Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • "Rockstar has set out to reimagine gunplay mechanics of a third person action shooter by finding a way to implement precision targeting of a first person game..."

    Jaká "evoluce v animačním designu"? Tohle míření za pohybu, kdy postava natáčí torzo za kurzorem, je už do jisté míry v stařičkém Tomb Raideru (i když Lara míří automaticky) a objevuje se v celé řadě her (Oni, série Uncharted). To si v Rockstaru myslí, že hráči jsou padlí na hlavu?

    A dále Evoluce A.I.? Vidím A.I. která byla standardní dříve, než přišel cover systém. Tedy A.I. typu "pokud není vidět soupeře, A.I. postupuje k jeho pozici stále blíž a blíž, klidně se na něj třeba nalepí úplně, hlavně když ho bude mít v zorném poli." Tak jaká novinka? Existence skriptu "nelez přímo, ale obíhej místnost dokola?" Namoduju do Oni (rok výroby 2000) během jednoho dne.

    Ano, Rockstar umí, a sice vytvářet bublinu, jak je vše použité ve hře revoluční, evoluční a převratné. Tato hra nevypadá vůbec špatně (gameplay), ale u zvoleného stylu reklamy se nelze zbavit dojmu, jak si v Rockstaru myslí, že jsou hráči hloupí a slepí.
    • ocivdne nevies ako funguje auphoria engine.
    • Hairy_Ass
      Tak jako máš jistě pravdu, když ale odmyslíme tyhle PR kecy (které jsou dnes běžné: "náš produkt je revoluční, nic lepšího na trhu nenajdete, atd."), tak mě tahle ukázka přesvědčila o tom, že bych svůj zprvu spíše negativní postoj k této hře mohl nakonec změnit. Na kecy o nextgen atd dlabe pes. *3*
      • Hanzales
        Nápodobně. Byl jsem prve také skeptický, ale jak říkáš. Když si člověk odmyslí všechny ty PR kecy, pořád to působí zajímavě. Od prvního a druhého MPayna se to asi bude v mnoha ohledech lišit, na příběh a atmosféru s ním spojenou jsem stále zvědav, ale co se týče akce, bude to zase klasický bullet time s vylepšenými animacemi a možnostmi, jak se se střelbou vyblbnout :) A to já si klidně dám....
    • Podpis. Já nechápu, jak se někdo nechá tak snadno opít rohlíkem. Já v tom vidim prostě dvojku s lepší animací.
      • Což neznamená, že to je špatně (pro ty, co budou házet mínuska;)
  • moje posledni pochyby rozmetalo tohle video...bude to pecka.
  • Mechwarrior_bw
    tak euphoria odvádza svoju prácu veľmi dobre, po technologickej stránke ok, grafika ma príliš nezaujala, pôsobí tak nejak kreslene, resp. nemám z nej najlepší pocit a na niektorých efektoch by ešte mohli popracovať. Animácie sú prevažne dobré až na niektoré momenty. Celkovo nepochybujem, že Die Hard : Sao Paulo bude dobrá hra ale ja osobne som v ukážke nevidel nič čo by ma nejak extra nadchlo a motivovalo k jej zakúpeniu za plnú cenu. Ale rád by som videl viac ukážok z NY, potom sa rozhodnem. (/imho!!!)
    • grafika je bídná kvůli ukázce z konzolové verze...
    • Adam_M
      Die Hard?
      • PreidaQ
        Pro některé - Die Hard = Smrtonosná past. *3*
      • ZvacA
        Kolega se stále ne a ne vyrovnat s faktem, že MP3 přijde na světlo v jisté koncepci. :) Ale musím souhlasit s Mechwarriorem s tím překolorováním, to docela bije do očí.
        • Adam_M
          :D
  • Max je hodně nasranej. *1*
    • Mechwarrior_bw
      na mňa pôsobý ako znudený a miestami hodne nasraný postarší chlapík, snažiaci sa vystrúhnuť najdrsnejší výraz akého je schopný (taká kombinácia Norris+Willis na konci ich kariéry). A nevidím v ukážke ani len minimálny náznak Maxovho cynizmu, ktorý bol tak špecifický pre MP1 a o ktorom autori trojky tak veľmi radi hovorili ... o to viac komicky pôsobý veta "cynical than ever before" :-/
  • Po technickej stranke to vyzera dobre ale nemozem si pomoct ta atmosfera aka bola v mp 1 a 2 tam chyba...ja ked pocujem max payne prve co ma napadne je slovo noire a potom bullet time no a prave bez tej noire atmosky nej je to v podstate len dalsie fps
  • Zelenej
    zachovaly starý dobrý herní prvky... já sem spokojenej :) po dlouhý době dobře něco.... sem zvědavej na tomb ridera ještě
  • Mě to zatím ještě furt nepřipomíná Maxe...Kdyby mi to video někdo pustil a neřekl, že se jedná o Maxe Payna, tak to prostě nepoznam. Jinak hra to bude jistojistě kvalitní a zábavná, jen ta atmosféra videí mi moc nesedí, ale třeba finální zážitek příjemně překvapí...
  • MrSanta
    Kombo lupara + pistole vypadalo labužně.
    Bude-li čas (jakože asi nebude), zakoupím první dva díly a pak se uvidí zda jít do trojky.
  • Ta hra výpadá uplně úžasně.Welcome back Max Payne :)
  • odted se tesim na maxe trojku.. animace a fyzika vypadaji vyborne

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit