Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • God-of-War
    bude to ku*va dobrý!
    • To jo no,fakt maso.Ten bullet time mi chybel :D.Ale asi to bude taky KU.VA narocny,kdyz vyvojari rikali,ze to bude mit i vymodelovany kulky :/.
      • Kulky byly ve vsech MP a jak to slapalo
    • V tomhle s tebou musím souhlasit, deb.le.
      • CrocoRay
        Taky s ním souhlasím, ale proč ta nadávka? *4*
        • chces na usta? *5*
  • Tolik míru a lásky v jednom traileru *14*
  • Spades
    Hry podle mě nemají být nutně realistické... Mají být ZÁBAVNÉ
    CoD je ultrasračka, protože se reálně tváří, kdežto Max Payne je nadsázka jak cyp - akce jak má být... Kulky krev a Bullet-Time :D
  • Vypada to vazne skvele, zejmena animace a pouzita technologie. Tesim se moc.
  • ucho
    Rockstar prostě umí.
  • Doposud jsem novému Maxovi nevěnoval pozornost,ale teď se to změnilo:-)Vypadá to skvěle!
  • aaaj :-D hral sem kdysy jedničku,když vyšla-byla super. Hlavně si doted pamatuju tu "snovou" depresivní misi, kdy Max skákal z kapky krve na kapku krve a do toho tam řvala ta jeho zabita dcera. Dvojka byla taky super. Obecne mel MP výbornej příběh a atmosféru. Ale tohle promo video vypadá šíleně-sorry :-D jasný,pořád je to Max, pořád je tam bullet-time,pořád je tam ten stejnej herní princip, ale to jak tam "nesmrtelnej" pobíhá mezi desítkama neschopnejch nepřátel,který sou asi fakt tupý a debilní,pač Maxíkovi nejsou schopný ani uštědřit direst na čenich :-D to je smutný. Vim,že na hard,už si to člověk nebude moct dovolit. Ale konkretně tohle vypadalo jako Captain America Rambo,Terminator,Wesley Snippes a Mič Bjukenen v jednom pYco :(
    • DusanMPupak
      Vždyť to pobíhání a skákání mezi desítkami tupých nepřátel bylo v předchozích dílech dost podobné, ne-li stejné.
    • souhlas, hlavně tam určitě bude ten nejvíc trapnej autoheal, kterej cpou kam se dá...
      • ten autoheal je snad nejhorší věc co se kdy do her zavedla!!!!!!
      • koukni na to video jeste jednou ;)
      • ucho
        a určitě bude moct střílet jen jednou zbraní a neunese žádné další zbraně, jak je to všude, hrůza...
      • ZvacA
        :D ............
  • Pro ty co píšou, že je to to samý: "čekali jste, že max 3 bude simulace vegetariánské restaurace???" ne je to střílečka! Nic víc nic míň.

    Jinak to vypadá zábavně, už se těším na ty vychytávky co tam půjdou dělat. Pokud by se po dohrání odemkla nějaká hardcore obtížnost tak by to byla třešnička na dortu.
  • Ta destinace a jeste k tomu ve dne, spolu s pribehem, mi ke znacce Max payne proste nesedi...
  • XorxoxTalarius
    Tak snad nepodelaji port jako u GTA IV ... chceme poradne optimalizace a DX 11 efekty :)
    Diky.

    P.S.: O tom ze to nesmi byt dohratelna za hodinu a pribeh musi mit gule, je snad jasne :)
    • dx11 wet dream mozno

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit