Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mal som možnosť si betu zahrať a rozhodne musím povedať, že ani companion, ani cauldron ani cube mi nebude chýbať. Zmena skillov s cooldownom ma taktiež veľmi netrápi.

    Zmena statov na str/dex/int/vit mi pripadá ako oveľa väčšia, už pár krát sa mi napr. podarilo nájsť/vyrobiť čisto barbarskú vec s bonusom k inteligencii, kúzelnícku s bonusom k sile apod. Ťažko sa mi to hovorí, (lebo na začiatku som považoval systém at/def/prec/vit za zjednodušovanie hry) ale predtým to skrátka dávalo väčší zmysel.

    Ale v konečnom dôsledku to je jedno, hra je celkom zábavná, aj keď je to len beta s asi 45minútami hry. *3*
    • jak me vadilo automaticke prerozdelovani bodu do atributu, tak prave at, prec, def a vit me prislo jak krok dopredu, clovek mel pro svou postavu dve moznosti do utoku a dve do obrany a bylo jedno zda ste barb nebo wizard. ted ma kazda classa pouze svuj hlavni stat + vit. toto me prijde jako neskutecne velka zmena v dobe, kdyz uz mela byt hra davno venku. chapu, ze takto byl kazdy predmet dobry v podstate pro kazdou postavu, ale rict, ze hraci meli problem urcit, ktery predmet je pro ne dobry, me prijde docela divne. spis bych rekl, ze mene lidi by prodavalo veci pres ramah, protoze by jim nepadnul predmet, ktery by se jim vylozene nehodil
      • Tak o tom nepochybuj, že myslia hlavne na svoj rm auction house. *1*
  • No jestli takhle hodlají odstraňovat vše, s čím mají nějaký problém *7* ............abych pak za své peníze nedostal pouze pěkně vypadající úvodní menu.
    • no když ti spadne net tak opravdu dostaneš jenom menu :-) (možná ani to ne)
      • A keď ti spadne net, keď budeš medzi bandou pekelných mobov s hc postavou, tak si v...
        • a čekalo se na login*
        • Good times, Good times *1* To se mi vždycky jen zkroutily prsty u noh čekalo se na login, že zase uvidím týpka v kápi stát namísto mé postavy... *11*
    • smejki
      nemusí to fungovat, hlavně když tam je toho hodně!
  • hehe dobre kecy, zviratka budou prodavat se vsadim .)
  • Nakonec všechny slibované novinky odstraní a zbyde z toho jen D2 v "lepší" grafice. Celkem by mě zajímalo, na čem tak dlouho pracují, když mají s novými prvky takové problémy.
    • Uprimne myslim, ze to je bezne v teto fazi, od ceho je pak ta beta? to neni jen na vychytani bugu, ale i o tom jak celkovy design funguje a pokud beta testeri k tomu meli pripominky, je logicky ze pred finalni verzi tyto veci odstranuji, naopak je to kladne, ze nekaslou na to co jim lidi, kteri hraji betu reknou.
      • Testuji už víc jak měsíc a souhlasím, zlatá slepička co běhala za mnou v temné kobce a sbírala peníze teda opravdu do hry moc nepasovala a ty identifikace + portály a cube prvek bylo dobře, že dali pryč. Jinak některé postavy jsou nudnější na hru než jiné. Witch doctor je můj favorit zatím, ale mění to dost, takže finále uvidíme:-)
        • Pokud testujes, tak by me docela zajimalo, jestli se nedostavuje sterotyp. S tim mam celkem problem u novejsich her, nedavno jsem hral Diablo 1 a proste me to donutilo snad na jeden zatah projet do konce. Je takovy "feeling" i u trojky?
          • Nemůžu ten stereotyp moc posoudit, přece je jen přístupná první část z první části a když to hraješ 10x dokola s 5ti postavami, tak jasně - stereotyp to je. Ale ono až hra nabude rozměrů všech úrovní / všech kouzel a potvor, tak to půjde. Zatím co mě mrzí jsou některé !event" lokace, které nejsou random a tak jen do nich člověk vkročí, hned ví, co bude a to mi trochu vadí. Ale podle mě to bude o prsa, protože zaím to na mě působí hodně jako D2 v grafice 2011
          • ten feeling vycházel z jednoduchosti hry, DII uz tohle nemelo, ale zase melo neco jinýho. Prostě udělat 1 město, s cca 10 NPC, kostel se vstupem do pekla, a po kazdejch 3-4 lvl novej výlez z pekla ven do vesnice, tak to sice zní jednoduše, ale je to tak genialní, až to neni pěkný.

            V jednoduchosti je síla, ale jen v případě, že to minimum je dokonalý, jinak to de do kytek. To se u D1 povedlo, dam si ho brzo znovu, cca po 10tý.
            • plus to bylo o hudbě, ta byla tak dokonalá, že nezbejvá, než jí okopírovat do DIII. Tam se prostě sešli mistři a vznikla věc mimo prostor a čas!! _D
  • Absolutne nechapu, jak takova hra jako Diablo 3 se muze vyplatit. Uz jak dlouho to delaji, vzdyt je to jen s prominutim pitoma rubacka. Kazdy normalni studio uz by za tu dobu udelalo 10 takovejch her. Pokud ta hra nebude genialni (o cemz silne pochybuju) a neproda se nadmerny mnozstvi behem lunche, tak to musi bejt peknej p*user (pche cenzura...).
    • Hairy_Ass
      Vyplatit se může, protože se zase bude ohromě prodávat, Blizzardu vždycky všechno hrozně trvá, ale může si to díky výdělkům z WoW dovolit, asi. Stejně jako Valve.
    • DarkHawk
      O prodeje bych se nebál to bude celosvětová masová zaležitost. A každé normalní studio by udělalo za tu dobu 10 takových? Tak jak to, že ani jedna z nich Diablo netrumfla? Jediná hra, která se všemi kvalitami přibližuje Diablu je Torchlight a to hlavně kvůli toho, že to dělají bývalý lidi z Blizzardu.
      • Jedina hra, ktera se kvalitami priblizuje Diablu je Torchlight. Ale to prece neni pravda, v dnesni dobe se dela odpadu mnohem vice nez kdysi *1*
        • S tím odpadem... to je tím, že hru dnes může dělat kdejakej jouda, co má takové kule, že bude otravovat nějakého mecenáše do zblbnutí *15*
      • Titan Quest. *3*
      • Pokud nebudu brat, ze Diablo like hry musi mit pohled seshora, tak treba Demon's Souls a Dark Souls trumfnout Diablo na cely care. Podle me je cely Diablo uplne zataraly, a drzet se toho a jeste hru vyvijet tak neuveritelne dlouho je naprosta silenost. Ale Blizzard si to asi s temi vydelky z Wow muze dovolit...
        • DarkHawk
          Ale když vynecháme pohled se zhora, tak stejně to srovnávat nejde, protože Demon a Dark Souls nejsou Hack and slash RPG. Třeba KOA:Reckoning je akční RPG, tak srovnání s ním v tomhle ohledu je přijatelné.
  • NonSuch
    se mi libi jak z toho smerem k datu vydani postupne delaji diablo 2 :D
    • DarkHawk
      A i ty odklady připomínají už Diablo 2.
      Kdo pamatuje Gamepage někdy v roce 1999, kdy moderátor říká a kdy už se konečně dočkáme do nekonečna odkladaného Diabla 2.
      • kec! GP je vysíláno od roku 2001... V roce 99 jsi to tak maximálně mohl číst v nějakém časáku.
        • Erien
          Asi vítr Máchale.

          http://www.youtube.com/watch?v=0xfSLKJVKwk&feature=g-like&context=G21f645fALTXOcKQAXAA
          • Falšovat minulost, na to tě užije! :D
            • Erien
              Stydím se :))
        • DarkHawk
          O rok sem se sekl. Začali vysílat v roce 2000.
          • nezačali ;)
  • no a já už se těšil na zvířátka. *1* *1* *1*
  • Neuveritelne se s tim se*ou x let a tesne pred vydanim takhle zasahujou do konceptu hry. Amateri a flakaci to sou.
  • Pokemoni nebudou?
    • Tie budú predsa v Pandadisku *11*
      • Hairy_Ass
        Myslíš ve World of Warcraft: Kung Fu Panda? *3*
  • "Navíc byla pro krutý, temný svět Sanctuary přece jenom trochu moc roztomilá." to myslia ten wow rozprávkový svet v ktorom sa to bude odohrávať.? *1*
    • Vy si děláte prču, ale když vidím videa a screenshoty, tak mi tak trošku připadá. Nějak se nemůžu zbavit pocitu, že hra vypadá trochu moc cartoonoidně namísto syrového hororového prostředí. Kdyby hru raději ladili do tónů jako má Path of Exile, které je o něco více hororovější a graficky i mířící více k reálu, bylo by to dle mého lepší. Uvidím, co se z toho nakonec vyklube.
      • Musím souhlasit. Celková vizuální stránka hry ve mě neevokuje diablo. Chce to více zla! napíchané dětské hlavy na kůlech, znásilněné a roztrhané panny a spol :D Něco u čeho se může ouchyl jako já radovat, když to bude zkropen krví hrát.
        • ooo přesně tak, vyjímečně chtrý pán na diskusi, vidim to stejně, spálený smrdutý mrtvoly, hlavy na kůlech, satanskej kozel, znásilněný jeptišky, zkorumpovaný kněží, arciďábel, arci zlo, arci diablo!!!! jj magor
          • sem
            • Nečekal jsem, že tu na diskuzi bude tolika pervezních a úchylných jedinců... ale proti gustu *15*
        • znasilnena panna uz neni panna :)
          • Dobrý postřeh! Proto budou znásilněny do anusu (Jak ďábleské. To by vymyslel jen samotný Diablo!)... a chci vidět démony s přehnaně obrovskými falickými symboly :D. A jedna z hlavních postav musí být flagelant, chci spatřit pořádné sebemrskačství v akci! AD MAIOREM SATHANAS GLORIAM! *14* *14* *14*
        • Boha jeho! *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit