Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MrSanta
    Kombo lupara + pistole vypadalo labužně.
    Bude-li čas (jakože asi nebude), zakoupím první dva díly a pak se uvidí zda jít do trojky.
  • moje posledni pochyby rozmetalo tohle video...bude to pecka.
  • Ryba9
    Jo vypadá pěkně. Sice je to takovej terminátor, ale nevypadá to na auto-heal. chtělo by to medkity, který by si sebral a dával kdy chceš.
    • LTM3
      Medkity? To by nebyl Max Payne. Painkillers jedině!
    • JohnyTheZik
      Podle postavicky vpravo dole verim, ze autoheal nebude.
      • ZvacA
        V čase 2:53 lze vidět použití painkilleru a až potom jeho vliv na zdraví postavy, takže to vypadá dobře. Co ale nevypadá dobře je ta animace, kdy do sebe ty pilulky sype, je to sice záležitost sekundy, ale spíše se to jeví úsměvně vzhledem k probíhající akci, než nějak animačně zajímavě - měli raději ponechat pouze zvuk a efekt na postavu bez ohledu na to, aby to museli animačně vysvětlovat. Obecně autoheal není Maxovi cizí, alespoň z části, kdy se zranění zredukovalo na přijatelnou mez, aby s tím byl člověk schopnej bojovat ještě nějakou chvíli, to by mohlo být zachováno i tady v případě, že by painkillery došly. Otázkou je ale taky, jaká bude vůbec obtížnost, sice ve videu padlo něco o tom, že by kolegové protivníci neměli být kopyta a Payna zkoušet obcházet a obecně mu zdatně čelit, ale pokud pominu nastavenou obtížnost, tak to prozatím vypadalo na " procházku " ( i když v rámci prezentace klasika ). Avšak, co mě dostává je ta rychlost dobíjení bullet timu, alespoň tady to mohli hráčům stížit - je to sice ústřední prvek hry, ale taky nebyl tak lehce opětovně k dispozici a navíc se oba díly daly hrát i bez něho, což je taky takový plus obou předchozích Paynů.
  • God-of-War
    bude to ku*va dobrý!
    • To jo no,fakt maso.Ten bullet time mi chybel :D.Ale asi to bude taky KU.VA narocny,kdyz vyvojari rikali,ze to bude mit i vymodelovany kulky :/.
      • Kulky byly ve vsech MP a jak to slapalo
    • V tomhle s tebou musím souhlasit, deb.le.
      • CrocoRay
        Taky s ním souhlasím, ale proč ta nadávka? *4*
        • chces na usta? *5*
  • Vypada to vazne skvele, zejmena animace a pouzita technologie. Tesim se moc.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit