Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • http://memebase.com/2011/04/07/comixed-assassins-greed/

    :DDDDDD
  • řízek, přesně podle mého gusta? co to sakra..? *1* na gamepage to nemá, ale lepší než nic *6*
  • maji naprosto nejlepsi dabing recenzi. co uz neni nejlepsi, jsou napriklad barvy, presvicena scena apod. jinak z informacniho hlediska velmi povedene. jen tak dal...
  • Jak to bylo myšleno to co řekl James Cole, že dohrál hru Dead Space 2 na 3 save? Jako že k tomu 3x sedl a dohrál nebo že je tak dobrej a nezemřel a jen si to prostě uložil v průběhu hry 3x - V tom případě by mě taky zajímalo na jakou obtížnost. díky za odpověď
    • Zřejmě myslel nejvyšší nastavení obtížnosti (hardcore). Hra pak umožní si postup uložit jen 3x a vůbec nebere v úvahu checkpointy (po smrti hezky od posledního savu)
  • MickeyMutant
    Alžběta to má těžké. Zrovna v okamžiku, když říká: "Tentokrát budeme hrát o třikrát pc Assassins Creed Brotherhood a všechny tyhlecty báječný věci, co tady vidíte", tak se jí 90 procent diváků kouká do výstřihu a lehce může dojít k omylu, o co se vlastně hraje.
    • výstřih sice má ale není tam co vidět
    • až mě překvapilo, jak moc mi tam nakonec sedí.. nejen že se můžou herní nerdi konečně podívat na nějakou pěknou babu, ale i svůj první dojem hloupé blondýny, který mohla vyvolat, rozhodně překročila a je z ní stydlivá krasavice, která je zasvěcená do her.. a to je supr :) já jí fandím.. a k Tukanovi se rozhodně hodí :) a postavu má krásnou, co děláte
      • Dlaha
        jo, je pěkná, spíš ten Tukan se mi tam teď nehodí :D
        • co ti vadí na sympatickém, vtipném moderátorovi a jednom z nejepších herních žurnalistů v jedné osobě? :)
          • "Já bych se infiltroval do dívčích sprch po náročném volejbalovém utkání" :DDDDDDD
        • MickeyMutant
          No já nechtěl řešit atraktivitu moderátorky nebo Tukana. Jen se snažím upozornit na komplikace, které by mohly nastat, až si výherce přijde do redakce pro Alžbětu a dostane tričko.
    • mně nepřijde že je tak moc hezká u nás ve škole jsou mnohem lepší
      • tak skontroluj či máš ešte medzi nohami to čo tam máš mať...
        • FAkt to taková krasavice není. A jestli ti přijde normální koukat každý holce do výstřihu místo do obličeje, tak máš problém spíš ty.
          • no to je ten problém, jestli máš po pubertě a nekoukáš holce po prsou a na zadek tak nejsi normální ty, máš to mít v genech, hledáš podvědomě partnerku s největší šancí mít co nejvíc potomků i feromony jsou tvořeny protilátkami těla takže všechno je to o zachování rodu
          • Já bych teda řekl, že máš spíš problém ty, a to se svojí sexuální orientací ;)
          • Ysquanir
            Souhlas.
          • mne pride dost hezka a to se ji fakt koukam do obliceje... navic je i veci znala, takze tam presne zapada *4*
            • uuups :D
  • Cajk
    Vojto, ty Asasíny si nenajímáš :)).. Se přidali k bratrstvu že jsi jim zachránil život nebo je už dlouho osíraj borgiovi nohsledi:).. Jsi někde viděl cutscénu jak jim Ezio cpe prachy nebo co:)?
    • MickeyMutant
      To ne, ale některé asasínky tvrdí, že dostaly až 500 000.
  • Perfektne.... pomaly ale isto si zacinam prehadzovat v poradi oblubenosti GamePage za toto... skoda ze nemam Prima Cool a musim sledovat vzdy diel dozadu, ale aj tak, paradna robota, velmi dobre sa na to pozera s minimom hluchych miest. Fakt dobra praca
  • Existuje nejaka podobna gameska jako dneska recenzovanej Donkey Kong Country Returns na PC? Proste nejaka pohodova kreslena hopsacka, abych si pripomel Prehistorika :))
    • Trine síce nieje klasická hopsačka, ale hra je to pohodičková : ) Skús, možno sa zapáči.
      • Znam, ale diky za tip :) Myslel jsem prave vic nejakou klasickou hopsacku...
  • Jak tam sedi v tom kresle, to je hroznej pohled na tu jeji postavu... Ty zabery bych vystrihnul.
    • Ja bych vystřhnul tebe primitive!!!!
  • Tak so slečnou moderátorkou s Assassínom úplne súhlasím, pre mňa je ten príbeh natolko blbý, že by ma u 99% hier odradil od hrania ale ten Rím, ten Rím to je proste pánečku...tomu sa jednoducho odolať nedá :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit