://www.facebook.com/pages/STOP-SOPA/345474688796058
    • Amylee.Anderson
      Líbí se to 2 lidem :D
      • Už 7mi... to je trojnásboný nárust!
    • rancor1223
      Zdá se mi fejsbůk tady není příliš oblíbený *1* Tak se mi to líbí!
      • vlastik.plaminek
        Tak on FB není zas tak špatný. Dozvěděl jsem se na něm o spoustě skvělých koncertů a akcí, které bych jinak prošvihl, protože prostě nemají tak velkou nebo vůbec žádnou propagaci. To, že si z něj čeští teendementi udělali druhe libimseti je věc druhá.
        • souhlas s Black_Hand, pokud jde o tohle doporučuju si založit profil či aspoň jen sledovat last.fm.. přehled koncertu, nových alb, upozornovaní na nové talentované hudebníky a některé věci jsou filtrované podle hudební knihovny uživatele, takže to člověka neotravuje s nějákým Justin Bieberem, ale s tim co je jeho vkusu nejblíž
        • Black_Hand
          a last.fm ti nic nerika? :)
          • vlastik.plaminek
            Říká, ale neznám nikoho, kdo by to používal, takže asi nic. Navíc jak se tam dívám na seznam eventů, tak je to samá Praha a na to bych se kvůli kapele, kterou neznám mohl vysrat.
  • bodaj by to preslo, aspon by som netravil tolko casu pri PC :D
  • MidnighT91
    Autoři SOPA se ještě budou divit, až si na ně nějakej zhrzenej zazobanej fanda facebooku najme za pár set tisíc profesionálního žoldáka s odstřelovací puškou .50 kalibr a velkou rezavou mačetou...
    • Black_Hand
      ale co te nema, staci hromadny DDOS na vsechny americky DNS, co splni co jim zakon kaze + DDOS na americky vladni organizace. idealne nekolikrat dene na nekolik organizaci. v teto situaci presvedcis aby nabidla pocitac i vetsina lidi co nema rado "hackery".
    • Snipera z TF2? *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit