Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No na TERA se těším jako malej už přes dva rok, tak snad to nakonec vyjde *13*
  • me vsechny tyhle korejsky, japonsky... zkratka asijsky hry prijdou dost podobny *1*
  • A lineage vykrádý Tokiena a Tolkien vykrádá legendy a co..
    • NC Soft ale nepracoval pod Tolkienem a navíc si bere jen koncept fantasy, nic víc.
  • Hrál jsem L2 dlouho, vývoj L3 sleduju co to jen jde a už podle prvního obrázku je to jasný, každej hráč Lineage vtom uvidí podobnost :)
    • No jo, ten obrázek úplně vypadá jak náměstí v Giranu.
      • poslete mi odkaz na ten L3 screen? ja o tom nic neviem
        • Myslel jsem Giran z L2.
  • Dokud bude hlavní náplní her grindování a farmení, popřípadě debilní pvp, všechny mmorpg jsou vykradačkou UO.
    To mě třeba těžce zklamalo na Lego Universe. Přestože lego vydalo bezva hry (Racers, Island, SW...) a samotná stavebnice nabízela neuvěřitelný množství uživatelskejch modelů a sandbox "lepší" než v minecraftu, ty troubové udělali hlavní náplní mlácení příšer a sbírání lootu. A teď to musej zabalit, protože to nikoho nebaví...
  • No jo, toto narceni je mi znamo uz nekolik let. A jestli je to pravda, tak at jim tu hru zrusi. Na Lineage 3 jsme se tesili (nase CP) a od teto kauzy ani vidu ani slechu o plnohodnotnem pokracovani...
  • sidi
    ale od ludi co hrali betu som pocul ze to tiez nieje bohvie co ... ako ze prvy dojem je super ale ze to rychlo omrzi ...
    • taky jsem moc kladných reakcí neviděl, korejci ti zahrajou kdetakou pi..vinu, myslím si, že tady to nebude mít šanci a ještě k tomu placené mesíčně
  • První zpráva o TERA a zrovna toto...
    • zkus trosku prohledat WEB, zpravy o TERA sou uz minimalne rok na jednom webu + videa na youtube (treba vysvetleni enchantingu v cestine atd.)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit