Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ryba9
    Proč v každé sekci až na logickou a závodní hru roku číhá nějaké překvapení? Palec nahoru hoši Portal vybrán dobře. *5*
  • a kde je Dead Space 2? :D
  • Pro me teda L.A. Noire. A to ze jedineho duvodu, inovativni napad udelat hranou detektivku. Portal uz tu jednou byl...
  • Portal 2 a Zaklinac 2. Opravdu hry s velkym H.
    • Ryba9
      Já nevim co na tom Zaklínačovi bylo tak dobrýho... Moc jsem ho nehrál, ale přišel mi o dost horší než jednička.
      • Přesně tak,dvojku zahrát a nazdar tu už žádný patche nezachrání.Zato jednička zaklínač KLENOT.
  • Tak jste nakonec games.cz potěšili ,protože Portal 2 si to opravdu zaslouží a nečekal jsem že ho vyberete.Takže máte o jednoho spokojenýho čtenáře navíc *3*
  • Jaktožetonevyhrálskyrimnanicjinéhojsemseužtentoroknetěšiltotenkonecsvětanebudemocšťastnýchjooocojájenbuduteďdělatzhroutilsemisvět... *13* *13* *13* *6* *6* *6*
    • Hairy_Ass
      Tak se mi zdá, že jediný, kdo tady tu věc se Skyrimem ještě extra prožívá, jsi už jenom ty. *1*
      • Idd, už ani Jazz sem nechodí s jeho "Gayrim" hláškou. *15*
        • Jazz
          Neber jméno Boží nadarmo synu. *15*
      • I'm really frustrated, bro... *11*
  • Si pobavil.
  • jesusek
    Nebude i nějaká čtenářská anketa o hru roku? Jinak s Portalem klidně souhlasím. *4*
    • taky sem si říkal že by bylo lepší vybrat jednu co zvolí lidi a jednu co zvolí redaktoři. Ale co..snad příště..
  • Sice s tím nesouhlasím ale pořád lepší než kdyby to dostal Skyrim.
  • sem rád ze to nevyhralo něco jako precenovaný skyrim, portál dvě si to zaslouží, ikdyž letos mě stejně jako portal zaujalo i crysis 2, a kdby sem měl zvolit hru co mě baví nejdele a nejvíce tak je to battlefield 3 který je pro mě nejlepší akční FPS multiplayer hra světa, hraju ho furt, nehraju nic jiného už 2 měsíce, co se týče singlu, tak byl...no...byl aslespon pekně udělaný, a furt originálěnjší a zabavnější než u COD které bylo extremě nudné sem rad že neni ani v nominaci, některý servery jsou takové vlesprde**ky a nedaj na tu hloupost dopustit

    pro mě
    1. portal 2
    2. crysis 2
    3. BF3
    • No hele ten Crysis 2, to byl docela fail v několika směrech. Singl byl velice podprůměrnej, graficky to taky nebylo nějak extra a hlavně ten multiplayer. Žádná známka po jakékoliv ochraně proti hackerům a vlastníkům nelegálních kopií, kteří si nejspíš vesele paří doteď. Hratelnost je naprosto totožná (až na ty změny co umí oblek)s tvím hatovaným CoD, dokonce i killstreaky tam sou. Možná už vydali 500 patchů, co tu hru doladily, nevím, týden po zakoupení letěla do šuplíku *11* , ale na hru roku to rozhodně nemá.
      • ten crysis 2 sklamal hodně lidí ale mě neskutečně bavil, jednucku sem skoro ani nedohral rpoe mě nebavila ale dvojka mě fakt chytla, miluju to prostředí ve kterém se odehrávala, i když koridorovka tak to mě nevadí, a grafika, s DX11 je to má asi nejelšpeí grafiku momentálně ze všech her, BF3 nemá tak dobrou grafiku textru, ale zas má lepší světla a zvuk tkaže ve finale je BF3 o něco lepší než Crysis v audiovizualitě,... mě prostě bavilo :-), furt to byla lepší singl akce než BF3 nebo COD,..
        • *omlouvám se za chyby už je nak pozdě, a ještě dodám, ten multak byl fail to ano, zas, u BFka byl fail u Singlu, nevybereš si

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit